Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дрібниця, до чого сниться дрібниця уві сні

Сонник вважає, що все,, до чого сниться дрібниця, віщує лише незначні події. У більшості випадків за сюжетом, побаченому уві сні можна судити про майбутні доходи, настроях, можливості. Сновидіння часто підказує, в якій області обставини складуться найбільш сприятливо.

Врозтіч

Монети і дрібні паперові гроші найчастіше сняться тим, хто звик гнатися за миттєвим прибутком, часом не помічаючи по-справжньому вигідних можливостей.

Тлумачення, до чого сниться, як довелося збирати дрібниця, можна знайти в сонник Міллера. Передбачення обіцяє копітку і невдячну роботу. Результат настільки розчарує сновидіння, що той поспішить скоріше позбутися від сміховинною прибутку.

Передбачення Лоффа по-своєму пояснює, до чого сняться мідні копійки. Бачити їх і старанно вважати трапляється бережливим і раціональним людям. Тлумачення повідомляє, що ви досягнете багато чого своєю працею.

Якщо наснилася розсипана дрібниця, і належить її збирати, розгляньте уважно свою знахідку. Переважання срібла означає, що вам вдасться розкрити підступний задум. Мідь віщує багато галасу даремно. Золото обіцяє хороший прибуток в реальній дійсності.

Недостача

Якщо уві сні довелося рахувати дріб’язок і виявити, що не вистачає всього декількох монет для здійснення покупки, тлумач вважає, що сплячий знає ціну грошам, і обіцяє йому стабільне благополуччя.

Тлумачачи,, до чого сниться дрібниця, сонник навіть уві сні не рекомендує брати вийшла з ужитку валюту. Таке сновидіння віщує обман і невдалу спробу повторити минулий успіх.

Коли уві сні трапляється бачити дрібниця в банку, не маючи можливості отримати її в своє розпорядження, цілком можливо, що ви намагаєтеся встигнути на всіх напрямках відразу і в результаті всюди спізнюєтеся.

Якщо приснилося, як за труди вам дають сущі копійки, не поспішайте засмучуватися: злегка перефразовуючи відому приказку, сонник говорить, що наяву пощастить у коханні.

Знахідки

Сонник розцінює як сприятливий знак, якщо пощастило знайти гроші. Не важливо, якого вони були гідності: навіть якщо це всього лише розмінні монети, удача буде супроводжувати вам, за що б ви не взялися.

Коли вагітної пощастило побачити уві сні, як вона знайшла гроші, символ можна без перебільшень назвати пророчим. Сновидицей і наяву чекає вигідна угода або пропозиція.

Якщо приснилося, як попало розсипати дрібниця, а потім збирати її з підлоги, сонник попереджає про прийдешні неприємності, які, втім, ви зумієте подолати досить легко.

Коли уві сні доводиться збирати з землі грошики, сонник намагається дати знати, що існують більш легкі способи отримати очікуваний прибуток.

Сонник роз’яснює,, до чого сниться підбирати монетки в різних місцях. Сновидіння говорить про те, що вам вдасться втілити грандіозний задум, якщо ви не станете нехтувати засобами.

Срібло на вітер

Сонник вважає позитивним символом, якщо наснилося віддавати дрібниця в обмін на щось дороге. Наснилося угода обіцяє цілком реальне збагачення. Коли ж трапляється не розплачуватися, а роздавати безоплатно, будьте обережнішими в дійсності: ваше бажання смітити грошима зараз дуже велика.

Якщо уві сні довелося віддати дрібниця, сонник Мандрівника обіцяє, що в реальній дійсності справедливість восторжествує, і ви неодмінно отримаєте те, що по праву вам належить.

Якщо довелося подавати милостиню уві сні, пророчиця Ванга радить наяву акуратніше поводитися з фінансами. Незабаром сплячому може знадобитися велика сума для реалізації власних планів.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться давати дрібні гроші. Циганське тлумачення передрікає упущену вигоду, обмануті надії, розчарування в комусь з оточуючих.

Дрібні крадіжки

Якщо приснилося, як у вас вкрали дрібниця, тлумач обіцяє, що незабаром після пробудження доля щедро компенсує втрату, що трапилася уві сні.

Якщо довелося самому красти настільки незначні суми, насправді ви ризикуєте наразити себе на небезпеку. Авантюра не принесе бажаного почуття задоволення навіть у разі успіху.

Тримай кишеню!

Коли доводиться бачити одну лише дрібниця в гаманці, в той час як ви розраховували виявити великі купюри, в реальному житті хтось із близьких надасть вам своєчасну допомогу.

Коли ж пощастило знайти гаманець, повний мідяків, наяву вас підстерігає багато спокус, від яких доведеться відмовитися в ім’я любові.

Якщо ненароком виявлена ​​в кишені дріб’язок приснилася того, хто зазвичай не зберігає свої заощадження в таких місцях, сновидіння говорить про вміння цінувати прості радощі і насолоджуватися життям.

Сонник дрібниця, до чого сниться дрібниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: