Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фарбувати — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Тканина фарбувати уві сні означає вираз надій. Колір визначає бажання, робить його конкретним. Фарбувати будинок уві сні — до зміни місця проживання. Свіжопофарбовані будинок (стіна, кімната) уві сні віщують вдале виконання задуманого. Прати фарбу, робити річ безбарвної — знак того, що через вашу помилки, ваше життя стане нудним, нецікавим. Іноді такий сон означає втрати, збитки. Забруднитися фарбою уві сні — до скандалу, пліток, інтриг. Фарбувати в яскраві кольори (або строкаті) — передвісник швидкого розвитку подій, зміни вражень, радість спілкування з приємними людьми. Дивіться тлумачення: Будинок, Малювати.

Фарбувати щось в ніжні, пастельні тони уві сні означає бажання близькості з коханою людиною, необхідність дружнього спілкування, задушевної бесіди, пошук взаєморозуміння, потреба вираження глибоких, щирих почуттів. Фарбувати щось уві сні в блискучі, що переливаються тони означає, що ваше зухвала поведінка викличе несхвалення оточуючих або їх заздрість. Фарбувати в чорні, темні тони уві сні — передвісник жалоби, глибокої печалі, смутку. Дивіться тлумачення: Картина, Орнамент.

Ісламський Сонник

Якщо Ви щось фарбуєте — значить, цікавитеся якимись речами, які наяву ніяк не розкриють Вам свого секрету. Побачивши пофарбованої в будь-який колір кисть своєї руки, знайте — на Вашому порозі стоїть і чекає успіх, і сприятливі умови для задоволеною і щасливого життя. Побачити такий сон жінці (пофарбована хною кисть) — символізує любов чоловіка, яка зробить її щасливою, а подарунки не змусять себе довго чекати. Для чоловіків бажаючих домогтися вершин духу — пофарбуйте хною бороду — адже це означатиме неухильне дотримання заповітами Сунни і, як результат, досягнення Вашої, безсумнівно гідної мети.

Сонник Лоффа

Дами, не фарбуйте свої речі уві сні — не можна ж егоїстично себе вести, коли вам так довіряють наяву! Краще пофарбуйте що-небудь в своїй оселі — такий сон допоможе Вам отримати вигідні пропозиції, вдалі контракти та інші плюшки на роботі. А ось наносити макіяж уві сні — це комплімент Вам, як прекрасну даму. Ви — чарівні! Але, при цьому занадто чіпляєтеся до себе. Для благополуччя сімейного бюджету пострижіть і пофарбуйте волосся в сонному світі. Адже в результаті Вам порадять місце, де можна щось вдало прикупити.

Сонник Міллера

Фарбувати що-небудь пензлем — задоволення Вашим справжнім ділом. Побачите, як фарбують тканини — зверніть увагу на колір: блакитний, золотистий, або червоний — хороший знак, білий або чорний — не особливо. Якщо спостерігаєте уві сні пофарбовані будови — це означає сприятливе середовище для реалізації очікуваних проектів.

Сонник Мандрівника

Нові плани, спроба поліпшити ситуацію; самообман. В сіру, чорну, темно-синю, фіолетову — песимізм, депресія, печаль; ворожнеча (кажуть: «очорнити» когось). У білу, блакитну — до блага, виправданню ( «відбілити» поліпшити). В зелену фарбу — надії на краще. У червону — любов, здоров’я.

Сонник Цветкова

Фарбувати що-небудь в білий колір — такий сон віщує значний збиток; в чорний — з одним розлучити, але ненадовго; в зелений — це знак надії; в червоний — отримаєте запрошення; в блакитний — чекає вас удача; в золотий — вам позаздрять; будинок фарбувати — переїдете на нове місце.

Езотеричний Сонник

Якщо уві сні ви фарбували якусь поверхню, наяву вам належить відновити Господній дім, зробити ремонт, якого у вас не було в планах. Наснилися крашанки — отримаєте дуже вигідну пропозицію, перед вами відкриються блискучі можливості, так що не пропустіть їх.

Сонник Хассе

Якщо уві сні ви щось фарбували: в білий колір — до великого збитку; чорний — до втрати одного; зелений — до надії; червоний — до отримання запрошення; в блакитний — до веселощів і забезпечення успіху задуму; в золотий — дасте знайомим привід для заздрості.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: