Сонник фальшиві гроші, до чого сниться фальшиві гроші уві сні

До чого сняться фальшиві гроші? Як і їх неблагородне походження, в житті вас чекає підміна цінностей. Ваша свідомість і сонники підказують, що деякі надії зазнають краху. Бачити уві сні підробку — бути обдуреним самим нахабним чином.

Знаходити фальшиві гроші

Паперові купюри отримати, знайти або віддати уві сні — символ безперспективних проектів. Тлумачення снів зводиться до того, що ви увійшли в смугу матеріальної нестабільності. Слід терміново усвідомити проблему і почати нею займатися. Сонник Міллера стверджує, що ще є час, щоб не дати себе обдурити.

Наснилися несправжні гроші? Будьте готові до підроблення, навмисної брехні, марної трати особистої енергії. Незабаром доведеться переглянути духовні цінності, заново переоцінити деякі людські якості. Викрити кого-небудь у сні, що використовує фальшиві монети — до процвітання і багатства, не дивлячись на підступи недоброзичливців.

Бачити фальшиві гроші — значить, зіткнутися з обманом в особистих відносинах. Ваш партнер по сексу давно вас використовує тільки в корисливих цілях. Щоб дізнатися,, до чого сниться підробка, спробуйте згадати, чи принесла вона почуття задоволення. Сонники стверджують: хороший настрій в момент таких дій свідчить про те, що ви не сильно будете розчаровані в зраді і самі давно хотіли розірвати нещирі любовний зв’язок.

Друкувати фальшивку

Наснилося, що ви самі програвайте фальшиві гроші або коштовності — значить, ви і наяву користуєтеся неблагородними способами досягнення цілей. Бажаного, можливо ви і досягнете, але ціна за нього буде непомірно високою. Брехня викличе у навколишніх негативне до вас ставлення.

Підробляти паперові цінні документи по циганського сонником — до можливості провернути корисну угоду. У вас вийде наяву задіяти впливових людей, які допоможуть дати хабар для процвітання справ.

Бачити як хтось друкує фальшиві гроші, а не знайти їх випадково — до вміння за мішурою і лестощами викрити людини, який нещирий. До чого сниться фальшивомонетник? У найближчі дні вас спробують обдурити. Чи врятує тільки проникливість і великий життєвий досвід.

Розплачуватися підробленими купюрами

Отримати або знайти уві сні фальшивку це одна справа, зовсім інша — взяти особисту участь в її виготовленні, тим більше використовувати штучно створені монети. Наснилося бути спійманим при розрахунку фальшивими грошима в магазині? Відповідно сонником Ванги рано чи пізно обман відкриється і ви можете постати в жалюгідному вигляді перед своїми компаньйонами, колегами або рідними.

До чого сниться бажання розплачуватися уві сні монетами і коштовностями сумнівного походження? Швидше за все, до появи таємниць від близьких людей. Тлумачення снів в таких випадках грунтується на попередженні підсвідомості про наслідки, до яких призводить брехня.

Наснилося, що ви даруєте паперові гроші, виготовлені нечесним шляхом? Незабаром їм доведеться поступитися своїми принципами заради отримання чогось давно бажаного і недоступного. Сонник Фрейда пророкує нову сексуальний зв’язок, яка зіпсує відносини з коханою людиною. Життя поставить в умови, коли доведеться швидко знаходити виправдання своїм непристойною діям.

Сонник фальшиві гроші, до чого сниться фальшиві гроші уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: