Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник давати гроші в борг, до чого сниться давати гроші в борг уві сні

Якщо уві сні довелося давати гроші в борг, то в дійсності будете каятися в необачний вчинок. До чого ще сниться цей захід. Сонник дасть детальну характеристику образу.

Підтвердження Міллера

Уві сні довелося давати гроші в борг? Сонник містера Міллера, наприклад, упевнений, що насправді вам уготовані великі труднощі з фінансами.

Двоїстість ситуації

Помилково вважати, що тлумачення сну відноситься виключно до матеріальної сфері життя.

Іноді подібне сновидіння вказує на найбільш важливі людські якості: щедрість, милосердя, обов’язковість, працьовитість і т. д.

Наснилося, що ви позичили готівку? В реалі ви добрий і щедрий чоловік, який поспішає на допомогу у важкий момент.

Однак це ж бачення можна трактувати зовсім по-іншому. Сонник підозрює, що деякі люди вважають вас занадто м’якою, поступливою і недалекоглядною особистістю.

До змін

Якщо доводиться займати комусь грошики, то має бути обдурити близької людини. Сам же борг уві сні сонник радить трактувати майже буквально, але пам’ятати, що боржок може бути не тільки матеріальним.

Крім того давати гроші в борг — до дрібних втрат і пліткам. Наснилося, що ви вимагали повернути позику? У справах намітилися сприятливі зміни, що обіцяють гідну оплату праці.

Трохи конкретики

Бачити уві сні, що з вами розрахувалися за боргами — до отримання реального прибутку. Однак сонник рекомендує врахувати вид і якість самої готівки.

 • Бачити золоті монети — до зайвої м’якості, легковажності.
 • Срібні — до позбавлення, очищенню.
 • Мідні — до бідності.
 • З іншого металу — до реального прибутку.
 • Фальшиві — до втрати спадщини.
 • Валюта — до краху справи через стороннього втручання.
 • Придбання або сварка?

  До чого сняться паперові гроші? Найчастіше позичати їх означає, що ви самі зробите велику покупку.

  Наснилося, що хороший друг бажає зайняти у вас паперові гроші? Ви ризикуєте посваритися з людиною, якого любите і поважаєте.

  Якщо молода панянка витрачає взяті в борг паперові купюри, то в дійсності вона може втратити бойфренда.

  Затримки, стрес та інше…

  До чого ще сниться, коли уві сні доводиться давати гроші в борг? Сонник вважає це попередженням про те, що заплановане справу зірветься або ж затягнеться.

  Позичати гроші — до удачі в любові і відносинах, самому бути боржником — до потрапляння в стресову ситуацію і численним переживань.

  Бачити, що реальний боржник не бажає уві сні віддавати позику означає, що це таки станеться і наяву.

  Дійте!

  Наснилося, що ви вимагали повернути старий борг? Сонник підозрює, що існуючу проблему доведеться вирішувати самим кардинальним способом.

  Якщо ж боржник повертає гроші повністю і в строк, то в реалі гряде знайомство, яке переросте в міцну і довгу дружбу.

  Сюрприз!

  До чого сниться віддавати власні борги? Для завершення розпочатої справи знадобляться великі кошти.

  Наснилося, що ви відчули полегшення, повністю розрахувавшись за боргами? Сонник впевнений, що справи скоро підуть в гору. На жаль, це ж сновидіння пророкує невдачі в особистому житті.

  Якщо ж уві сні борг повернули вам, то чекайте цікавого сюрпризу або незвичайного подарунка від супутника або партнера по бізнесу.

  Сонник давати гроші в борг, до чого сниться давати гроші в борг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: