Сонник фіалки, до чого сниться фіалки уві сні

У реальному світі фіалки добре себе почувають в тіні інших рослин, тому уві сні вони символізують скромність і сором’язливість. Сонник детально розтлумачить,, до чого сниться цей квітковий образ.

Чи готові?

Наснилися фіолетові квіти? Вам уготовані сумніви і неясності в амурних стосунках. Одночасно ці квіти знаменують незвичайну пригоду.

До чого сниться подарований кимось букетик польових фиалочек? Сонник радить триматися насторожі з улесливими і хитрими людьми.

Ще одне тлумачення сну говорить: гряде романтичне побачення з обранцем. Бачити зів’ялі квіти — погано. Це ознака охолодження любові.

Слідкуйте за словами!

До чого сняться кімнатні фіалки? Сонник пророкує згоду і лад в сім’ї. Але стежте за своєю поведінкою — всього одне образливе слово може порушити сімейну ідилію.

Приснилася ще не розпустилися домашня фіалка? Чекайте добрих новин, які поліпшать атмосферу в домі.

Уві сні з’явилися кімнатні рослини в непомірному кількості? Деякий час краще приховувати свої почуття від оточуючих.

Чи потрібна відкритість?

Ви зайнялися уві сні розведенням квіткової культури в горщиках? Вам не вистачає відкритості і душевної простоти, що явно ускладнює спілкування з людьми.

Просто бачити фиалочки в горщиках означає, що ви занадто добродушний і відкрита людина, що в деяких випадках навіть шкодить.

Слухайте!

До чого сниться, якщо дарують ці квіточки в горщиках? Сонник радить чекати повідомлення про чиюсь смерть, або прислухатися до діловому раді, отриманого від знаючу людину.

Привиділося, що подарували букетик польових фіалок? У вашому житті з’явиться високодуховна особистість, яка повністю змінить усталені уявлення про світ і вашому місці в ньому.

Чоловікові уві сні дарувати фіалки жінці буквально означає, що він скучив по жіночій ласці.

Чекайте!

Наснилися квітучі фіалки? Сонник пророкує цікаві події, в ході яких ви отримаєте гідну підтримку від впливової особи.

Дівчині квітучі суцвіття пророкують уві сні швидку зустріч з судженим. Зів’ялі ж, навпаки, символізують відхилену любов.

Добре бачити, як ви зрізуєте або зриваєте квітучі фіалки. Це означає, що перед вами розкриється мовчун і його одкровення нададуть неймовірний вплив на подальшу долю.

Дійте!

До чого сниться, якщо в ночі довелося садити фіалки? Сонник вважає, що ви зробите дуже мудрий і благородний вчинок.

Крім того, садити фіалкові квіти — до події, яка буде пов’язано з продовженням роду. Пересаджувати їх — до спроби залагодити якісь відносини або влаштувати сімейне благополуччя.

Що робили?

Сонник радить при тлумаченні врахувати значення інших сновідійних дій.

 • Рвати — щастя в любові.
 • Отримувати в дар — швидке одруження.
 • Прикрашати себе — проявіть скромність.
 • Нюхати — цікава пригода.
 • Плести вінок — успіх.
 • Топтати — розрив зв’язку.
 • Наснилося, як ви поливали фіалки? У найближчому майбутньому неодмінно закохаєтесь, але роман, найімовірніше, буде таємний, що лише додасть гостроти переживань.

  Уві сні трапилося варити або є фіалкові варення? Нетривіальний вчинок принесете незвичайні наслідки.

  Трактування по Міллеру

  До чого є фіалки по тлумачу Міллера? Рослини білого кольору гарантують печаль, а будь-якого іншого — задоволення або довгоочікуване придбання.

  Пам’ятайте!

  Наснилася синя фіалка? Проявіть підвищену скромність і не квапте події. Біла красуня символізує чистоту помислів і щирість.

  Сонник нагадує: фіолетова фіалка обіцяє амурні стосунки і пов’язані з ними переживання, біла пророкує самотність.

  Якщо уві сні вам вдалося відчути тонкий фіалковий аромат, то якесь радісна подія станеться саме в момент цвітіння цього квіточки.

  Сонник фіалки, до чого сниться фіалки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: