Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дзвін, до чого сниться дзвін уві сні

Дзвін — один з тих символів, які часто з’являються уві сні перед значущою подією. Тому неодмінно потрібно розібратися до чого він сниться. Сонник пропонує найактуальніші розшифровки, які допоможуть пролити світло на майбутні події.

За Міллеру

Сонник Міллера вважає, що чути уві сні одиночний церковний дзвін не на добро, особливо якщо при цьому приснилася церква. Він попереджає, що в родині може трапитися нещастя.

Вас чекає удача!

А ось святковий передзвін навпаки символізує перемогу над труднощами. Якщо різдвяний дзвін чути довелося людині, що займається бізнесом або землеробством, то йому можна чекати удачі в справах і добрих врожаїв.

Молодим людям чути уві сні мелодійний дзвін — до виконання заповітної мрії, а незаміжнім дівчатам — до вдалого шлюбу. Якщо ж приснився неприємний і різкий звук, то наяву доведеться поборотися за свої переконання.

Попередження

Тлумачення сну сонник рекомендує починати з загального значення. У видіннях тієї ночі, як і наяву дзвін завжди виступає як попередження. Дуже багато що залежить і від якості звуку.

Наприклад, сумний і монотонний церковний дзвін гарантує, що новини будуть носити сумний характер. Урочистий передзвін символізує повний тріумф, а нерівномірний попереджає про втрату. Не важко розібратися,, до чого сниться ледь вловимий дзвоновий відгомін. Він говорить про те, що і погане, і хороше пройде стороною.

Якщо ж приснився тривожний і дуже настирливий дзвін, то сонник радить подбати про безпеку будинку. Адже це сновидіння може бути передвісником пожежі, крадіжки або скандалу.

А ви готові до слави?

Цікаве тлумачення сонник дає сновидінь, в яких ви бачите сам виріб. Так бачити здалеку церковний дзвін — до могутності, слави і популярності, але якщо він був золотий, то до такого повороту подій ви опинитеся явно не готові.

Ще одна розшифровка сонника каже, що бачити великий і красивий дзвін уві сні дуже добре. Торговцям він обіцяє високі прибутки, закоханим — щастя, чоловікам — шана і багатство, а жінкам — виконання задуманого.

Дії уві сні

Зрозуміти, до чого сниться дзвін, допоможуть і власні дії. Якщо приснилося, що ви залізли на дзвіницю, то в реалі отримаєте можливість придбати власне житло.

Дзвонити в дзвони — до великої сварці і лайки з близькими. Морякам це ж дію обіцяє успішне повернення з плавання, а діловим людям просування по службі завдяки власним зусиллям.

До речі, бити уві сні в набат буквально означає, що ви будете носієм важливої ​​новини. Якщо ж вам довелося спостерігати, як хтось інший б’є в дзвін, то важливе можливо офіційний лист отримає близька людина.

Наснилося, що ви дзвонили в маленький дзвіночок? Ймовірно, у вашому будинку завелася нечиста сила.

Незвичайні сновидіння

Іноді в нічних мареннях сняться абсолютно неймовірні речі. Наприклад, що дзвін ширяє прямо в небі. На думку сонника, він символізує ваші грандіозні плани.

Чи не складно зрозуміти,, до чого сниться молитися на нього. Ймовірно, ідеї мають для вас дуже велике значення. Якщо ж сновидіння закінчується тим, що дзвін падає і розбивається, то навіть останні надії впадуть, а вас чекають важкі часи.

Сонник дзвін, до чого сниться дзвін уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: