Сонник фікус, до чого сниться фікус уві сні

Вважається, що фікус — рослина, що символізує собою саме життя. Саме з цієї причини, намагаючись зрозуміти,, до чого сниться ця рослина, слід більшою мірою враховувати його зовнішній вигляд. Якщо уві сні листя були соковитими і міцними, то життя подарує сновидцу багато радісних хвилин. Сонник обіцяє благополуччя і умиротворення. Є й інші передбачення.

Жадати змін

Якщо уві сні ви бачили фікус в горщику, значить, в даний час наяву відчуваєте себе в пастці. Можливо, конкуренти загнали в неї або до подібного стану справ призвела ланцюжок невірно прийнятих рішень. У будь-якому випадку, Сучасний сонник рекомендує не опускати руки і постійно шукати вихід з низки труднощів.

Бачити уві сні, що фікус в горщику мав товстий жирний стебло і пашить здоров’ям крону — до розміреного «ситого» життя. Протилежним чином пояснюється,, до чого сниться засохле рослина в горщику. Такий сюжет означає, що такі бажані вами зміни принесуть лише розчарування і втрати. Якщо приснилося подібне, варто всерйоз задуматися про «завтрашньому» дні.

Отримати в подарунок

Бачити уві сні, що отримуєте квітка фікуса в подарунок — до швидкого ремонту в будинку. Чим пишніше і розкішніше була квітка, тим більше вас задовольнить вийшов інтер’єр. Сонник Езопа пророкує захват і здивування від внутрішнього оздоблення житла.

Якщо приснилося, що квітка фікуса підніс представник протилежної статі, то в реальності в особистому житті настануть приємні зміни. Якщо в даний час ви самотні, то знайдете свою довгоочікувану справжню любов. Наснилося, що перебуваєте у відносинах? Вони відчутно поліпшуватися. Повернуться і пристрасть, і розуміння.

Що думає сонник Міллера

Даний джерело описує,, до чого сниться опалий фікус. Сонник впевнений, що таке сновидіння говорить про вашому смутному пасивному стані. Тримати в руках опалий фікус — до смуток, тривог і душевним терзанням.

Якщо приснилося, що хтось інший вам подарував опалий бутон, то це означає, що саме ця людина і стане причиною розчарувань. Сонник Міллера радить не приймати близько до серця чужі наклепи і плітки. Пам’ятайте, що тільки ви вирішуєте чи впускати смуток в своє серце.

Ще ряд пояснень

Не слід думати, що раз ви прочитали одне єдине тлумачення сну, то саме воно і є вірним для вашого випадку. Тільки вивчивши всі можливі пояснення,, до чого сниться даний символ, можна розтлумачити бачення максимально грамотно.

 • Садити фікус в землю — затівати нову справу.
 • Підгодовувати рослинність добривами — до посиленого праці та планування власного життя.
 • У люті уві сні виривати фікус з землі — до скоєння необдуманих і через це досить ризикованих вчинків.
 • Прополювати посадки — до вирішення поточних проблем.
 • Сонник фікус, до чого сниться фікус уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: