Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник давати гроші, до чого сниться давати гроші уві сні

Давати гроші — ознака щедрості. Ця аксіома вірна не тільки наяву, але й уві сні, стверджують сонники. Якщо ви вирішили детальніше розібратися в тому, до чого сняться такі бачення, то обов’язково враховуйте при тлумаченні монети або банкноти ви роздавали уві сні, а також кому і на які цілі.

Сонник Міллера

Якщо бачите уві сні, що вам довелося давати гроші комусь, повертаючи борг, то це означає, що в реальному житті ви зіткнетеся з фінансовими труднощами. Але не варто переживати, вони будуть короткочасними.

Тлумачачи,, до чого сниться мрія, в якій ви передаєте грошову допомогу братові через спільного знайомого, означає ваше безпосередню участь в чужій долі, але не матеріальне, а, скоріше, психологічний.

Кому ви давали гроші

Тлумачити сновидіння — справа не проста. Дуже часто тлумачення сну залежить від сущою дрібниці, здатної кардинально змінити початкове значення символу. Ось, наприклад, трактуючи,, до чого сниться роздача грошенят, уточніть, кому саме ви їх вручали. Отже:

 • Своїй дитині — вас чекають дрібні незначні витрати;
 • Чужим дітям — до непередбачених витрат;
 • Одному — до веселощів і розваг;
 • Коханій дівчині — до натягнутих відносин з нею;
 • Жебраком — ви допоможете незнайомцю впоратися з труднощами;
 • Циганці — зіткнетеся з незвичайним явищем;
 • Бідному родичу — до налагодження втраченої родинних стосунків.
 • Позичити на час — ознака успішності

  На думку сонника пастора Лоффа, бачити уві сні, що ви даєте гроші близькій людині в борг, рятуючи його в неприємній ситуації — символ успішного завершення справи, на яке ви витратили масу зусиль і часу.

  А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви вирішили дати у борг велику суму малознайомої людини за версією того ж сонника: сміливо вирушайте просити підвищення або надбавки до зарплати — даний період благоволить вам в цьому.

  Засоби для розваг, як символ печалі

  Наснилося, що ви давали гроші друзям для покупки загального подарунка одному з близьких людей? Перегляньте свої переконання, вам необхідно навчитися поступатися і брати до уваги бажання інших.

  Невдоволення собою і своїми успіхами обіцяє Східний сонник того, хто уві сні роздавав гроші всім бажаючим весело відпочити на хмільний вечірці. Особливо буде сумно, якщо наснилося, що ви роздавали дрібні монети.

  Хлопцеві приснився сюжет, в якому він роздає кошти, відкладені на власне весілля? До сварці з нареченою, підказує сонник міс Хассе. А якщо таке примарилося одруженому хлопцю, то він не зможе прийти до консенсусу зі своєю дружиною в якихось питаннях.

  Виплачувати зарплату — Витрати: даремні і необхідні

  Давати гроші робочим уві сні за виконану послугу — ознака розтрат через непередбачені покупок. А ось, бачити уві сні себе касиром, що видає зарплату, на думку Місячного сонника — знак вдалих придбань, вкладень і укладення угод.

  Наснилося, що ви віддаєте гроші в банк, відкладаючи зарплату на картку? Зверніть увагу, які це були гроші: паперові купюри обіцяють радість від здійснення якоїсь покупки, а якщо замість паперових банкнот ви висипали на стіл мішок дрібниці — будете плакати.

  «Грошова данину» померлого, або Душу будуть терзати сумніви

  До чого сниться давати гроші померлому чоловікові, підказує сонник Цвєткова. Знову відзначте, це були монети або купюри, радить тлумач. Дрібниця уві сні пророкує муки совісті, тоді як купюри обіцяють заспокоєння.

  Ще один фактор, який необхідно врахувати — це близькість померлого чоловіка до вас. Наснилося, що ви вручали грошенята мертвому родичу — ви щось приховуєте від близьких людей; мертвому одному — навчитеся жити відповідно до достатків; мертвому колезі — до сумнівів щодо правильності прийнятого рішення.

  Сонник давати гроші, до чого сниться давати гроші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: