Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дзвіночок, до чого сниться дзвіночок уві сні

Якщо уві сні вам трапилося бачити рослина дзвіночок, то настають сприятливі часи. Якщо ж це було виріб, то ймовірно в будинку завелася нечиста сила або ви потрапили під вплив чаклунства. Щоб розібратися,, до чого сниться такий незвичайний образ, сонник рекомендує розглянути його з усіх боків.

Пошана або засмучення?

Якщо уві сні ви дзвонили в скромний дзвіночок, але наяву з’явиться можливість порадувати близьких. Це також символ майбутнього пошани і процвітання.

Якщо ви чули ледь вловимий звук, то незабаром отримаєте звістку з далекої сторони.

Звук безлічі дзвіночків може приснитися до бажання злитися з натовпом, самотній передзвін означає, що вас чекає розлад і засмучення.

За Міллеру

Пан Міллер стверджує, що тривожний дзвін дзвіночка уві сні символізує хворобу або смерть далекого родича. Якщо ж передзвін був мелодійним і приємним, то боротьба закінчиться вашої безумовною перемогою.

Зосередьтеся!

До чого ще сниться дзвін? Це знак того, що в житті намічаються дуже значні події.

Якщо приснився самотній і протяжний звук, то сонник закликає зосередитися перед важливим життєвим випробуванням.

Веселий передзвін церковних дзвіночків передрікає сприятливі зміни.

Розшифровки для всіх

Щоб мати правильне тлумачення сну неодмінно потрібно врахувати, кому він приснився.

 • Молодим — до виконання мрій.
 • Закоханим — до вдалого союзу.
 • Літнім — до багатства і пошани.
 • Торговцям — до небувалої прибутку.
 • Бізнесменам — до наглої удачі.
 • Морякам і подорожуючим — до успішного повернення додому.
 • До добра

  До чого сняться дзвіночки квіти? Сонник впевнений, що вони символізують цілу купу милих подій, які наповнять існування радістю і щастям.

  Якщо ж вам не пощастило бачити штучні квіти, то підготуйтеся до погіршення справ і відносин.

  Уві сні хтось витоптали все квіти в саду або на галявині? Недруги зроблять самі безчесні і неймовірні дії, щоб перешкодити вашому щастю.

  Готуйтеся до побачення!

  Якщо уві сні вам трапилося зірвати дзвіночок, то в реалі сонник обіцяє зустріч з новим другом. Це також знак першого поцілунку і таємного побачення.

  Суцвіття звичайного синього кольору означають бажання робити все ще краще. Однак сонник нагадує, що це зовсім не обов’язково.

  Якщо чоловікові наснилися дзвіночки білого відтінку, то йому уготовано самотність. Однак бачити їх в ніч на вівторок або четвер — до зустрічі з чарівною красунею.

  Втіха або печаль?

  До чого сниться цілий букет дзвіночків? Сонник вважає це знаком дивної події і незвичайного знайомства.

  Якщо уві сні дівчині підносять букет, то вона назавжди буде віддана єдиній людині. Якщо вона сама підбирає суцвіття, то скоро неодмінно вискочить заміж.

  Якщо букет приснився в літню пору, то отримаєте розраду, якщо в зимовий сезон, то сонник передрікає досаду і печаль.

  Ви скоро зустрінетесь!

  До чого сниться, що піднесли в подарунок дзвіночок? Предмет, як і рослина, символізує сумну звістку про померлого.

  Якщо уві сні ви самі даруєте подарунок знайомому, то зможете проявити цілу гаму позитивних почуттів. Якщо прийміть штучку в дар від незнайомця, то сонник впевнений, незабаром ви зустрінете свою справжню половинку.

  Сонник дзвіночок, до чого сниться дзвіночок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: