Сонник дзвінок по телефону, до чого сниться дзвінок по телефону уві сні

Дзвінок по телефону уві сні уособлює обмежений контакт: сплячий чує співрозмовника, але не може бачити його. У тому,, до чого сниться символ, можна знайти і проблеми, і переваги. Щоб тлумачення вийшло найбільш точним, сонник розглядає різні обставини цього цікавого сновидіння.

Попередження Міллера

Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться дзвінок по телефону, що дав старт тривалого розмови. Сновидінню належить розчаруватися в близьких, а саме — в їх невмінні зберігати таємниці. На відновлення репутації доведеться витратити чимало сил.

Мобільний зв’язок

Якщо приснився дзвінок на стільниковий телефон, Універсальний сонник обіцяє вдалий шопінг. Спілкування по старій добрій стаціонарного зв’язку предзнаменует період стабільності.

Якщо уві сні хтось подзвонив вам на стільниковий, і діалог благополучно відбувся, Сучасний тлумач обнадіює, що винахідливість допоможе вийти переможцем зі скрутної ситуації.

Новітній сонник пропонує своє тлумачення сну,, до чого сниться дзвінок на стільниковий. Сюжет обіцяє, що робота за кордоном або валютна операція принесуть вигоду.

Голос з романтичного минулого

Найчастіше дзвінок по телефону від колишнього означає тугу сновідіци за минулими відносин і надії на возз’єднання.

Це не єдине пояснення, чому уві сні пролунав дзвінок по телефону від колишнього. Нерідко символ означає, що той, чий голос вам наснився, продовжує думати про вас і був би радий бачити.

Якщо вдалося не тільки отримати звісточку від колишнього, але і встигнути посваритися з ним під час телефонної розмови, сюжет говорить про те, що ви занадто багато уваги приділяєте дрібниць, не помічаючи при цьому загальну концепцію.

Прогноз для закоханих

Ось як пояснюють різні снотолкователі довгоочікувану телефонну розмову закоханої сновидицей:

 • Одиноким телефонний виклик від хлопця віщує цікаве знайомство;
 • Заміжні приймають дзвінок по телефону від хлопця, коли шукають нову любов;
 • Коли приснився дзвінок по телефону від коханого, ви не впевнені в собі;
 • Якщо пощастило почути від улюбленого слова ніжності, це добрий знак;
 • Почуте від від хлопця уві сні відображає його справжні почуття;
 • Сюжет, згідно з яким вам вдається тільки чути співрозмовника, але не бачити його, сонник Мандрівника трактує як деяку відчуженість у відносинах з ним. Приводом може послужити сварка через непорозуміння. Дистанція буде поступово зменшуватися, поки не зійде нанівець.

  Підслухані розмови

  Якщо уві сні ваша дитина веде бесіду дистанційно, сонник вважає, що в дійсності йому може не вистачати живого спілкування.

  Для чоловіка діалог на відстані символізує успіхи в кар’єрі або бізнесі і необхідність прийняти відповідальне рішення.

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться чути уві сні, як дзвонить чужий кошт зв’язку або користуватися ним. Сонник вважає, що ви настільки зайняті чужими клопотами, що забуваєте про своє життя.

  Невдалі спроби

  Пропущений виклик або невдала спроба додзвонитися абонентові віщує труднощі в спілкуванні з друзями або ріднею. Постарайтеся в найближчий період не загострювати відносини.

  Існує й інше пояснення, чому приснився пропущений виклик. Сплячого очікує радісна зустріч з людиною, якого той давно не бачив. Можливий візит гостей здалеку.

  Сонник дзвінок по телефону, до чого сниться дзвінок по телефону уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: