Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дзеркало подарували, до чого сниться дзеркало подарували уві сні

Дзеркальна поверхня уві сні відображає внутрішню сутність сновидіння. Якщо приснилося, що дзеркало подарували, то постарайтеся поглянути на себе з боку. Сонник підкаже,, до чого сниться цей дивний сюжет ще.

Відповідь Міллера

В ночі вам прідарілі дзеркальце? Сонник Міллера вважає це ознакою підступного обману або ж труднощів, які практично неможливо подолати. Погано бачити подібний сюжет заміжній жінці. Він може попереджати про внутрішньосімейного конфлікті аж до розлучення.

Чи готові?

Наснилося, що вам дзеркало подарували? Саме час замислитися: як до вас реально ставляться оточуючі.

Якщо в дзеркалі уві сні з’явилася дивна відображення, то це означає, що вас сприймають не зовсім так, як ви того бажаєте.

Якщо ж в дзеркальній поверхні ви побачили самого себе, то сонник пророкує важливі події, які поліпшать долю. Традиційно таке тлумачення сну попереджає про великих життєвих змінах.

Впевнені?

До чого сниться, якщо дзеркало подарували старі знайомі? Це символ спогадів, схованих глибоко в підсвідомості. Якщо виріб презентували друзі, то незабаром дізнаєтеся про себе щось незвичайне з чужих вуст.

Наснилося, що ви не прийняли подарунок? Це означає, що наяву ви посваритеся з важливою людиною. Уві сні ви самі презентували такий незвичайний дар? Сонник впевнений: ви свідомо опинитеся від власного щастя.

Обман чи вигода?

До чого сниться, що вам вручили дзеркальну штучку? Чекайте щирого подарунка або навпаки обману. Самому уві сні дарувати дзеркало — до примирення з ворогом.

Якщо ж річ подарували вам, то сонник впевнений: отримаєте дуже вигідну пропозицію і не зможете від нього відмовитися.

Буде весілля!

Уві сні ви втратили настільки приємний дар? Загрузнемо в безодні проблем і стресів. Наснилося, що ви повісили на стіну подароване виріб? Готуйтеся до великих, але марним клопотам.

Якщо дзеркало подарували жінці, то у неї з’явиться супутник, який буде виконувати найсміливіші капризи. Чоловікові бачити подібний сюжет — до одруження на гідної дівчині.

Увага до деталей

Сонник радить звернути увагу: яке саме дзеркало подарували вам уві сні.

 • Просте, маленьке — сварка з партнером.
 • Тріснуте, розбите — погані зміни.
 • Вузьке, прямокутне — однобокий погляд, помилка.
 • Кругле — удача, везіння.
 • Каламутне, старовинне — наклеп, обмова, плітки.
 • Якщо вам піднесли величезний трюмо, то в реалі вам не вистачає зосередженості і концентрації. Що погано позначається на всіх поточних справах.

  Бережіться!

  До чого сниться, що прідарілі вже розбите дзеркало? На думку сонника, це знамення невдалого союзу, будь то в любові, дружбі або діловому партнерстві.

  Якщо ви самі розбили презентоване кимось виріб, то отримаєте погане звістка. Бачити, як хтось б’є ваше нове люстерко — до домашніх розборок і нездоланною перешкодам.

  Що відчули?

  Щоб остаточно з’ясувати, що ж означає, якщо дзеркало подарували уві сні, сонник радить згадати особисті відчуття в момент отримання презенту.

  Наснилося, що ви випробували задоволення? Ви живете в ладу з самим собою і готові до будь-яких життєвих змін.

  До чого сниться огиду або роздратування при отриманні подарунка? Ваша мета явно не відповідає можливостям, тому всі докладені зусилля підуть даремно.

  Сонник дзеркало подарували, до чого сниться дзеркало подарували уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: