Сонник фея, до чого сниться фея уві сні

Навіть люди, абсолютно не вірять в чудеса, в глибині серця мріють побачити справжню фею, нехай навіть і уві сні. Але, до чого сниться ця загадкова гостя, здатна творити чудеса? Сонник поділиться самими оригінальними тлумаченнями.

Сонник Міллера

Поява феї уві сні завжди є сприятливим символом. Сонник Міллера вважає, що бачити прекрасну фею, особливо з крилами значить, що скоро вас чекає радість, удача і здійснення бажань. А в якій саме області життя — залежить від інших нюансів.

Пробудження любові

Якщо наснилася чарівниця, то скоро ви пізнаєте найвеличніше почуття на світі. Якщо ж уві сні вам особисто довелося стати чарівниці, то наяву зумієте зробити коханого дуже щасливим. Однак якщо уві сні прийшла зла відьма, то пробудження любові чекати не варто.

Відкиньте егоїзм!

Особливу увагу сонник рекомендує приділити сновидіння, в якому вам раптом трапилося стати чаклункою. Це говорить про те, що на першому місці у відносинах варто особистий егоїзм і потреби. І цим ви завдаєте біль закоханому в вас людині. До речі, якщо наснилося, що в образі феї прийшов чоловік, то чекайте радикальних змін в особистому житті.

Символ допомоги

На думку сонника, фея уві сні символізує допомогу, яка надійде ззовні. Так маленька фея в нічних мареннях повідомляє, що вам допоможе найкраща подруга. У деяких випадках казкова фея може означати навіть прихильність Вищих сил.

Якщо ж приснилася страшна зла відьма, то сподіватися на допомогу близьких в складний момент не варто. А ось якщо у своєму баченні ви самі були нею, то найближчим часом ви зробите неправильний вчинок і відмовтеся допомогти тому, хто буде в вас потребувати.

Зіграйте в лотерею!

Правильна розшифровка сну залежить від поведінки основних його учасників. Якщо ви просто бачили чарівницю, то незабаром життя налагодиться, а якщо ви ловили і зловили маленьку феечку з крилами, то в реальному світі цілком можете виграти в лотереї або зірвати солідний куш в казино.

Не важко визначити, до чого сниться, що шахрайка вирвалася і полетіла. Удача буквально улізнет з рук. Приблизно таке ж тлумачення сонник дає сновидіння, в якому ви посварилися з чарівним істотою. Тепер доведеться самостійно будувати своє життя і не сподіватися на поблажки з боку долі.

Магічні здібності

А ось бути феєю уві сні і навіть творити чудеса, значить, що у вас не просто є творча жилка, а й реальна здатність до магії, яку неодмінно потрібно розвивати. Міфічні феечки часто символізують духів стихій і відкривають сновидцу шлях до магії за допомогою їх пізнання.

До чого, наприклад, сниться лісова галявина, на якій зібралися феї, і вам пощастило стати однією з них? Таке сновидіння можна тлумачити буквально. У чарівному світі вам відведено особливе місце, а по життю допомагають світлі потойбічні сили.

Завжди добрий знак

Намагаючись розібратися,, до чого сниться фея, обов’язково потрібно врахувати, кому вона наснилася. Сонник, наприклад, вважає, що сімейної дамі вона обіцяє сприятливий знак для всієї родини.

Чоловік може бачити фею в знак завершення великої справи або примирення з колишньою коханою. Торговцю маленька фея гарантує вдалу торгівлю, вагітній жінці — успішні пологи, а молодим — повну незалежність.

Сонник фея, до чого сниться фея уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: