Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гадати на картах, до чого сниться гадати на картах уві сні

Якщо вам довелося гадати на картах уві сні, то можливо наяву вас цікавить результат певної справи, або ви розгублені і не можете знайти вихід. Сонник послідовно розгляне сновідних сюжет і розповість, до чого він сниться.

Озирніться!

Наснилося, що уві сні вам трапилося гадати на картах? Сонник впевнений: життєво необхідно добре подумати над тим, що вас чекає.

До чого сниться, що ви самі робили картковий розклад? У реальному світі можете випробувати раптове осяяння і зробити досить точний прогноз, спираючись на особисту інтуїцію.

Після подібного сновидіння звертайте увагу на різних знаків і сигналів як мінімум протягом тижня.

Важкий вибір!

До чого ще сниться, що трапилося гадати на картах уві сні? Сонник вважає, що ви сумніваєтеся в прийнятті якогось рішення і бажаєте, щоб його правильність була підтверджена незримим суддею.

Крім того, ви чисто підсвідомо відчуваєте, що доля на поточному етапі залежить від якоїсь сили, а не від власних дій.

Якщо в реальності вам частенько доводиться гадати на картах або вдаватися до самий корінь практикам подібного роду, то тлумачення сну має більш важливе значення.

Попередження Міллера

Містер Міллер у своєму сонник зазначає: сновідних карткове пророкування є нагадуванням — ви явно не довели до кінця якусь справу, просто відмахнувшись від нього.

Запам’ятайте всі!

Бачити подібне бачення для молодої жінки означає, що їй належить вибрати одного з двох шанувальників. Причому користуватися доведеться виключно розсудливістю і інтуїцією.

Якщо уві сні довелося гадати на картах самостійно, то сонник впевнений: необхідно прислухатися до знаків, які подають неземні сили в реальному світі.

Якщо приснилося, що вам гадала ворожка, то варто відмовитися від сумнівного підприємства. У будь-якому варіанті запам’ятайте, що саме напророкували вам карти і як ви особисто до цього поставилися.

Як трактувати?

До чого сниться ворожіння на картах Таро? Будь-яка випала картинка символізує ставлення сновидіння до тих чи інших реальних подій. Тому поява навіть вкрай негативної карти Таро не обіцяє чогось страшного і неминучого.

Однак сонник стверджує, що саме в картах Таро укладено найбільш точний прогноз. Тлумачити сновідійний розклад можна звичайним способом. Більш того поява будь-якого старшого аркана уві сні інтерпретується як опис ситуації або керівництво до дії.

Перевірте!

Наснилося ворожіння на звичайних, гральних карти? Сонник думає, що в реалі все виповниться з точністю до навпаки. Крім того гральна колода символізує обман і інтриги.

Бачити, що хтось робить для вас розклад — до сумнівів. Постарайтеся перевірити правдивість отриманої раніше інформації. Самому уві сні гадати на картах означає, що ви пошкодуєте про те, що дізналися якусь таємницю.

Більше конкретики

При сновідних ворожінні зверніть увагу на те, яка масть випадала найчастіше. Це дасть точна вказівка ​​на область, в якій відбудуться зміни.

 • Бубни — гроші, фінансові питання.
 • Трефи — відносини з навколишнім світом.
 • Черви — ситуація в сім’ї, любові.
 • Піки — попередження про небезпеку, ризик.
 • Наснилося, що випадала переважно чорна масть? Отримайте гроші, а ось бачити червону масть уві сні, на думку сонника, до великих невдач в любові.

  Сонник гадати на картах, до чого сниться гадати на картах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: