Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фортеця — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Фортеця вказує уві сні на релігійні знання (ільм), Коран і на те, що захищає від шайтана і його військ. І хто побачить, що спорудив вежу або фортеця, той захиститься від своїх ворогів або збереже свій аурат від гріха і захистить себе і своє майно від бід і приниження. Він також означає відхід від тривог і турбот до легкості і радості і відмова від здійснення гріхів. Входити уві сні в фортецю — стати більш благочестивим і благочестивим людиною. Перебувати в фортеці — знак успіху і благочестя. Бачити уві сні фортеця також, може означати, дозвіл проблем і досягнення успіху. Бачити фортеця здалеку, значить, незабаром бути зайнятим справою, що приносить успіх. Ламати і руйнувати фортеця, значить, або стати порочним людиною, або пережити смерть дружини. Будувати фортецю також означає гроші, зароблені нечесним (недозволеним) шляхом.

Сонник Фрейда

Фортеця або замок уві сні символізують жіночі статеві органи. Інфантильність людини означає сон, в якому він живе один в фортеці. Його повністю задовольняє розмірене життя поруч з батьками і така людина не проявляє бажання вступати в шлюб. Побачений уві сні зруйнований замок символізує незадоволеність сексуальної партнеркою. Для жінки такий сон символізує наявність безлічі сексуальних контактів без серйозного ставлення до партнерів, що може привести до захворювання статевих органів. Прагнення потрапити в замок, яким щось заважає, для жінки означає сумніви у своїй сексуальній привабливості. Для чоловіка такий сон символізує страх невдачі при сексуальному контакті.

Сімейний Сонник

Сон про фортеці уві сні віщує залежність від інших людей. Якщо вам присниться, що ви перебуваєте в осаждаемой (або палаючої) фортеці і вам страшно, то ви ніколи не зможете прийняти пропозицію людини, який давно домагається вашого розташування. Іноді такий сон означає, що вас чекає хвороба або ж вам слід бути більш терпимим до недоліків інших людей. Замикати когось в фортеці — до примирення з коханою або досягнення мети.

Сонник Лоффа

Якщо у своєму сні ви перебуваєте в осаждаемой фортеці, але сама фортеця продовжує тримати оборону, то такий сон вказує на ваші досягнення в результаті подолання труднощів, поневірянь і ворожості з боку інших людей. Самому ж брати в облогу фортецю може свідчити про вашу спробі довести свою правоту або істинність своїх почуттів до когось.

Сонник Міллера

Наснилося, що вас ув’язнили у фортецю, — це говорить про те, що ваші недоброзичливці поставлять перед собою мету висміяти вас, і, треба сказати, їм це цілком вдасться. Садили в фортецю інших — значить, потихеньку вам вдасться залагодити засмучені справи і встановити мир з жінками, з якими ви зараз в не найкращих стосунках.

Сучасний Сонник

Бути уві сні укладеним в фортеці віщує незручне становище, в яке ви потрапите з вини ваших противників. Садити інших в фортецю під арешт — до поступового налагодження засмучених справ.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви укладаєте когось в фортецю, це означає, що ви помиріться зі своїм обранцем (обраницею).

Сонник Мандрівника

Важкодоступна мета, любов, неприступна жінка; наша власна відчуженість, відгороджена від життя або захист.

Сонник Хассе

Опинитеся у вічній залежності. Палаючу — хвороба; обстрілювати і обложену — будь поблажливим до людей.

Французький Сонник

Фортеця уві сні сниться до великої кількості приємних днів, які будуть наповнені цікавими враженнями.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: