Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дощ, до чого сниться дощ уві сні

До чого сниться сильний дощ? Сонник розглядає цей символ, орієнтуючись на подробиці сновидіння. Такий знак уві сні віщує як розчарування, збитки, неприємні новини, так і успіхи, сімейні радощі, грошову винагороду.

Великі складності, проблеми

Бачити його уві сні означає: незабаром виникнуть складності, викликають тривожний стан. Треба стежити за собою, щоб не справити негативний вплив на події.

До чого сниться сильний дощ і вітер? Сонник попереджає: попереду неприємності, невдачі, розчарування.

Сновидіння про зливі і різких поривах вітру застерігає від можливих небезпек. Треба вести себе обережніше, уникати сумнівних авантюр.

Приснилися проливні опади з вітром обіцяють збитки, втрати на фінансовому терені, навіть розорення.

Постарайтеся тримати себе в руках

Часто злива уві сні віщує тривогу про кохану людину. Якщо він холодний — події, що відбулися можуть привести до втрати контролю над собою. Теплий злива вказує: напруга незабаром спаде, справи підуть набагато краще.

Приснився злива з грозою? Сонник називає такий символ передвістям приголомшливих новин. Бачити при цьому блискавку, а тим більше чути грім — відбудуться вражаючі події, які дуже здивують сплячого.

Сильний дощ з грозою обіцяє сімейні сварки, можливо, доведеться випробувати неприємну втрату. Дуже ймовірно розчарування від відносин з коханою людиною. Але якщо блискавка вдарила зовсім поруч — все конфлікти згладяться завдяки гарному звістці.

Сонник Міллера: поводьтеся обачнішими

До чого сниться промокнути під проливними опадами до нитки? Проявіть обережність, не потрібно настільки відкриватися людям, як ви це робите. Для жінки промокнути уві сні означає: своїм зайвим легковажністю вона може заслужити несхвалення оточуючих.

Чи зможете подолати всі складнощі

Наснилося, ніби йшов сильний дощ, а ви потрапили під нього? Сонник підказує: у вас є сили впоратися з усіма попередніми труднощами і почати жити по-новому, з новими цікавими планами.

Якщо уві сні він ішов, але ви змогли сховатися, перечекати — наяву знайдете впливового покровителя, який швидко вирішить проблеми.

До чого сниться, ніби по даху барабанять дощові краплі — по сонником, мають бути маленькі домашні радості, щастя. Доля проявить прихильність.

Удача, бурхливі прояви почуттів

Приснився дуже сильний дощ? Сонник інтерпретує бачення відповідно іншим подробиць. Спеціально гуляти під ним, з радістю в душі — попереду велика удача, а може навіть, значний прибуток.

Промокнути від холодних опадів, продрогнуть, відчувати розгубленість — посваритеся з коханим (коханою) і будете страждати від самотності.

Якщо він уві сні більше скидався на потоп — сновидец випробує захват, його захлиснуть радісні почуття.

До чого сниться потрапити під нього? Сонник стверджує: можливе підвищення зарплати або значну грошову винагороду.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну залежить від інших деталей бачення:

 • Бачити за вікном — попереду успіхи;
 • Перечекати вдома — чекають неприємності, але переживання не захопили вас цілком;
 • Потрапити під проливний дощ — особистісний ріст, нові грані свого «Я»;
 • Чути його тривожний шум — можете захворіти;
 • Опади з градом — попереду життєві зміни.
 • Наснилося, ніби спостерігали його за вікном? Доля порадує удачею. Також сильний дощ за вікном віщує приємні події, хороші новини.

  Потрапити уві сні під дощ з градом — наяву зустрінете людину, яка допоможе вирішити фінансові проблеми.

  Сонник дощ, до чого сниться дощ уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: