Сонник деко, до чого сниться деко уві сні

Досить нечасто уві сні можна побачити деко. Однак і цей кухонний «девайс» має ряд тлумачень, пов’язаних з його застосуванням в нічних мареннях. Сонники рекомендують пригадати, що ви на ньому готували, це допоможе зрозуміти,, до чого сниться подібна посуд.

Сонник Міллера

Густав Міллер, розшифровуючи,, до чого сниться жінці деко, запевняє, що це ознака завантаженості непотрібними справами. У вас є маса занять, які приносять вам задоволення, але вони відволікають вас від основної роботи.

Чоловікові бачити уві сні себе, викладаємо на деко м’ясо або курку — сигнал про те, що допомога знадобиться коханій дівчині. Не чекайте, поки вас попросять, проявіть ініціативу, радить психолог.

Запікати м’ясо — знак стурбованості

Якщо вам приснилося, що ви запікаєте на деку м’ясо або м’ясні вироби, то це, згідно Жіночого сонника, означає заклопотаність сновідіци власними труднощами і проблемами. Не варто замикатися в собі, це призведе до зайвої агресії, радить тлумач.

До чого сниться, що ви забули про поставленому в духовку деку з м’ясною стравою? У Циганському сонник знайдете такі пояснення: якщо їжа згоріла, то це означає невдале завершення розпочатої справи. А ось якщо блюдо не зіпсувалося, а навпаки, добре пропеклося і протушкувати, то це сигнал про успіх початого.

Випічка як символ родинності

Про необхідність берегти сімейні цінності говорить сновидіння, в якому ви бачите, як печете пироги на залізному листі.

Але ось сонник Білого Мага, пропонуючи тлумачення сну, в якому наснилися пироги в листі, радить уточнювати, з чим саме вони були. Якщо начинка була м’ясної, то чекайте сварки з домочадцями. Пироги з фруктами або з варенням символізують радість зустрічі з далекими родичами.

Бачили уві сні рибну кулеб’яку? Сонник запевняє, що це до спокою в будинку і взаєморозуміння між усіма членами сім’ї.

Використовувати не за призначенням: Від осяяння до краху надій

Для тих, кому цікаво, що обіцяє деко, слід пригадати, за призначенням чи ви застосовували уві сні цей посуд.

Якщо приснилося, що ви заливаєте на деку холодець або формуєте торт, перемазуючи готові коржі кремом, то такий сюжет передбачає несподіване осяяння в рішенні давно мучить проблеми, радує сонник пастора Лоффа.

Наснилося, що ви застосовуєте деко в якості лотка для котячого туалету? Не слід нікому розповідати свої плани, навіть близьким друзям і соратникам.

А ось вирощувати уві сні в листі розсаду квітів або овочевих культур — знак несподіваного збагачення. У вас з’явиться додаткове джерело доходу або ви виграєте чималу суму грошей.

Інші маніпуляції

З листом, як наяву, так уві сні, можна здійснювати багато різних маніпуляцій. І в залежності від того, що саме ви робили з ним, крім основної його функції, розрізняються і трактування,, до чого сниться цей кухонний предмет. Отже, ви:

 • Мили — чекайте добрих звісток;
 • Шкребли ножем, відтираючи пригорілу їжу — до розчарування;
 • Викинули — до розставання з тими, хто вам заважає рухатися вперед;
 • Купили новий — чекайте візиту гостей.
 • Сонник деко, до чого сниться деко уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: