Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фарба, до чого сниться фарба уві сні

До чого сниться фарба? Сонник пропонує безліч варіантів пояснення такого символу — як сприятливих, так і негативних. Побачений уві сні, цей знак віщує удачу в справах, любові, але разом з тим попереджає про підступи ворогів.

Що фарбували?

До чого сниться фарбувати підлогу, стіни? Сновидець отримає вигідну пропозицію, зможе вдало укласти угоду. Бачення, ніби фарбували підлогу, може бути передвістям нової любові — довгим і щасливим.

Наснилося бачити, ніби фарбуєте двері? Це, по сонником, обіцяє прибуток. Можливо, влаштуєтесь на вигідну роботу або отримаєте спадщину.

Фарбувати білою фарбою щось темне уві сні — попередження про ризикованій справі, здатне принести великі збитки або більший прибуток. Наснилося фарбувати білою фарбою якусь поверхню? Сонник стверджує: сплячий часто привертає до себе тих, хто хоче скористатися його довірливістю.

Сонник Міллера попереджає про неприємності

До чого сниться одяг, заляпана фарбою? Сплячого підставлять під удар люди, від яких він цього не чекає. Приснилася забруднена спідниця при малюванні? Мають бути неприємності, пов’язані з плітками про сновидцем.

Остерігайтеся чужих інтриг і самі їх не починайте

Забруднитися при фарбуванні уві сні означає: безглузді спроби прикрасити реальну ситуацію або обставини лише зашкодять. Забруднитися при фарбуванні чогось — упереджена критика недоброзичливців серйозно зачепить, але потрібно навчитися відокремлювати здорові аргументи від злісних випадів.

Змішували різнокольорові фарби на палітрі? Сонник пояснює таке бачення як підготовку до якоїсь інтриги або зваблення когось. Якщо забруднилися при цьому — ваші задуми розгадають.

Якою була фарба?

Наснилися банки з оздоблювальної малярської або акрилової — майбутнє принесе велику любов. Бачити уві сні масляну обіцяє прибуток.

Яскраві акварельні обіцяють справу, яка принесе задоволення. Для волосся — несподівано почнеться чорна смуга: сварки, негаразди, труднощі. Але фарба для волосся віщує таке ж швидке припинення проблем.

До чого сняться кисті і фарби в наборі, отримані в подарунок? Сонник називає такий символ передвістям прибутку, багатства.

Любов, стосунки

Розлити фарбу — інформацію, яку сновидец збирався зберігати в таємниці, він вибовкає знайомим. Вимазатися нею і змивати з себе — слід остерігатися наклепу. Її можуть розпускати люди, раніше несправедливо скривджені сплячим.

Наснилося, ніби вас облили фарбою? Сонник попереджає про інтриги, підступи недругів, підміні подій. Слід бути вкрай обережним.

Бачити уві сні її у себе на взуття, особливо якщо не вдалося відмити — чекають складності в любовних відносинах.

До чого сниться фарбувати брови? Бачення віщує нове цікаве знайомство. Сонник підкреслює: жінці сюжет обіцяє благополучне життя, безліч любовних пригод.

Ділова сфера

Наснилося вибирати, купувати фарбу? Незабаром можливе поліпшення матеріального становища.

Змішувати її уві сні, підбираючи необхідний відтінок для стін — здійсняться найсміливіші плани, тому можна цілеспрямовано рухатися вперед.

Бачити на обличчі її сліди після ремонтних робіт — наяву чекає важка праця. Для відновлення після нього знадобиться час. Також фарба на обличчі говорить про бажання заздрісників забруднити ваше добре ім’я.

До чого сниться зелена фарба? Сонник повідомляє: незабаром чекають грошові успіхи. Також зелена обіцяє далеку поїздку або прийом гостей, які прибули здалеку з діловим візитом. Червона уві сні віщує: можливий період втрат, застою.

Відтінок

Тлумачення сну враховує її колір:

 • Червона — запрошення на веселий захід;
 • Синя — можлива депресія;
 • Зелена — несе надію;
 • Жовта — сплячий викличе заздрість своїми вдалими справами, йому можуть перешкодити;
 • Чорна — втрата одного;
 • Бузкова — вільна любов;
 • Рожева — веселе життя;
 • Блакитна — обіцяє удачу;
 • Золота — перемога у важкій боротьбі завдяки оптимізму і впевненості.
 • Фарбувати уві сні стіни квартири в синій колір: відчуєте веселощі, так як всі задуми успішно здійсняться. Також синій означає: удача буде супроводжувати бізнес; це зможе функціонувати власним завзятістю, наполегливістю.

  Сонник фарба, до чого сниться фарба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: