Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дзеркало — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Дзеркало уві сні — символ змін. Побачити його уві сні означає, що ви думаєте про те, що повинні змінити своє життя. Трюмо побачити — знак розкриття таємниці, в результаті чого ви будете мати скандал, наслідки якого важко передбачити. Уві сні хотіти побачити себе в дзеркалі, але так і не побачити, означає бажання змін. В цьому випадку дзеркало попереджає вас про перешкоди на шляху до досягнення мети. Тріщини на дзеркалі в цьому випадку означають, що погане передчуття виправдається і станеться те, чого ви боїтеся найбільше.

Якщо ви сподіваєтеся на щасливий шлюб, то такий сон пророкує, що цей шлюб не буде вдалим або щасливим. Закоханим такий сон віщує розлуку з коханим або розлучення. Побачити себе в дзеркалі в повний зріст — до вступу в шлюб або до великій перерві в життя. Багата рама на дзеркалі пророкує заможне життя в шлюбі і шана. Чим скромніше рама, тим бідніше ви будете жити один або з чоловіком. Зверніть увагу на те, як ви одягнені в дзеркалі. Дивіться тлумачення: Одяг. Це допоможе вам скласти вірне уявлення про те, що вас чекає в сімейному житті.

Дивитися в дзеркало уві сні, але не побачити свого обличчя — до хвороби. Побачити чуже обличчя замість свого — до великих змін. Зміни будуть такими, як то особа, які ви побачите в дзеркалі. Тим, хто змінює свого чоловіка, цей сон пророкує народження позашлюбних дітей. Хворому бачити себе в дзеркалі — передвісник швидкої кончини. Інших бачити в дзеркалі уві сні — знак того, що скоро ваша думка про цю людину зміниться. Коханого побачити в дзеркалі — до сварки з ним.

Розбите дзеркало уві сні пророкує, що ваші наміри і бажання не здійсняться. Іноді такий сон може пророкувати несподівану смерть родича або зраду друга. Викинути дзеркало — знак того, що ви самі відмовитеся міняти щось у своєму житті. Потворним себе побачити в дзеркалі — до засмучення, досаду, хвороби і навпаки. Якщо вам присниться, що у вас з’явилися плями на обличчі (в дзеркалі), то чекайте прикрощів через ваших дітей. Чути розмову про дзеркалі уві сні означає швидкі зміни. Хороші чи погані — дізнаєтеся з розмови. Дзеркальце бачити — знак кокетства або любовної інтрижки. Розбити його уві сні — до втрати невинності, небезпечної зв’язку, сором і пліткам.

Сонник Лоффа

Якщо сняться дзеркала, то вони можуть служити для чіткого відображення чогось, відображення предметів з якимись змінами, дверима в інший вимір. Дзеркало нерідко породжує відчуття неспокою, оскільки без прикрас показує нам прийдешнє, змушуючи розшифровувати побачене і визначатися, подобається воно нам чи ні.

Приснилося дзеркало додає або, навпаки, прибирає якісь деталі, тобто відображає предмети непослідовно, — це відображення сприйняття життя на тлі реальної ситуації. У цьому випадку сон є вказівкою на те, що ви неправильно розумієте мотиви, які рухають оточуючими, і це проявляється в небажанні приймати ці мотиви за чисту монету. Згадайте, хто або що саме з’явилося зайве або видалено необхідне з відображення в дзеркалі.

Дзеркало в якості своєрідної двері в інший світ — це, як правило, фантазія, яка є дітищем людського підсвідомості. Пройшовши в історії Л. Керрола крізь дзеркало, Аліса виявила, що воно є метафорою, яка показувала, що інші світи теж існують. Визначте, чи було дзеркало в вашому сновидінні воротами або лінією перетину кордону іншого світу. Згадайте, що саме вас найбільше лякало або подобалося вам в новому світі.

Сонник Ванги

Якщо в сновидінні ви розглядали власне відображення в дзеркалі, це свідчить про те, що вас вкрай цікавить думка оточуючих про вашу персону. На своє життя ви часто дивитеся, ніби збоку, роблячи спроби аналізувати свої дії. Дивитися на себе в дзеркало, але не бачити відображення — такий сон говорить про те, що ви перебуваєте під контролем нечистої сили, що здійснює вашими руками зло. Вам слід просити захисту у Бога, тому що частка ваша буде дуже гіркою.

Наснилося розбите дзеркало — значить, вас чекає велике горе, душевні муки і сльози. Ворожіння перед дзеркалом свідчить про те, що ви проявляєте надмірну цікавість до свого майбутнього, причому вам хочеться знати про нього все в найдрібніших деталях. Але не забувайте, що шляхи Господні несповідимі, і ніхто з живих людей не в змозі відповісти на всі ваші запитання зі стовідсотковою впевненістю. Ваші ворожіння і регулярні візити до різних віщунів призводять лише до одного: ви власноруч змушуєте нечисту силу звертати на вас увагу, що просто не може закінчитися добром.

Сонник Міллера

Наснилося, як ви виглядали в дзеркало, — значить, вам доведеться перебувати в постійному незгоду з оточуючими; смерть якогось людини заподіє вам чимало душевних мук. Розбите дзеркало сниться до раптової смерті родича. Бачити в дзеркалі інших — це означає, що вони надійдуть несправедливо по відношенню до вас. Якщо в дзеркалі з’явилися образи тварин, можете готуватися до втрат і розчарування. Побачити розбите дзеркало — для молодої жінки сон означає невдалу дружбу і такий же шлюб.

Побачили в дзеркалі блідого, знесиленого коханця — значить, він помре або засмутиться заручини. Його вигляд уві сні був цілком радісним — жінці такий сон розповідає, що невелике віддалення між нею і другом буде з плином часу тільки посилюватися, проте пізніше завершиться примиренням і поверненням колишнього згоди. Просто наснилося дзеркало — це передбачення можливого швидкого обману або труднопреодолімих перешкод; для жінки — домашніх конфліктів або розлучення.

Англійська Сонник

Якщо приснилося, що ви дивилися на себе в дзеркало, це означає, що розсудливість, на жаль, не входить в число ваших достоїнств — в усякому разі, в справах ви їм не користуєтесь. І якщо так і не зумієте організувати їх належним чином, то незабаром потерпіть крах. Крім того, вас оточують віроломні люди, яких ви, втім, швидко виведете на чисту воду. У спробі зухвало нашкодити вони виявлять своє справжнє обличчя.

Забудьте про надмірну довірливість і не купуйтеся на улесливі промови. Навіть не будучи схильними до підозрілості, ви повинні проявити обачність і проникливість, прагнення вірно розуміти суть людських спонукань. Закоханої людини сон попереджає, що йому треба побоюватися суперника, який твердо намірився зайняти його місце в серце коханої.

Ісламський Сонник

Дзеркало уві сні — це дружина. Якщо хто-небудь уві сні побачить себе смотрящим в дзеркало і його дружина в цей час вагітна, то вона народить йому хлопчика, схожого на нього, а якщо вона не вагітна чи ні дружини взагалі, то його знімуть з посади і його місце займе інший. Якщо такий сон побачить манірно, і вона буде вагітна, вона народить дівчинку, схожу на себе, а якщо не вагітна, то чоловік одружується на другій дружині. Якщо маленький хлопчик побачить себе смотрящим в дзеркало, то йому народять братика, а якщо це побачить дівчинка, то їй народять сестричку. Деякі вчені-тлумачі кажуть, що побачити уві сні дзеркало, значить, стати жертвою обману і зради з боку лицемірів, прикидаються Вашими друзями або доброзичливцями.

Сонник Нострадамуса

Дзеркало символізує таємницю, подвійність. Побачити в дзеркалі власне відображення — це до несподіваної новини. Розбити дзеркало — сон пророкує, що підступність когось із близьких доставить вам душевні страждання. Побачити в відображенні чудовисько — це говорить про те, що ви внутрішньо спустошені і даєте брехливі обіцянки.

Наснилося дзеркало, яке має велику підтримку і при цьому каламутну поверхню, — вас оклевещут і зроблять об’єктом інтриганства. Погано не помітити власного відображення в дзеркалі. Гадали перед дзеркалом — це відображення ваших страхів, сумнівів, нездатності приймати рішення самостійно.

Сонник Фрейда

Зображення в дзеркалі є вашими фантазіями, бажаннями. У дзеркалі ви себе бачите такими, якими хочете бути. У вас є прояви нарцисизму. Якщо ви бачите уві сні дзеркало, то ви схильні вдаватися до сексуальних фантазій і вчинків, які не наважуєтеся зробити в реальному житті. Брудна або запотівше дзеркало символізує вашу незадоволення своїм сексуальним життям. Миття або витирання дзеркала символізує статевий акт. Розбите дзеркало символізує ваші звалилися і нездійснені мрії. Дзеркало, перевернуте до стіни, символізує ваші сексуальні страхи.

Китайський Сонник

Інша людина тримає в руках твоє дзеркало — віщує нещастя з дружиною. Дзеркало ясне, світле — на щастя. Дзеркало темне — на жаль. Приймати, брати дзеркало — знайдете хорошу дружину. Бачити в дзеркалі своє відображення — будуть вести здалеку. Бачити в дзеркалі відображення іншої людини — біда з дружиною чи коханкою. Брати дзеркало, яке належить іншій людині — народження благородного сина. Дзеркало розбивається — розставання чоловіка і дружини. Бачити в розбитому дзеркалі відображення людини — на жаль.

Езотеричний Сонник

Чи не бачили свого обличчя в дзеркальному відображенні — будете веселитися. Розбили — буде біда, любовна трагедія. Подарували — це говорить про те, що від власного щастя самі відмовляєтеся. Отримували, купували — буде якийсь підступ, щось піднесуть немає від чистого серця. Побачили відразу багато дзеркал — заблукаєте, заплутаєтеся, не будете знати, кому можна довіряти.

Еротичний Сонник

Дивитися уві сні в дзеркало — до несподіваного результату Вашої сексуальної активності. Через деякий час Ви дізнаєтеся про те, що не так давно стався сексуальний контакт принесе несподівані для Вас плоди. Також дзеркало, побачене уві сні, може попереджати про велику ймовірність зараження венеричним захворюванням.

Сонник Менегетті

Приснилося дзеркало надає людині можливість поглянути на свою поведінку як би з боку, проаналізувати ставлення до життя, менталітет. Нерідко Ін-се використовує цей образ, щоб продемонструвати людині хибність його переконань. Символ монітора відхилення і проходження чужих порад.

Сонник Цветкова

Розбити уві сні дзеркало — це означає, що через зраду перенесете втрату, буде розлука з кимось дорогим; побачити своє обличчя — отримаєте новини здалеку, прибуток в чомусь особистому, сон до появи на світ дітей; не було особи — до хвороби; побачити обличчя незнайомця — це до серйозних змін.

Французький Сонник

Уві сні виглядали в дзеркало — це говорить про те, що чиєсь прихильність до вас виявиться нещирим, будуть кимось здійснені брехливі вчинки. У ряді випадків сон пророкує народження дитини.

Сучасний Сонник

Взагалі дзеркало уві сні — знак можливого обману або труднопреодолімих перешкод. Для жінки такий сон може стати передвістям домашніх протиріч або розлучення.

Сонник Мандрівника

Самоаналіз, самосвідомість. Бачити своє відображення роздуми про своє становище; розбити на жаль, смерть близької людини.

Сонник Хассе

Ваші друзі будуть злі, брехливі і лицемірні.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: