Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник давати гроші небіжчику, до чого сниться давати гроші небіжчикові уві сні

Вважається, що уві сні давати гроші небіжчикові — дуже погано. Це вірне ознаку майбутнього нещастя, трагічного випадку, своїй або чужій смерті. Сонник вважає, що це не єдиний варіант того,, до чого сниться такий сюжет.

Розплатитеся по боргах!

Наснилося, що померлий просить гроші? Будьте готові до занепаду в справах або тривалої депресії. Уві сні ви відмовили в його прохання? Наяву зіткнетеся з безчесними діяннями оточуючих.

До чого сниться, що ви повинні мертвого гроші, і він вимагає їх повернути? Сонник радить насправді розплатитися з наявними заборгованостями, причому не тільки матеріальними, але й духовними.

Зберіться!

До чого сниться, що довелося давати гроші небіжчикові ще? Незабаром в реальному світі належить вкласти кошти в розвиток якоїсь справи або понести непередбачені витрати.

Розглянутий сюжет може символізувати втрату чинності, контролю, життєвої енергії. Сонник радить найближчим часом уважніше ставитися до справ, стримувати власні емоції і не витрачатися на дрібниці.

Втрати або щастя?

Уві сні довелося віддавати померлому грошики? Готуйтеся до втрат. Добре бачити, як мрець дає щось вам. Це означає, що наяву знайдете щастя і багатство.

Ще краще віддавати щось живе. У цьому варіанті сонник гарантує загальне процвітання і повна відсутність бід.

Наснилося, що разом з грошима довелося віддавати чиюсь фотографію? Помре той, хто на ній зображений.

Життя налагодиться!

До чого сниться, що ви відчули полегшення, в момент, коли сталося давати гроші небіжчикові? Мудрий сонник впевнений: це буквально означає, що ви відкупилися уві сні від біди.

З цього моменту життя налагодиться і все піде добре. Іноді приємні емоції вказують на виконання заповітної мрії.

Задумайтесь!

Бачити, що ви позичаєте покійному гроші з «важким» серцем, погано. В реалі має утримувати когось. Крім того, життя наповниться різними складнощами, дрібними перешкодами та іншими негараздами.

Але сонник нагадує: подібні сновидіння не є визначальними, вони лише попереджають уві сні про можливість погіршень. Якщо ви зумієте змінити своє ставлення, то доля складеться благополучно.

Відповідь Міллера

Містер Міллер дає кілька сумне тлумачення сну. Наснилося, що довелося давати гроші небіжчикові? Настають неприємності і проблеми з фінансами.

Як тлумачити?

До чого сниться, якщо довелося вручати грошенят хворому небіжчикові? Ваше життя в смертельній небезпеці, і якщо ви не розберетеся зі своїми моральними боргами, то ризикуєте серйозно захворіти і навіть померти.

При тлумаченні подібних образів, сонник радить враховувати особисті емоції від зустрічі з померлим, атмосферу бачення і інші нюанси.

Інші варіанти

Пам’ятайте, крім грошей покійному можна давати уві сні все, що завгодно. І кожна така подія має власну розшифровку.

 • Воду, питво — пом’янути обов’язково добрим словом.
 • Їду, продукти — заслужите щастя, удачу.
 • Одяг — необхідно і в реалі відправити на «той» світ якусь одежину.
 • Кличе з собою, забирає — до близької смерті.
 • Проганяє, йде — довге життя.
 • Не погоджуйтеся!

  Наснилося, що небіжчик пропонує поїсти з ним? Є ймовірність, що ви дуже серйозно і важко захворієте.

  Найгірше бачити, що ви погодилися на спільну трапезу. Зазначений сюжет обіцяє швидкий відхід.

  Щоб не залишити світ завчасно, сонник рекомендує дати установку свідомості: відмовлятися від настільки утішних пропозицій уві сні.

  Сонник давати гроші небіжчику, до чого сниться давати гроші небіжчикові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: