Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дзеркало розбилося, до чого сниться дзеркало розбилося уві сні

До чого сниться звичайне дзеркало? Сонник вважає цей образ вкрай багатозначним і при цьому суперечливим. Тому якщо уві сні дзеркало розбилося, то це як до біди, так і щастя. Підказку дадуть деталі бачення і реальні події.

Трактування Міллера

Сонник Міллера стверджує: якщо дзеркало розбилося уві сні, то погано в будь-якому випадку. Це красномовний ознака важкої хвороби і навіть раптової смерті родича або близької людини. На його думку, дівчину близьку йому впустити дзеркальце — до невдалого шлюбу.

Гряде смуга неприємностей…

До чого ж сниться бите дзеркальце найчастіше? Якщо трапилося розбити його особисто, то готуйтеся до втрат і цілої низці невдач. Уві сні тріснути дзеркальна гладь також символізує нездійсненні мрії і звалилися плани.

Якщо дзеркало розбилося через необережність, то сонник стверджує, що трапиться якесь подія, через який ви будете сильно переживати і мучитися.

Кому приснилося?

Бачити, як хтось випадково гримнув предмет, означає, що в будинок прийде велике горе. Сонник вважає, що ви будете багато плакати і страждати.

Уві сні дзеркало розбилося само собою? Бачення знаменує зміни, які буквально виб’ють з колії. Однак прийдешні події залежать від того, кому саме приснилося сновидіння.

 • Молодий дівчині — до втрати невинності, швидкого заміжжя.
 • Сімейним — до скандалу, розлучення.
 • Бізнесмену — до краху запланованої угоди.
 • Літній людині — до хвороби, смерті.
 • Все вдасться!

  У деяких випадках тлумачення сну може бути строго позитивним. Справа в тому, що поверхня, що відбиває вказує на хибність особистих переконань або поглядів, які сновидцу нав’язують оточуючі.

  Тому якщо уві сні трапилося свідомо впустити предмет, то наяву ви звільнитеся від ворогів і заздрісників. Сонник впевнений, що ви зможете виплутатися з найскладнішого становища і вирішити важку проблему на свою користь.

  Використовуйте шанс!

  До чого ще сниться, що дзеркало розбилося? Сонник радить негайно переосмислити своє життя. Проаналізувати плани і майбутні дії, перш ніж рухатися далі.

  Іноді розбите дзеркальне виріб символізує незадоволеність поточним станом і своїм місцем в суспільстві. Якщо в мріях дзеркало розбилося, то у вас з’являться непогані шанси змінити все на краще.

  Позбавтеся від зайвого!

  До чого сниться, що дзеркальце впало і пішло тріщинами? Сонник підозрює, що ви вибрали невірну лінію поведінки.

  Бачити, що виріб впало і розкололося навпіл, означає, що прийдуть сумні новини здалеку.

  Наснилося, що виріб впало і дзеркало розбилося на друзки? Наяву вдасться позбутися від якоїсь залежності, будь-то шкідливі звички або підпорядкування чужій волі.

  Розберіться в собі!

  Довелось бачити, що дзеркало розбив дитина? Уві сні цей образ не можна трактувати прямо. Нічого спільного з поточними подіями і тим більше діточками він не має. Це лише віддзеркалення власних сумнівів і пошуків.

  Сонник впевнений, що дитина відображає внутрішню, приховану від очей оточуючих особистість. По суті, це підсвідомість і навіть душа.

  Тому якщо наснилося, що дитина розбив дзеркало, то підсвідомо ви розумієте, що робить щось не так.

  Не поспішайте!

  До чого сниться, що уві сні розколоти дзеркало примудрився друг? Для одиноких людей це ознака непереборних перешкод, для сімейних — натяк на майбутні скандали і розбирання з домочадцями.

  Наснилося, що один випадково гримнув відображає предмет? Отримайте неправдиву інформацію, яку ризикуєте використовувати собі на шкоду.

  Сонник дзеркало розбилося, до чого сниться дзеркало розбилося уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: