Сонник фараон, до чого сниться фараон уві сні

Бачити фараона уві сні, бути самому на його місці — до сутички з високопоставленими чинами. Сновидіння означає, що вам хочеться отримати багато задоволень за всяку ціну. Будьте обережні в авантюрних справах, якщо приснилася мумія, або гробниця. До чого сниться єгипетський правитель, сучасні сонники трактують по-різному.

Тлумачення сну за сонником Міллера

Відомі психологи вважають появу фараона уві сні передвісником великих скандалів наяву. Бачити Тутанхамона, схилятися перед ним — до зустрічі з впливовим чиновником, поліцескійм, військовим, людиною, яка займає високу посаду. Добре, якщо наснилося, що він був прихильний до ваших прохань.

Сонник Міллера досить ухильно роз’яснює,, до чого сниться фараон:

 • Командувач воїнами — до грандіозного скандалу;
 • Гробниця — до несподіваного спадок;
 • Мумія — до прибутку;
 • Бути самому правителем — до підвищення.
 • Будьте обережними з паперами

  Бачити фараона уві сні — до несподіваних спорах з керівництвом, старшими членами сім’ї. Особливо, якщо наснилося, що він був злий і йшов на війну. Сновидіння означає, що ви невірно розрахували свої сили і не встигли виконати важливі розпорядження у встановлений термін.

  Порушити розпорядок, робочий режим, отримати заслужену прочухана від вищестоящих чинів — саме те,, до чого сниться розгніваний єгипетський цар. Сонники рекомендують не вступати в перепалку з начальством в найближчі дні, скоріше закінчити звіти, закрити важливі відомості.

  Не пропустіть прибуток

  Якщо наснилася гробниця фараона, приготуйтеся зірвати великий куш, отримати спадок. Чим цікавіше проходили розкопки уві сні, тим більше авантюр доведеться пережити наяву. І, навпаки, якщо довелось злякатися, пережити шок — значить, так просто прибуток забрати не вдасться. З’являться інші спадкоємці, доведеться відстоювати право в судових позовах.

  До чого сниться фараон в усипальниці, склепі або саркофазі, сонник Нострадамуса пояснює майбутніми струс, великими спорами, сімейними скандалами, розділом майна. Постарайтеся забрати належну вам частину, тільки законними шляхами. Інакше склоки можуть перерости в довготривалі конфлікти з рідними.

  Зростайте духовно

  Бути фараоном уві сні — до отримання високого сану, підвищенню по службі. Сонник Ванги говорить про високі духовні досягнення сновидіння. Прийшов час здобути заслужені нагороди за гідні вчинки, благодійність, правильний спосіб життя.

  Приймати в ролі фараона знаки уваги від підданих, щедрі дари — хороший знак. Вас чекають не тільки офіційні нагороди, але ще і премії, повагу з боку колег, партнерів, родичів і навіть конкурентів. Близькі люди або кохана людина можуть зробити подарунок, про який ви давно мріяли, але навіть собі боялися зізнатися.

  Сонник фараон, до чого сниться фараон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: