Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дізнатися про вагітність, до чого сниться дізнатися про вагітність уві сні

Пояснюючи,, до чого сниться дізнатися про вагітність уві сні, сонник передбачає різні варіанти розвитку подій. На характер передбачення впливає особистість майбутньої мами, кількість і стать майбутніх дітей, настрою сновидіння.

Пророцтва Міллера

Якщо нареченій довелося дізнатися про вагітність уві сні, сонник Міллера обіцяє невдале заміжжя. Діти, народжені в цьому шлюбі, заподіють багато занепокоєння і прикрощів.

Якщо незайманій в нічних мріях повідомили про цікаве положення, в реальному житті слід остерігатися ганьби.

Для вагітної наяву сновідіци символ є доброю ознакою: її малюк благополучно з’явиться на світ.

Чого очікувати в майбутньому

Тлумачачи,, до чого сниться дізнатися про вагітність, сонник Фрейда пропонує розуміти сюжет буквально: швидше за все, сновидицей і справді вагітна.

Якщо чоловікові приснилося, що його дружина або постійна партнерка вагітна, сюжет відображає його мрії про спадкоємця, матір’ю якого буде саме ця жінка.

Сонник Лоффа пропонує вельми цікаве тлумачення,, до чого сниться дізнатися про вагітність сновидицей, яка не планує мати дітей. Якщо при таких обставинах їй наснилося, що вона вагітна, символ свідчить про творчу активність, нової фази в справах, дорослішання.

Дійте, вас чекає успіх

Сонник пояснює,, до чого сниться дізнатися про чужий вагітності, а не власної. Наяву сплячий має намір втілити в життя сміливу ідею. Наскільки успішним виявиться проект, залежить від його працьовитості.

Якщо приснилося звістка про чужий вагітності, сновидцу належить вдатися до співпраці, яке в підсумку виявиться взаємовигідною для всіх зацікавлених сторін.

Чекайте змін

Коли уві сні повідомляють про цікаве положення сестри, в найближчому майбутньому відбудуться події, які торкнуться всієї родини сновидіння. Сонник обіцяє, що зміни виявляться позитивними.

Сонник Мандрівника вважає, що якщо приснилася така новина з приводу сестри, отже, в сім’ї не все гладко. Назріває великий скандал, попередником якого є давній прихований конфлікт.

Тлумач радить не пускати відносини на самоплив, а спробувати взяти ситуацію під свій контроль. Сварку бажано не допустити, так як вона може призвести до збитків.

Остерігайтеся витівок недругів

Коли доводиться чути про цікаве положення подруги уві сні, це означає, що в реальному житті у вас з’являться заздрісники, недоброзичливці або суперниця. Остерігайтеся їх підступів, вони можуть серйозно нашкодити.

Це не єдине тлумачення сну,, до чого сниться дізнатися про вагітність подруги. Сюжет, який довелося бачити уві сні, означає успіх в справах, і в той же час ризик відразу все втратити. Тримайтеся подалі від сумнівних пропозицій і витівок.

Тримайтеся, допомога йде

Якщо уві сні про вашої знайомої сказали, що вона при надії, ймовірно, належить вдатися до послуг цієї жінки.

Коли трапляється про це почути від самої знайомої, в дійсності вона зможе дати цінну ділову раду.

Якщо дізнатися про вагітність знайомої довелося від третіх осіб, наяву вона запропонує допомогу, можливо, матеріальну.

Про що розкажуть емоції

Якщо приснилося, як уві сні трапилося дізнатися про свою вагітність, Місячний сонник пропонує згадати, як ви сприйняли цю новину:

 • Якщо звістку про свою роль майбутньої мами не хвилює сплячу, вона легко подужає перепони;
 • Якщо пощастило бачити себе радісною, попереду зміни на краще;
 • Коли трапляється бачити переляк і розгубленість, у вас з’явиться життєва мета;
 • Якщо звістка про свою вагітність викликало бурю емоцій, наяву підстерігає стрес.
 • Двійнята — ключ до гармонії

  Дізнатися про вагітність двійнею уві сні трапляється врівноваженим особам. Сонник обіцяє, що відчуття гармонії і повноти життя триватимуть довго. Такий емоційний фон сприяє успіху в справах і в особистому житті.

  Якщо сновидець — чоловік, вагітна двійнятами, яка йому наснилася, символізує розгубленість перед непростим вибором.

  Хто народиться?

  Коли сновидицей уві сні виявляє, що вагітна хлопчиком, сонник обіцяє нові горизонти і перспективи, найчастіше пов’язані з підвищенням добробуту.

  Якщо самотньою дамі наснилося, що вона вагітна хлопчиком, в реальності їй має бути романтичне пригода, яке навряд чи вдасться приховати від сторонніх.

  Коли сплячої повідомляють, що вона вагітна дівчинкою, попереду у неї чимало клопоту.

  Сонник дізнатися про вагітність, до чого сниться дізнатися про вагітність уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: