Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дріт, до чого сниться дріт уві сні

Дуже багатозначним символом є приснився дріт. Якщо уві сні вам довелося побачити цей предмет, то не зайвим буде уточнити, що саме ви бачили: натягнуту «колючку», змотані дротові бухти або тоненькі волосинки-вусики. На думку сонників, ці деталі грають вагому роль в тлумаченні того,, до чого сниться даний метиз.

Що обіцяє Густав Міллер

За сонником Міллера, бачити уві сні дріт означає часті, але не тривалі відрядження або поїздки особистого характеру, які вам «покажуть» наскільки керівництво вас не цінує.

Ще пригадаєте, чи не була вона брудної або заіржавілою. Такий символ означає, що ваш незговірливий характер і безкомпромісність стануть причиною хвилювання близьких людей.

Колючий огорожа, як символ небезпеки

Душевний біль і дискомфорт «отримає» той сновидець, якому наснилася колючий дріт, віщає Східний сонник. Причому, зауважте, якщо уві сні ви подряпати колючим дротом, то винуватцем своїх бід будете ви самі.

До чого сниться, що ви стоїте перед забором, обплутані «колючкою»? Таке сновидіння є сигналом про небезпеку: ви затіяли аферу, яка може коштувати вам репутації, а так само може привести до проблем з владою. Перелізти через паркан або проповзти під ним уві сні — до ризикованих операцій.

Дротові бухти, або Шлях-дорога вас чекає

Якщо примарилося велику кількість мідного дроту, скрученого в бухти, то таке сновидіння говорить: вас чекає подорож. Але для більшої переконливості, слід розібратися в нюансах сюжету.

Отже, якщо уві сні ви бачите, що бобіни звалені хаотично, то це ознака того, що ви не до кінця впевнені, чи бажаєте ви вирушати в дорогу чи ні. Тлумачення сну, пропоноване сонником Мандрівника сюжету, в якому ви бачите сплутані мідний дріт, намотаний на котушки, має насторожити: не варто нікуди їхати — вас чекають невдачі.

А ось, акуратно намотана мідна зволікання обіцяє успіх і досягнення цілей там, куди ви підете.

Контакт з метизів: Від зради до щастя

Не рідко люди задаються питанням,, до чого сниться кільце з дроту. Так ось, відповідь на це питання може дати будь-який сонник: настав час перевірити свої відносини з обранцем на міцність і щирість.

Привиділося уві сні, що кільце з зволікання вам дарує наречений? Таке бачення обіцяє повільне, але все ж просування у відносинах.

Цікавить, що пророкує дріт, застрягла в зубах? Сонник Медеї підкаже: до змін у житті, які ви зможете прийняти, лише «зціпивши зуби». А якщо наснилося, що ви тримаєте шматок дроту в роті, як соломинку, то вам варто серйозніше ставитися до життя.

Проткнути руку уві сні тонкої металевої обріз і витягувати її — до зради одного.

Як виглядало металевий виріб

Пояснюючи,, до чого сниться дріт, сонники звертають увагу ще на такий факт, як її зовнішній вигляд. Ось, наприклад, якщо вона вам приснилася:

 • Іржавої — до перешкод в справах, тяганини, несподіваним ускладнень;
 • Блискучою — все піде так, як було задумано;
 • В ізоляції — дотримуйтесь секретність, якщо хочете досягти мети;
 • З золота — успіх буде несподіваний і грандіозний;
 • Зі срібла — ви зможете викрити інтриганів, «воюючих» проти вас.
 • Сонник дріт, до чого сниться дріт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: