Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дертися в гору, до чого сниться дертися в гору уві сні

Уві сні дертися в гору, завжди краще, ніж спускатися вниз. Це бачення обіцяє втілення деяких планів, подолання перешкод і інші позитивні події. Сонник повідає, до чого конкретно сниться це явище.

За Міллеру

Снотолкователь Міллера стверджує, підніматися вгору по крутих скель означає, що вам доведеться пережити важкий період. Однак його результат залежить від того, чи зумієте ви уві сні дістатися до вершини або зірветеся вниз.

Все вдасться!

Наснилося, що ви дерлися вгору по гористій місцевості? Сонник характеризує вас як людину впертого і цілеспрямованого, який обов’язково знайде успіх.

Якщо уві сні лізти вгору довелося по слизькій обмерзлій поверхні, то в дійсності ви візьметеся за незнайому справу.

Пересуватися по схилу, густо зарослому травою і чагарником — до популярності і широким перспективам.

Не гальмуйте!

До чого ще сниться, що уві сні вам довелося дертися в гору? Якщо ви повзли, не відаючи втоми, то впораєтеся з грандіозною роботою.

Наснилося, що ви втомилися і втратили сил на середині схилу, то сонник вважає, що ви взялися за непомірно складна справа.

Зупиниться майже у самого піку — буквально означає, що для досягнення мети вам не вистачить зовсім небагато сил, бажання і терпіння.

Везіння чи глухий кут?

Наснилося, що ви відносно легко досягли вершини? Зустрічайте смугу везіння і успішності в усьому.

Якщо довелося дертися в гору, але ви при цьому постійно зривалися і робили зупинки, то рішення якоїсь проблеми зайшло в глухий кут, і знадобиться час, щоб виплутатися з неї.

На думку сонника, бачити, що підйом уві сні ось-ось закінчиться — до завершення труднощів і настанню сприятливих умов.

Розшифровка місцевості

Сонник вважає, що будь-які зусилля на шляху символізують нерішучість і навіть свідоме небажання розібратися в існуючій ситуації. Більш повне тлумачення сну дасть зовнішній вигляд місцевості, де вам трапилося дертися в гору.

 • Бачити снігові піки — необхідно зайнятися духовністю, пізнанням себе і світу.
 • Лисі — символ тривог, переживань, смутку.
 • Зарослі лісом — до зради, обману, зради.
 • Гора з двома рівними піками — два рівноцінно важливі справи.
 • Руїни на самому верху — до несподіваної удачі.
 • Розкішний палац — власні праці принесуть вигоду і популярність.
 • Похмурий замок — ваші плани занадто амбітні і заздалегідь приречені.
 • Змиріться…

  До чого сниться, що вам довелося безупинно дертися в гору? Ваше життя одноманітна, важка і шалено нудна. Однак сонник підозрює, що в поточний момент немає можливості щось виправити.

  Наснилося, що уві сні ви доклали всіх зусиль, але так не змогли дістатися в потрібне місце? Це означає, що задумане вами справа не принесе належних результатів.

  Якщо при цьому вам трапилося бачити, що інші відмінно впоралися із завданням, то сонник впевнений, що в реалі вас обійдуть конкуренти і суперники.

  Отримайте сюрприз!

  До чого ще сниться, що уві сні довелося дертися в гору? Якщо ви продовжували підйом, незважаючи на занепад сил, але не зуміли піднятися, то життя піднесе ряд неприємних випробувань.

  Якщо ви чудесним чином опинилися на самому верху, то сонник рекомендує чекати від долі великого сюрпризу.

  Сонник дертися в гору, до чого сниться дертися в гору уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: