Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дах — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про дах уві сні означає добробут вашого будинку і стану. Дивіться, чим покритий дах. Чим міцніше буде це покриття, тим надійніше і стабільніше буде ваше положення і благополуччя. Якщо вам присниться, що дах вашого будинку покрита соломою, то ваше щастя неміцно, а положення ваших справ — ненадійно. Після такого сну вам слід бути напоготові і постаратися усунути причини, які можуть порушити ваше благополуччя.

Бачити дах свого будинку дірявої уві сні — знак небезпеки вашому стану. Іноді такий сон пророкує хвороба господареві будинку. Якщо уві сні дах обвалиться, то господаря будинку чекає смерть, якщо він хворий. В інших випадках такий сон загрожує руйнуванням. Те ж значення має сон, в якому ви побачите дах палаючої. Однак цей сон має й інше значення. Можливо, після смерті близької людини або господаря будинку ви отримаєте спадщину.

Перебувати на даху уві сні — знак того, що ваші справи йдуть задовільно, ви займаєте певне положення в суспільстві, і це вас повністю влаштовує. Те ж саме означає сон, в якому ви побачите, що спите на даху. Такий сон також обіцяє вам спокійну, безпроблемне життя. Боязнь впасти з даху уві сні — знак нестабільності, хиткості вашого становища. Впасти з даху уві сні — до неприємностей або сімейній сварці. Іноді такий сон означає отримання звісток про нещастя.

Йти по даху уві сні — знак ризикованого підприємства, від якого залежить ваше благополуччя і достаток у домі. Якщо дах при цьому плоска або рівна, то підприємство вдасться. Якщо ж при пересуванні по даху ви відчуваєте страх, вам доводиться проробляти різні запаморочливі трюки або ви ледь утримує на даху — тоді чекайте неприємностей і розладу в будинку. Лагодити дах уві сні — знак того, що ви не будете сидіти склавши руки, коли настануть важкі часи, а зробите все можливе, щоб вибратися з неприємного становища.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви крили дах, це до конфлікту з якимось дорогим вашому серцю людиною. Він стане причиною багатьох страждань і переживань, і ніхто з вас не буде вважати себе винним. Так що завжди майте на увазі, що несерйозна сварка може привести до втрати сил, часу і негативним емоціям. Дірявий дах означає, що в справах серцевих ви зіткнетеся з якимись перепонами. Може, вся справа в тому, що просто хтось із вас не надто прагне відносин? Якщо ви повністю впевнені у взаємності почуттів, ви повинні спробувати зробити все можливе і неможливе, щоб усунути перешкоди для насолоди один одним.

Приснився будинок без даху — вже зовсім скоро станеться щось, що вас здивує і сколихне. Наприклад, обставини несподівано зажадають від вас розставання на невизначений термін з дорогою людиною. Дах у вашому сні зносило вітром — будьте обережні: вас оточують не ті люди, яким можна було б довіряти беззастережно. Є ймовірність, що в найближчому майбутньому ваше життя ускладниться. Ось тоді-то і з’ясується, кому насправді можна довіряти. Варто морально підготуватися до зради.

Наснилося, що ви або хтось інший ходили по даху, — це сон до майбутнього вибору. Найімовірніше, отримавши пропозицію взяти участь в якомусь дуже важливій справі, ви будете відчувати сумніви у власних силах. Сон рекомендує не братися за справу, в вдалому результаті якого ви не впевнені, навіть якщо вас будуть вмовляти, що гра варта свічок. Справа в тому, що в разі провалу відповідати будете саме ви. Падати з даху — життя істотно зміниться. Є ймовірність, що на деякий час ви розлучитеся з друзями або погостювати в іншому місті.

Сонник Міллера

Наснилося, що ви були на даху, — значить, успіх, якого ви досягнете в житті, буде просто грандіозним. Злякатися, думаючи, що падаєте, — на шляху до успіху ви станете дотримуватися своєї позиції не надто впевнено. Обрушується дах — провісниця несподіваної лиха. Якщо уві сні ви дах ремонтували або будували — це прикмета майбутнього приголомшливого успіху. Спати на даху — сон означає вашу захист від підступів ворогів і фальшивих друзів, а також міцне здоров’я.

Сонник Лоффа

Дах — цим словом на сленгу називають заступництво з боку більш сильних і наділених владою людей. У будь-якому випадку дах будинку — це захист. Перебувати на даху уві сні — можливість отримати не просто високе положення, а й надійність, впевненість. Лагодити уві сні дах означає намагатися налагодити відносини з високопоставленими людьми. А що обрушилася дах — це знак, що від вас відвернуться люди і Фортуна і допомоги вам чекати нізвідки

Езотеричний Сонник

Дивитися на дах знизу — такий сон говорить про те, що ви не можете продовжувати свій рух до того, про що ви думаєте як про власний захист. Пробивати дах — проб’ється наверх, духовно виростете. Нова, ціла — до міцного тилу, надійний грунт під ногами. Стара, стара — це заклик зміцнити свій тил, щоб нічого не розвалилося. Значення поширюється на концепції і установки наукового і іншого штибу.

Сучасний Сонник

Опинитися уві сні на даху, лагодити або будувати її — знак безмежних успіхів у всьому. Спати уві сні на даху — до захищеності наяву від підступів ворогів і помилкових друзів, до міцного здоров’я на довгі роки. Якщо уві сні вам здалося, що ви падаєте з даху, — в реальності, домагаючись успіху, ви будете нетверді в ваших переконаннях. Обрушилася уві сні дах віщує несподіване лихо.

Сонник Хассе

Наснилося дах була скромною — це до домашнього способу життя; впали з неї — до злим новин і потрясіння; сидіти або стояти — будете задоволені; крита: для закоханих — до неміцному шлюбу, для одружених — до народження дитини; зірвана — в будинку буде нещастя; плоска — до удачі в якійсь справі; птиці сиділи на даху — до поїздки.

Сонник Цветкова

Опинитися на даху означає удачу в справах і починаннях. Якщо з Вами особа протилежної статі — це не тільки успіх в роботі і в суспільстві, також досягнете успіху на особистому фронті. Падіння з даху означає, що доведеться несподівано поміняти плани. Відсутність даху загрожує відсутністю майбутнього, а ремонт даху символізує довге життя.

Сонник Мандрівника

Дах — захист; голова, волосся, мозок. Бути на даху — піднесення, досягнення, успіх. Ні даху — відкрита зв’язок з космосом, прямий контакт зі своєю долею; безумство. Протікає — невдачі. Палаюча — відкриття коронарного головного енергоцентру, духовний прорив; запалення головного мозку. Обрушується — біда.

Французький Сонник

Якщо наснилася дах, це говорить про майбутнє вашої участі в якійсь фінансової операції, пов’язаної з ризиком. Лізти на дах — це сон-заклик дотримуватися обережності, тому що вам загрожує небезпека, а якщо ви з неї уві сні падали, наяву гряде катастрофа.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите себе на даху, означає успіх в любові. Успіх віщує і будівництво даху, тоді як Руша дах віщує невдачу і розлуку з коханою.

Китайський Сонник

Падає черепиця з даху, відчуваєш смертний жах — буде сварка з дружиною. Стоячи під дахом, в будинку, одягаєшся — говорить про невизначеність, якийсь таємниці.

Ісламський Сонник

Дах уві сні — символ благополуччя, сімейного щастя і процвітання.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: