Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дзвінок, до чого сниться дзвінок уві сні

Раптовий сигнал мобільника уві сні стійко асоціюється з нагадуванням, несподіваною звісткою, вторгненням в особистий простір. Це досить дивно, враховуючи, яку важливу позитивну роль в нашому житті відіграє стільниковий зв’язок. А, до чого сниться дзвінок у двері, чому він лякає, чи не говорить це про невиконані зобов’язання? Відповіді та тлумачення дасть — вірний супутник тих, хто небайдужий до магічних знаків долі.

Самотність або близькість щастя, збагачення чи плітки — що чекає сновидіння?

Дзвінок у двері

Отже,, до чого сниться дзвінок у двері — це і справді віщує тривогу. Сонники говорять, що в реальному житті людини наздожене необхідність вирішувати раптово виниклі проблеми — він отримає важливу інформацію, на яку доведеться терміново реагувати.

До чого сниться дверний дзвінок, а двері відкриваються, і на порозі — нікого? Сновидіння чекає зустріч з людиною, якій не можна довіряти. Якщо дзвонив листоноша — до нежданому відвідувачеві. Якщо сновидець сам натискав на дзвінок — йому не відмовлять у допомозі, можна сміливо розраховувати на співчуття, розуміння і підтримку. Увійшов в двері, яку йому відкрили — до приємного подорожі.

Сам натискав на дзвінок на двері одного — сонник пророкує раптову хворобу родича, що потребують негайного приїзду до хворого. За іншим тлумаченням, здійснення його планів буде залежати від інших людей.

Дзвінок від колишнього

Якщо уві сні подзвонив колишній хлопець, сонники трактують сновидіння, як віще. Дзвінок означає, що минуле не відпускає, в реальному житті переслідують спогади про втрачену близькості. Його дзвінок говорить, що дівчина стоїть перед вибором — почати нові стосунки або залишитися на самоті.

У тлумаченні,, до чого сниться дзвінок від колишнього хлопця, велике значення мають сказані ним слова. Все, що він говорив, дівчина може почути і наяву. У той же час дзвінком він як би застерігає її від легковажності. Колишній хлопець просить уві сні зателефонувати йому? За сонником Фрейда, це свідчить про його невпевненість у своїй сексуальної мощі.

Якщо уві сні дзвонить колишній чоловік, це йде з глибин підсвідомості, відображає тугу, підштовхує до зустрічі. Може бути, в реальності жінці має сенс самої зробити дзвінок, ненав’язливий, як би випадковий.

Схожим чином пояснюється,, до чого сниться хлопцеві дзвінок від колишньої дівчини. Він невпинно порівнює свою нинішню подругу з нею, і розуміє, що потребує допомоги колишньої коханої.

Дзвінок знайомого або улюбленого

Сонник Фрейда трактує все витягнуті обтічні предмети, як фалічний символ. Телефон символізує незримий зв’язок закоханих. Якщо жінка приймає уві сні дзвінок друга, Фрейд говорить про її невпевненості в сфері сексуальних відносин. Якщо ж вона дзвонить сама, у неї немає сексуальних проблем. До чого сниться, що комусь дзвонить начальник — людина ніяковіє перед своїм керівництвом.

Якщо уві сні подзвонив улюблений і розмовляв холодно, відсторонено, такий дзвінок загрожує охолодженням відносин. Якщо жінка погано чула, що він говорив, Новий сімейний сонник радить їй докласти всіх зусиль, щоб не втратити кохану.

Наснилося, що подзвонив хлопець — цей дзвінок до романтичного побачення, розвитку цукерково-букетний залицянь. Відносини розвиваються і обіцяють бути стабільними.

Зірвався дзвінок

Взагалі дзвінок телефону в сновидінні, згідно сонникам, обіцяє якусь приємну звістку. Можлива навіть велика удача — виграш у лотереї, перемога в тендері. А до чого сниться, що зв’язок переривається?

Пропущений дзвінок в сновидінні говорить про боязнь людини пропустити щось важливе, не отримати вчасно потрібну інформацію. Якщо швидко вдається додзвонитися, в реальності має бути зустріч з цією людиною.

Якщо трапилося дзвонити і не додзвонитися, значить наяву не вдається зібратися з думками, щоб знайти вихід зі складного становища. Неможливість додзвонитися через те, що телефон загублений, свідчить про панічний страх перед самотністю.

Чекати дзвінка — означає турбуватися за майбутнє, чекати змін. Якщо, почувши дзвінок, не хочеться підходити до телефону, сонник Деніз Лінн трактує це, як боязнь зазирнути в глибини своєї підсвідомості. Не дозволяйте страхам керувати долею.

Дзвінок, пов’язаний з хворобою

Як виручає нас мобільний зв’язок, якщо хтось захворіє. Може бути, тому дзвінок іноді асоціюється з хворобами і нагадує, що здоров’я треба берегти

Якщо уві сні дзвонили в швидку допомогу — сновидцу не обійтися без сторонньої підтримки, друзі неодмінно допоможуть йому в непростій ситуації. Якщо бригада Швидкої приїхала за викликом, на них можна повністю покластися

Відчувати уві сні дзвін у вухах — сонники розцінюють, як сигнал про проблеми зі здоров’ям, витоки яких криються в психічному нездужанні

Чути в сні тужливий похоронний дзвін — передчуття хвороби.

Дзвінок з того світу

Не потрібно знати тлумачення сонників, щоб розуміти, до чого уві сні подзвонив померла людина — це говорить про безмірною тузі за який пішов. Сновидінню не вдається внутрішньо змиритися з втратою, попрощатися, відпустити дорогої людини. Дзвінок з того світу містить важливе застереження, сигнал про небезпеку, і до чого він сниться розгадати надзвичайно важливо. Згадуючи дослівно всю розмову, можна здогадатися, звідки чекати біди.

Особливо важливо зрозуміти,, до чого сниться дзвінок від померлої мами — таке сновидіння ніколи не буває випадковим. Важко сказати, чого тут більше — підказок підсвідомості або нерозривному містичної зв’язку з матір’ю, але її образ виникає в сновидіннях в найвідповідальніші моменти життя, щоб нагадати про головне.

Слід згадати, про що вона сказала уві сні по телефону, зіставити з тим, що говорила при житті, і сенс сновидіння про дивну дзвінку стане зрозумілий. З побаченого слід винести важливу інформацію і своєчасний рада.

Якщо людина уві сні сам вирішує зателефонувати небіжчикові, значить, він проявляє нерішучість в майбутній вибір, потребує поради. Якщо ж уві сні дзвонить мертва людина — це означає, що сновидець в даний момент діє необдумано, необачно і не збирається звертатися ні до кого за допомогою.

Дзвін

Різне тлумачення дають сонники, якщо уві сні чули дзвін. І справа не тільки в суперечливих інтерпретаціях, але і в особливостях передзвону. Яким він був? Набат означає небезпеку. Самому уві сні дзвонити в дзвін — погана прикмета, людина охоплена тривогою і пора «бити в дзвони», робити негайні дії щодо запобігання загрози.

Пояснюючи,, до чого сниться переливчастий святковий дзвін церковних дзвонів, сонники на диво одностайні — вони інтерпретують сновидіння, як наближення радісного доленосної події. Для закоханих таке сновидіння — знак щасливого союзу, пора готуватися до весілля. Різдвяний благовіст уві сні пророкує прекрасні перспективи в бізнесі.

Дзвін металу і скла

Якщо уві сні щось дзвеніло, дзвякає, сонник Лонго обіцяє сприятливі умови для побудови кар’єри, а сонник Хассе попереджає про порожніх плітках. За сонником Кананіта, настав сприятливий момент для пошуку роботи, відкриється чимало цікавих вакансій, що обіцяють стабільний дохід.

До чого сниться насолоджуватися дзвоном золотих монет уві сні — до процвітання, багатства. Згідно сонникам, срібні монети уві сні таять в собі підступ, а мідні обіцяють злидні.

Почути в сні дзвін ключів або інших дрібних предметів віщує важливу звістку, яке спонукає людину на дивакуваті вчинки. Дзвін дзвіночка уві сні сонники інтерпретують, як схильність до базікання. Останній дзвоник у школі або театрі — як останнє попередження: не гратися з долею.

Чути дзвін розбивається посуду, тарілок трактується сонником XXI століття, як серйозні проблеми і печалі в сім’ї. Езотеричний сонник дзвін тарілок розцінює як виграш в казино або лотерею.

Сонники найсприятливішим чином трактують,, до чого сниться дзвін будильника — настав час побалувати себе відпочинком і розвагами. Але в разі, коли він органічно вписався в сновидіння, можливо, доведеться доглядати за хворим родичем. Сучасний сонник особливо суворий — він закликає до пунктуальності. Якщо ж дзвінок будильника вплітається в сновидіння, треба влаштувати веселе свято, добре відпочити.

Сонник дзвінок, до чого сниться дзвінок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: