Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дзвонити, до чого сниться дзвонити уві сні

Іноді звичайне життя перетинається з нічними мареннями, і немає нічого дивного, що вам доводиться дзвонити комусь уві сні. До чого сниться ця дія? Сонник вважає, що відповідь дадуть деталі бачення.

За Міллеру

Жінці бачити, що вона дзвонить коханому чоловікові або чоловікові по телефону і чує його дуже чітко — значить, що в реалі у неї багато заздрісників. Але сонник Міллера впевнений, що вона перевершує всіх суперниць і впорається з будь-якими труднощами.

Будьте м’якше!

Якщо розмова переривається, виникають перешкоди і слова не чути, то закохані ризикують розлучитися. Дзвонити родичам і друзям уві сні означає, що в спілкуванні з’являться різного роду складності.

Наснилося, що ви не зуміли додзвонитися близькій людині? Сонник вважає, що вам необхідно стати терпиміше до оточуючих і зрозуміти їх.

Будь-які поломки на лінії, перешкоди і погана чутність символізують якісь події, які порушують ваші плани.

Розберіться в собі!

Тлумачення сну сонник рекомендує починати з особи абонента. Так намагатися додзвонитися померлому чоловікові, другу чи родичу означає, що вам терміново потрібна порада або підтримка.

Дзвінок померлому уві сні натякає, що у власному підсвідомості зберігається якась інформація, яка допоможе впоратися з труднощами.

Що вам відповіли?

Наснилося, що ви надзвонювали померлому по мобільному? Ви самі встановили для себе обмеження і тепер страждаєте від цього.

Бачити в мріях, що ви намагалися зателефонувати небіжчикові — до краху відносин з дуже важливою людиною. Іноді дзвінок небіжчикові допомагає дізнатися щось дуже значуще, особливо якщо уві сні вам відповіли.

Зв’язок з минулим

До чого сниться, що вам довелося дзвонити колишньому? Сонник вважає, що в душі ви прагнете розкрити певний аспект власної особистості.

Бажання набрати колишньому натякає на те, що щось з минулого вам не дає спокою. Однак воно не обов’язково пов’язане з конкретною людиною.

Кому дзвонили?

Наснилося, що ви надумали зателефонувати якійсь людині? Насправді вам дуже потрібна деяка інформація.

Сонник вважає, що її значущість і характер можна встановити виходячи з особистості персонажа уві сні.

 • Улюбленому — до необхідності вибору.
 • Знайомому хлопцю — отримаєте підтримку одного.
 • Бабусі — мудру пораду.
 • Мамі — буде удача.
 • Папі — добре подумайте.
 • Сестрі / брату — справа, пов’язана з родичами.
 • Колезі / начальнику — з роботою.
 • Дійте!

  До чого сниться, що трапилося дзвонити в швидку? Якась ситуація вимагає негайного реагування.

  Якщо уві сні виникла необхідність зателефонувати в міліцію, то розібратися в самоті з проблемою, що виникла не вдасться.

  Бачити, що у вас просять стільниковий, щоб зателефонувати в поліцію? Сонник впевнений, що ви переживаєте за сторонніх людей набагато більше і частіше, ніж за себе.

  Не перебільшуйте!

  До чого сниться — дзвонити і не додзвонитися? У реальному світі ви будете шоковані несподіваною новиною.

  Набирати уві сні потрібний номер, але так і не додзвонитися до абонента означає, що ви перебільшуєте значимість своїх невдач, що призводить до невпевненості.

  Слава буває різною…

  Дзвонити в мріях можна не тільки те телефону. Якщо приснилося, що ви особисто дзвонили в дзвін, то ваші мрії здійсняться, а в майбутньому ви заслужите популярність. Правда, сонник вважає, що вона може бути і недоброю.

  Самому дзвонити у церковні дзвони — ще гірше. Це недобрий знак, що передвіщає багато біди і небезпеки.

  Допомога або новини?

  До чого сниться дзвонити в двері? Сонник підозрює, що скоро вам знадобиться допомога друзів.

  Якщо уві сні вам відкрили, то потрібна підтримка буде надана з великою охотою. Якщо немає, то викручуватися доведеться самостійно.

  Наснилося, що ви дзвонили в двері незнайомця? Будете змушені спілкуватися з вкрай неприємною людиною, який легко може зрадити і обдурити.

  Дзвонити в двері до сусідів або родичам — означає, що ви принесете якусь новину.

  Сонник дзвонити, до чого сниться дзвонити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: