Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник джміль, до чого сниться джміль уві сні

Вам не доводилося тікати уві сні від дзижчить комахи? В сонник можна прочитати, чи посміхнеться фортуна сновидцу, або пора озиратися по сторонах в очікуванні підступу. До чого сниться джміль — це на рідкість солідний, позитивний образ. Але якщо людина відчуває занепокоєння те тлумачення набуває інші відтінки.

Сонник Міллера: Не бійся

Мірне дзижчання кудлатого комахи несе з собою передвістя величезного везіння, а великий гуде рій обіцяє веселий відпочинок в галасливій компанії. Якщо привидівся джміль, який летить, дзижчить і дратує сновидіння — попереду чекають серйозні труднощі. Намагатися його відловити, щоб вбити — до сімейних неприємностей. Побачити уві сні і злякатися, що вжалить — попередження про хвороби.

Особливості сексуального життя

За сонником Фрейда те,, до чого сниться джміль тлумачиться з точки зору еротики. Його товсте тільце з жалом інтерпретується Фрейдом, як пеніс, а укус означає статевий акт.

Жінці, якій наснилося, як на неї летить рій, належить страждати від непристойного уваги чоловіків, яких буде цікавити тільки її тіло. Їй не вистачає справжньої близькості і повноцінного сексу. Якщо кусає джміль або бджоли, жінка боїться наслідків випадкового сексу. Мертвий джміль уособлює її фригідність.

Чоловік, якого уві сні кусав джміль, схильний до гомосексуальних зв’язків. Величезний рій символізує таємні фантазії про груповий перелюбстві.

Рутина і відпочинок

Езотеричний сонник дає тлумачення сну, в якому підкреслюється працьовитість комахи. Бачити, як воно літає над лугом — знак, що в житті має бути багато трудитися. Це буде важка рутинна робота — великий джміль уособлює особливо виснажливі обов’язки. Якщо людині приснилося тікати подалі від небезпеки — йому не варто ухилятися від роботи, інакше втратить постійний заробіток.

До чого сниться ловити джмеля: це уособлює спроби вийти із замкнутого буденності. Людина прагне урізноманітнити своє життя, але в найближчому майбутньому йому це не вдасться. Відірвати йому крила — наяву отримати можливість відпочинку.

Близький родич: бджола

Нерідко людина, особливо наляканий, не в змозі відрізнити, летить на нього джміль, бджола або шершень.

До чого сниться бачити бджолу з жалом: це означає, що незабаром стануть відомі неприємні новини. Наснилося ніби вона нападає і жалить — обіцяє невелику прибуток, а вбити її — до злиднів. Вдалося зловити, значить, людина наведе порядок в справах.

Бачити уві сні великий рій, який обживає новий вулик, сонники тлумачать, як збитки, але хліборобам це обіцяє хороший врожай. Якщо приснилося, як гуде рій вилетів на збір меду, сонник Хассе пророкує прекрасні перспективи, якщо комахи заплуталися в волосах — до втрати. Укус бджоли пророкує втрату роботи.

Не плутати з осами

Уві сні людина може сплутати джмеля з величезними осами — бажано детальніше згадати сновидіння, тому що тлумачення того,, до чого сниться їх агресивна поведінка відрізняється від інтерпретацій образу мирного джмеля.

За версією сонника Менегетті, осу уві сні часто доводиться бачити людині-разрушителю, нездатному до творчої діяльності, а на думку Хассе — вона обіцяє приємну звістку. Якщо приснилося, як вона вкусила, сонник Ванги застерігає від обману одного.

За іншими тлумаченням, якщо оса вкусила, доведеться пережити несподівану розлуку, кусає іншу людину — він буде переможений і принижений. Шершень уві сні застерігає від довірливості та безпечності — хтось має намір влаштувати сновидцу неприємності.

Сонник джміль, до чого сниться джміль уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: