Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гадати, до чого сниться гадати уві сні

Більшість сонників впевнені, якщо вам трапилося гадати уві сні, то вас можуть чекати, як несподівані звістки, так і якісь зміни. Наскільки хорошими будуть зміни, і не принесуть прикрощів новини, підкажуть тлумачі. Пригадайте, хто кому і на чому ворожив, і ви без праці зрозумієте,, до чого сниться дане дійство.

Сонник Міллера

Ви проявите себе, як неорганізований людина, відклавши на потім якийсь термінова справа, вирішити яке згодом буде дуже проблематично, пророкує сонник Міллера того, хто уві сні гадав яким-небудь способом.

Якщо дівчині приснилося, що вона ворожить на коханого, то це означає, що їй доведеться вибирати між двома претендентами на її руку і серце. А якщо бачите уві сні, що вам нагадали смерть, то в реальності це означає перехід на новий рівень життя: випускний, весілля, кар’єрні зміни і т. п.

Картковий пасьянс — ознака обману і невдоволення життям

Особливим попитом користуються тлумачення, що розшифровують,, до чого сниться мрія, в якій вам ворожать на картах на судженого. Пригадайте, якщо уві сні поворожити на картах ви прийшли просити циганку, то наяву ви обманитесь в чомусь. А якщо наснилося, що ворожка відмовилася пророкувати на картах на судженого, то ви зумієте розпізнати нещирість людини, що називається вашим другом.

Передбачати уві сні майбутнє на картах Таро самій собі — ознака того, що ви не цілком задоволені тим, як живете, пророкує Сучасний збірник сновидінь. А якщо циганка хоче поворожити вам на картах Таро, то це означає, що вас не влаштовують відносини з близькими людьми.

Ворожба на каву, або Не втрачайте час даремно!

До чого сниться ворожіння на каву, підкаже сонник Білого Мага. Тлумачення сну, в якому ви будете ворожити на хлопця на кавовій гущі у ворожки — символ того, що ви захопилися справою, яка не заслуговує на увагу і витраченого часу.

А якщо наснилося, що у ворожки на кавовій гущі ворожить подружка, то в реальності не виключається можливість того, що ви з нею посваритеся, попереджає сонник пастора Лоффа.

Лінії долоні, як символ важливих подій

Сновидіння, в якому ви вирішили поворожити на майбутнє по руці, може пророкувати, як радість, так і печаль. Якщо, гадаючи по руці, циганка наворожила вам щастя, то вас чекає смуток і сльози. А ось,, до чого сниться горе і біда, за версією тлумача Нострадамуса: вони «перетворяться» в радість і удачу, обнадіює сонник.

Бачите, що поворожити по руці на чоловіка пропонують подрузі? Ви станете свідком значущої події, яке незабаром відбудеться в життя у цій подружки. А якщо вона відмовляється від пропозиції поворожити, то вас чекають тривожний період.

Книга Доль — Не забувайте про почуття міри!

Якщо вам приснилося, що ви будете ворожити по Книзі Доль, то уточніть, по можливості, яка гексаграма вам випала уві сні. На думку тлумача Цвєткова, з Вами може статися саме те, що написано в описі гексаграми.

А якщо ви не можете згадати, які пророцтва вам наснилися, тоді подібна мрія означатиме, що ви недозволено багато уваги приділяєте власної персони. Припиніть так поступати, інакше «прогадаєте» своє щастя, радить сонник пастора Лоффа.

Інші види прогнозів

Тлумачення сну, в якому вам довелося гадати, залежить від того, яким способом ви це робили, підказують сонники. Ось, наприклад, до чого сняться деякі з них:

 • Гадати на свічці — ви повбиваєте когось своїми талантами та вміннями;
 • Уві сні ви ворожили на рунах — до придбання впливового покровителя;
 • Бачите, що вам ворожать на каменях — вам в голову прийде ідея, як викрутитися з конфлікту;
 • Гадати на ромашці — до романтичного знайомства і приємного проведення часу;
 • Гадати по тіні — ви не зумієте розгадати задуми конкурентів;
 • Ворожити на дзеркалі — до неприємних конфліктів з коханим.
 • Сонник гадати, до чого сниться гадати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: