Сонник фарбоване волосся, до чого сниться фарбоване волосся уві сні

Фарбоване волосся можуть стати окрасою будь-якої жінки. Бачити уві сні свої локони пофарбованими в красивий природний відтінок — знак позитивних змін, пророкують відомі сонники. А ось, до чого сняться кучері неприродних кольорів — питання не з простих. Тлумачачи подібні сновидіння, необхідно враховувати не тільки колір, а й причину даного вчинку сновидіння.

Невловимі бачення, або Не можу згадати подробиці…

«Все пропало!» — думаєте ви, відкривши очі зранку і не згадавши навіть половини з приснився. А ось і ні! Сонники «обіцяють» пояснити вам суть того, що вас чекає навіть по крихітному сюжету. Не вірите? Ось, наприклад, короткі тлумачення того, до чого сняться фарбоване волосся:

 • Темні буклі уві сні пофарбували в білий колір — до приємної зустрічі або поїздці.
 • Бачити свої локони, перефарбовані в яскравий колір — до феєричних розваг.
 • Яскраво-червона шевелюра уві сні — збудуться мрії, щодо предмета вашої пристрасті.
 • Кучерики золотистих відтінків — обіцяють заздрісників.
 • Як сонник Міллера пояснює фарбоване волосся

  У відомому сонник Міллера можна знайти таке тлумачення сну, щодо фарбованого волосся: якщо подібне сталося з жінкою, то це означає легкий флірт з її боку, а ось якщо чоловікові приснилося, що його пофарбовані кучері викликають підвищений інтерес у навколишніх — подібне бачення означає ганьба в очах свого оточення.

  Фарбоване волосся в природних тонах — Від везіння, до самообману

  Хочете знати, до чого сниться, що ви «перетворили» свої чорні локони в білі? Успіх і радість вже поспішають у ваше життя, пророкує сонник міс Хассе. А ось якщо після фарбування білі кучері стали чорними — чекайте прикрих неприємностей.

  Наснилося, що ви милуєтеся своїми пофарбованими кучериками, які змінили колір з білого на рудий? Ви насправді в чомусь обманюють, однак це не доставляє вам ніякого душевного неспокою.

  А ось пофарбована уві сні в каштанових тонах стрижка символізують прагнення сновидіння до гармонії, пророкує Східний сонник.

  Шокуюча краса, або Несподівані повороти долі

  Порадують передбачення Циганського сонника про фарбованих волоссі ту людину, яка намагається зрозуміти, до чого сниться, що у нього на голові не його «рідна» шевелюра, а щось неприродно строкате і яскраве.

  Блакитні пасма на голові — знак несподіваного виконання мрії давно забутою. Помаранчеві — символ того, що сновидець втратить контроль над емоціями на якийсь час, але це піде тільки на користь. Бачите у себе на голові довгі пасма, пофарбовані строкатими фарбами? Це ознака того, що в вас відкриються нові таланти.

  Довгі темні пасма в короткій світлій зачісці попереджають про нежданих труднощі. А ось довгі світлі пасма в зачісці брюнета уві сні — ознака позитивної зміни звичок.

  Сивочолі модники, як символ невгамовної енергії

  Не переживайте, якщо наснилося, що ваші віскі і верхівки сиві. Це говорить про те, що в очах оточуючих ви виступаєте людиною мудрою. А ось якщо уві сні у вас фарбоване волосся через те, що вже пробивається сивина — це відображення внутрішньої сили і здатності боротися з труднощами.

  У чоловіка уві сні волосся стали сивими — знак того, що він здатний приймати правильні та виважені рішення. А тим жінкам, які бачать у чоловіка фарбоване волосся для приховування сивини, можна позаздрити, так як позначає дане бачення наявність сильного і владного покровителя.

  Сонник фарбоване волосся, до чого сниться фарбоване волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: