Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дощ злива, до чого сниться дощ злива уві сні

Сильний дощ, злива уві сні означають очищення, одужання, зміни на краще. До чого сниться негода, можна визначити по відчуттях холоду, тепла, комфорту, якого дискомфорту. Сонники дають двоякі тлумачення сну в залежності від емоцій, які долають почуттів.

Сонник Міллера і його передбачення

Густав Міллер робить упор на емоційний фон сновидіння. За його твердженням, якщо приснився сильний дощ, злива, слід згадати розмір, температуру крапель уві сні.

Отже,, до чого сниться розгулялася негода:

 • З гуркотом грому, блискавками — до гучного скандалу, розлучення;
 • З градом, непрохідними струмками води — до напруженого графіку роботи;
 • Потрапити під теплі струмені — до одужання, примирення з улюбленими;
 • Бачити веселку — до щасливого роману;
 • Згущаються хмари над головою — до звинувачення;
 • Ховатися під парасолькою — до появи покровителів.
 • Проявіть пильність

  Опади уві сні часто уособлюють занепокоєння сновидіння з приводу незавершених справ. Страх підписати документи і помилитися присутній у того, кому довелося бачити грізне небо, відчути на собі колючі і холодні краплі. Сонники рекомендують зважувати кожне рішення і не піддаватися на авантюри в найближчі дні.

  Ризик втратити репутацію, уславитися недобросовісним працівником, погубити розпочату справу — саме те, до чого сняться величезні калюжі води, перегородивши дорогу. Сонник Езопа попереджає про небезпеку бути ошуканим. Напружені дні мають бути людям, яким приснився ще й вітер на додачу.

  Потурбуйтеся про здоров’я

  Пронизують краплі сильного дощу, зливи можуть бачити ті, у кого починається захворювання. Похмурий небосхил уві сні означає настання періоду розчарувань, нудьги, депресії. Дуже погано, якщо наснилося, що хмари лунати не збираються, а на вас зовсім не залишилося сухого одягу.

  Нострадамус в своїх працях добре описує,, до чого сниться продрогнуть під час стихії. Наяву сновидіння може чекати застуда, інше легке захворювання. Сонники рекомендують змінити спосіб життя, взяти невелику відпустку, поїхати в подорож, відвідати профілактичні установи. При цьому варто придивитися до режиму праці родичів, близьких людей, організувати їм справжній відпочинок.

  Повсякденність зміниться святом

  Теплі, ласкаві, нехай навіть рясні опади можуть бачити люди, які стоять на порозі несподіваного щастя. Сімейним парам в найближчі дні має бути «купатися» в увазі домочадців. Холостяки можуть сміливо робити пропозицію своїм обраницям — сонники обіцяють вдалий шлюб, забезпечене життя.

  Спокій і гармонія поселяться в душі у тих, кому приснилася веселка, світлий небосхил, які відіграють сонячні промені. Чим радісніше було настрій уві сні, тим більше позитивних моментів доведеться пережити в недалекому майбутньому і наяву.

  Сонник дощ злива, до чого сниться дощ злива уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: