Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фен, до чого сниться фен уві сні

Уві сні привидівся фен? В реальності вляпатися в круту інтригу, яка буде пов’язана з жінкою. До чого сниться ще цей різновид побутової техніки? Сонник пропонує детальне пояснення сновідного образу.

Дивно!

До чого сниться абсолютно новий фен? У голові постійно зріють фантастичні і, часом, маревні ідеї. Але найдивніше: ви завжди знаходите однодумців, які допомагають в їх втіленні.

Наснилося, що ви купили новий фен, а він виявився несправним або швидко перегорів? Сонник вважає, що ви отримаєте по-справжньому шокуючу новину.

Бачити старий прилад означає, що ваше терпіння буде гідно винагороджено.

Хто сновидец?

Уві сні вам подарували дорогущий фен? В реальності відчуєте незнайомі, але строго позитивні емоції.

Цей же сюжет пропонує поглянути на звичні речі трохи під іншим кутом. Більш того, сонник радить звернути увагу на наступні нюанси.

 • Подарували кілька виробів — складний вибір.
 • Для сімейної дами — новий клопіт.
 • Для молодої — кілька претендентів на заміжжя.
 • Для чоловіка — дорогий або просто приємний відпустку.
 • Ви впораєтеся!

  До чого сниться, якщо в ночі згорів ваш звичний апарат? Ви невірно оцінили поточну ситуацію, приділивши основну увагу деталям, а не її загального значення.

  Наснилося, що згорів незнайомий фен? Уже завтра ви потрапите в украй непривабливі обставини.

  Несподівані труднощі вкинуто вас в стан шоку, але сонник переконаний: ви швидко візьмете все під контроль і вийдіть з цієї історії абсолютним переможцем.

  Ваш вибір?

  Уві сні довелося займатися лагодженням зламаного апарату? Ви намагаєтеся вирішити проблему, яка вам не під силу.

  Наснилося, як довелося віддавати несправну техніку в ремонт? Це означає, що ви вирішите питання, тільки якщо зверніться до потрібного фахівця.

  Сталося бачити, що після довгих зусиль ви таки полагодили фен? Сонник впевнений: вам не потрібна допомога з боку, ви цілком здатні розібратися з життєвою плутаниною самостійно.

  Рада Міллера

  Уві сні довелося використовувати для сушки фен? Міллер вважає, що ви стурбовані якоюсь складною проблемою, але ніяк не можете її вирішити. Найкраще, що ви зараз можете зробити, це забути про неї. Згодом все вирішиться само собою.

  Ловіть момент!

  До чого сниться, що довелося користуватися феном, щоб укласти волосся? Наяву ви явно страждаєте від самотності. Однак в поточний момент у вас є непоганий шанс виправити становище.

  Сімейним та закоханим сонник пропонує трохи інше тлумачення сну. Довелося користуватися уві сні електричної сушаркою? Будьте готові до серйозної розмови зі своїм обранцем.

  Трохи деталей

  Сонник також радить звернути увагу уві сні на саме волосся після використання фена. Якщо приснилося, що вони посікли і обгоріли, то є ймовірність, що в реальному світі ви станете жертвою пограбування.

  Бачити м’які, пухнасті і красиві волосся після сушки або укладання, означає, що ви прекрасно проведете вечір з дорогим чоловічком.

  Не поспішайте!

  До чого взагалі уві сні сушити голову феном? У самий найближчий час ви потрапите в публічну історію, яка наробить багато шуму буквально з нічого.

  Наснилося, що ви намагалися сушити голову несправним феном? Сонник впевнений: ви не зможете втілити задумане, так як занадто поспішайте.

  До чого сниться, якщо ви намагалися сушити голову багато годин, але так і не змогли її остаточно висушити? Легка справа виявилося непідйомним, і ви навряд чи здатні довести його до кінця.

  Сонник фен, до чого сниться фен уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: