Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник джерело, до чого сниться джерело уві сні

У реальному світі природне джерело дарує всім бажаючим чисту і смачну воду. Цей же елемент, побачений у сні, володіє більш символічним значенням. Розібратися,, до чого сниться джерело, допоможе сонник.

Знак благополуччя

Бачити уві сні джерело вважається хорошим знаком, яке обіцяє людині спокійну і благополучне життя у всіх областях. Мальовничий ключ в лісі також є символом натхнення, творчої енергії та істинних знань.

Якщо ж уві сні ви випадково натрапили на покинутий або гірше того висохлий джерело, то сонник тлумачить це бачення як майбутню депресію і занепад в справах.

Знайти в лісовій гущавині природний ключ з тихою і гладкою поверхнею — до безпечного і вдалому періоду в житті. Наснилося, що в ньому плавають лебеді або золоті рибки? Чекайте приємних і радісних новин, а найдивовижніші мрії обов’язково збудуться.

Властивості води

Щоб точніше зрозуміти,, до чого сниться джерело, варто пригадати який саме була в ньому волога. Якщо прозора джерельна вода, то думки ваші так само чисті і позитивні, якщо брудна і каламутна, то в душі сновидіння зріють не надто добрі наміри. Це ж явище сонник тлумачить як знак майбутнього захворювання, неприємних звісток і краху всіх планів.

Ключова вода з лікувальними властивостями, побачена уві сні — до підйому сил. Ще краще, якщо вам приснилося, що ви відпочиваєте на курорті і п’єте таку воду. На думку сонника, подібний сон обіцяє загальне оздоровлення і лікування навіть від серйозних захворювань.

Купатися в джерелі з чистою водою — до довгих років життя. У деяких випадках сновидіння може означати, що людині вдасться буквально вийти «сухим» з якогось делікатної справи.

Дії і місце

Зрозуміти,, до чого сниться джерело, допоможуть і дії сплячого. Наприклад, набирати воду з нього, на думку сонника, сниться до весілля, хрестин і іншим радісним сімейним заходам. Якщо ж наснилося, що хтось інший робить це, то в реальному світі ви можете втратити удачу через власну необачність.

До чого ще сниться джерело з чистою водою? Зазвичай після такого бачення, сплячого чекають хороші зміни і цікава дорога. Б’є ключем джерело обіцяє наяву творче натхнення, нові ідеї і знайомства. Бачити його в будинку — до прибутку і вигоди. Якщо ж приснився джерело, в якому не ключова вода, а інша рідина (вино, бруд, мед і т. д.), то сонник рекомендує тлумачити бачення в залежності від її якості і складу.

Символічне значення

Взагалі, бачити уві сні джерело, сонник вважає дуже позитивним знаком, який дозволяє побачити себе і своє оточення з боку.

Сам по собі джерело в цьому плані служить символічним відображенням доброї сили, яка живе в серці. Він обіцяє хворим — одужання, які шукають — нові духовні знання, людям творчим — натхнення і всім без винятку щастя в реальному світі.

Бачити в ньому своє відображення — до можливостей краще пізнати власне Я. Якщо ж відбивається інша людина, то необхідно чітко запам’ятати його. Це ваш друг, який допоможе подолати найскладніші періоди в житті. Якщо ж джерело висох прямо на очах, то варто підготуватися до складних життєвих обставин.

Еротичний підтекст

Сонник має і більш цікаве тлумачення цього сновидіння. Наприклад, за деякими даними джерело символізує чоловічі статеві органи і сам процес сім’явипорскування.

Якщо чоловікові приснилося, що він п’є з джерела, то мабуть в інтимній близькості його турбують лише власні відчуття. Якщо уві сні жінці довелося набирати воду з нього, то вона підсвідомо шукає близькості з дорослим партнером.

У зв’язку з цим неважко зрозуміти,, до чого сниться сон, в якому сновидец купається в джерелі і відчуває щастя і задоволення. Подібний сон обіцяє насичене і повноцінне статеве життя з коханою людиною.

Сонник джерело, до чого сниться джерело уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: