Сонник гадати на картах, до чого сниться гадати на картах уві сні

Якщо вам довелося гадати на картах уві сні, то можливо наяву вас цікавить результат певної справи, або ви розгублені і не можете знайти вихід. Сонник послідовно розгляне сновідних сюжет і розповість, до чого він сниться.

Озирніться!

Наснилося, що уві сні вам трапилося гадати на картах? Сонник впевнений: життєво необхідно добре подумати над тим, що вас чекає.

До чого сниться, що ви самі робили картковий розклад? У реальному світі можете випробувати раптове осяяння і зробити досить точний прогноз, спираючись на особисту інтуїцію.

Після подібного сновидіння звертайте увагу на різних знаків і сигналів як мінімум протягом тижня.

Важкий вибір!

До чого ще сниться, що трапилося гадати на картах уві сні? Сонник вважає, що ви сумніваєтеся в прийнятті якогось рішення і бажаєте, щоб його правильність була підтверджена незримим суддею.

Крім того, ви чисто підсвідомо відчуваєте, що доля на поточному етапі залежить від якоїсь сили, а не від власних дій.

Якщо в реальності вам частенько доводиться гадати на картах або вдаватися до самий корінь практикам подібного роду, то тлумачення сну має більш важливе значення.

Попередження Міллера

Містер Міллер у своєму сонник зазначає: сновідних карткове пророкування є нагадуванням — ви явно не довели до кінця якусь справу, просто відмахнувшись від нього.

Запам’ятайте всі!

Бачити подібне бачення для молодої жінки означає, що їй належить вибрати одного з двох шанувальників. Причому користуватися доведеться виключно розсудливістю і інтуїцією.

Якщо уві сні довелося гадати на картах самостійно, то сонник впевнений: необхідно прислухатися до знаків, які подають неземні сили в реальному світі.

Якщо приснилося, що вам гадала ворожка, то варто відмовитися від сумнівного підприємства. У будь-якому варіанті запам’ятайте, що саме напророкували вам карти і як ви особисто до цього поставилися.

Як трактувати?

До чого сниться ворожіння на картах Таро? Будь-яка випала картинка символізує ставлення сновидіння до тих чи інших реальних подій. Тому поява навіть вкрай негативної карти Таро не обіцяє чогось страшного і неминучого.

Однак сонник стверджує, що саме в картах Таро укладено найбільш точний прогноз. Тлумачити сновідійний розклад можна звичайним способом. Більш того поява будь-якого старшого аркана уві сні інтерпретується як опис ситуації або керівництво до дії.

Перевірте!

Наснилося ворожіння на звичайних, гральних карти? Сонник думає, що в реалі все виповниться з точністю до навпаки. Крім того гральна колода символізує обман і інтриги.

Бачити, що хтось робить для вас розклад — до сумнівів. Постарайтеся перевірити правдивість отриманої раніше інформації. Самому уві сні гадати на картах означає, що ви пошкодуєте про те, що дізналися якусь таємницю.

Більше конкретики

При сновідних ворожінні зверніть увагу на те, яка масть випадала найчастіше. Це дасть точна вказівка ​​на область, в якій відбудуться зміни.

 • Бубни — гроші, фінансові питання.
 • Трефи — відносини з навколишнім світом.
 • Черви — ситуація в сім’ї, любові.
 • Піки — попередження про небезпеку, ризик.
 • Наснилося, що випадала переважно чорна масть? Отримайте гроші, а ось бачити червону масть уві сні, на думку сонника, до великих невдач в любові.

  Сонник гадати на картах, до чого сниться гадати на картах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: