Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фартух, до чого сниться фартух уві сні

Фартух в звичайному житті річ, яка застосовується у багатьох сферах життя. На кухні, на роботі, в школі та інших місцях він захищає одяг і забезпечує її зовнішню естетичність. Але до чого він сниться? Сонник пропонує найкращі розшифровки, побаченого уві сні.

Сонник Міллера

Жінці бачити уві сні фартух — до змін і несподіваних поворотів долі. Кухонний символізує домашні справи, купувати новий означає швидке знайомство, а старий, брудний і рваний несе тільки негатив.

Тлумачення за кроєм

Сонник вважає, що точно запам’ятавши крій штучки легко можна з’ясувати, до чого вона сниться. Наприклад кухонний фартух з кишенями передрікає сімейні клопоти і побутові клопоти. Дуже довгий говорить про те, що складний період затягнеться надовго.

Приснився занадто короткий фартух? Ви точно потрапите в неприємну ситуацію. А ось дірка на випрасуваних фартусі, за даними сонника, є передвісником серйозної сварки.

Для школярок

Дівчаткам, які навчаються в школі і жінкам, вже закінчили її, може приснитися звичайний шкільний фартух. Тут сонник рекомендує згадати, який він був.

Білий парадний символізує успіхи в навчанні і житті, чорний повсякденний — звичайні справи і турботи. Якщо ж білий шкільний фартух уві сні був розірваний, розв’язаний або вимазані в грязі, то наяву чекають неприємні настанови від дорослих, а також конфлікти і розбирання.

Підвищення по службі

Взагалі бачити уві сні власний фартух — до зневіри, нудьги і набридливому праці. Одягати його — значить щодня виконувати одну і ту ж роботу. Однак якщо фартух раптом виявиться вам не за розміром, то вас чекають зміни.

Так новий дуже красивий фартух уві сні говорить про те, що вас чекає підвищення по службі. Більш того, якщо виріб довелося особисто купувати в магазині, то заслуга в кар’єрному зростанні належить тільки вам.

Не важко зрозуміти,, до чого сниться предмет меншого розміру і непривабливого вигляду. Нова робота або зміни не принесуть вам ні задоволення, ні задоволення.

Зустрічайте гостей!

На думку сонника всього лише за особливостями сну, в якому фігурує кухонний фартух, можна робити неймовірні передбачення про подальшу долю.

Симпатичне виріб з безліччю рюшів — до несподіваного подарунку, приснилася модель з нагрудником — до романтичної закоханості, а одягати накрохмалений білий фартух — до візиту несподіваних гостей і гучного торжества.

Візьміть себе в руки!

Дуже багато при тлумаченні сновидіння залежить і від дій. До чого сниться втратити абсолютно новий фартух? Сонник вважає, що ви зробите помилку, виправити яку буде дуже непросто.

Купувати обновку — до успіху після смуги труднощів, зашивати дірки — потрібна економія і ощадливість. Брудне виріб говорить про вашу неакуратність в справах, а ось прати його — явний натяк на те, що прийшов час взяти себе в руки.

Як скинути все?

Сонник стверджує, що трактування сну буде відмінною залежно від того, кому він приснився. До чого сниться жінці, що вона знімає фартух і вішає його на гачок? В душі вона давно мріє про те, щоб скинути з себе щоденні обов’язки.

А ось чоловікові бачити на собі домашній фартух — не дуже добре. Це явна ознака того, що він стане або вже став рабом жіночих примх і примх.

Сонник фартух, до чого сниться фартух уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: