Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник допомога — до чого сниться?

Езотеричний Сонник

Сниться поклик на допомогу (наприклад, приснилося, що немічна стара просить перевести через дорогу) — будьте пильні, вас можуть обдурити під виглядом прохання, використовувати вашу милосердя в непристойних цілях. Виправити це для мене друга або подруги уві сні — до невдачі, обдурить в почуттях. Самому поспішати до одного в біді — такий сон говорить, що ця людина буде вам скоро дуже корисний. Якщо уві сні ви просите про допомогу покійного старухаотца або покійну матір — розцінювати це як заклик до розсудливості.

Для жінки отримати допомогу від чоловіка, знайомого їй наяву, і запропонувати в подяку гроші — сон є свідченням того, що про неї ходять погані чутки, які вона може спростувати, а може погіршити своєю поведінкою. Якщо ж вона прийняла в сновидінні допомогу незнайомця, то наяву її чекає благополучний життєвий період. Якщо молода людина уві сні надав допомогу дівчині, то наяву він зустріне свою обраницю.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви чуєте крики про допомогу, в яких дізнаєтеся знайомий голос — передвіщає хворобу або нещасний випадок з людиною, яка кликала вас. Отримувати уві сні благодійну допомогу, будучи потребує, віщує вам стійкий успіх у справах, який прийде після декількох років важкої праці і марних очікувань.

Якщо уві сні ви волаєте до допомоги і не отримуєте її — в реальному житті залишитеся у важкій ситуації самотньою і безпорадною; якщо вам надають допомогу — наяву усвідомлюєте свою провину і вибачитеся перед тим, кому нанесли незаслужену образу або образу в пориві гніву.

Сон, де ви надаєте допомогу потрапили в біду або хворим людям, означає, що в ваших сімейних стосунках відбудеться різкий поворот в кращу сторону. Викликати уві сні «швидку допомогу» — до розчарування в коханні.

Сонник Хассе

Сон, в якому сплячий надає допомогу — наяву якийсь нечесний людина хоче використовувати сплячого в поганому справі, обманним шляхом залучаючи до нього. Якщо ви отримали подяку за надану іншій людині допомогу уві сні — чекайте невдячність в реальності. Отримати відмову від пропозиції своєї допомоги — наяву вас будуть відштовхувати від себе за самозакоханість і схильність маніпулювати в корисливих цілях. Отримувати допомогу від друзів в сновидінні означає, що наяву сплячий буде надходити розважливо і благородно. Сплячий відмовляється від допомоги — в майбутньому є ризик, через острах потоптати гордість, упустити хороший шанс.

Сімейний Сонник

Допомога уві сні — символ підтримки або захисту від життєвих негараздів. Отримувати уві сні матеріальну підтримку від благодійної організації віщує вам успіх в справах, якого ви досягнете за допомогою партнерів, які виручать вас у важку хвилину. Надавати уві сні кому-то допомога або підтримку (людям, фірмам, благодійним організаціям) означає, що вас чекають неприємності і суперечки через власності або спадщини. Іноді такий сон пророкує, що ви зможете домогтися успіху в розпочатій справі, якщо тільки вам не завадять заздрісники.

Еротичний Сонник

Якщо наснилася дружня допомога жінки, то варто потурбуватися про що знаходиться поруч конкурентку, яка встигла втертися до Вас в довіру. Якщо ж жінка, навпаки, заважає або перешкоджає — сміливо приймайте рада від осіб жіночої статі і чекайте успіху. Сон, де вам допоміг чоловік, віщує неабиякі розбіжності в парі. Може здатися, що коханий недооцінює ваші фізичні та інтелектуальні здібності. Подумайте над словами другої половинки: ймовірно, ви неправильно зрозуміли свого партнера і зробили поспішні висновки.

Сонник Фрейда

Будь-які факти допомоги в сновидінні незалежно від того, ви її надаєте або її надають вам — символізують наявність у вас запасного варіанту в особистому житті. Це означає, що навіть при зовні благополучних відносинах зі своїм сексуальним партнером, у вас є вірна кандидатура для його заміщення. Така ситуація неминуче накладає свій відбиток на ваші відносини і вона не може тягнутися дуже довго.

Сонник Лонго

Отримати чиюсь допомогу чи підтримку: знак того, що найближчим часом обставини сприятимуть вам. Якщо наяву ви відчуваєте які-небудь труднощі: сон підказує, що ви не повинні опускати руки, і незабаром ваші справи підуть на поправку. Самому надавати кому-небудь допомогу уві сні: знак того, що якісь сторонні події незабаром можуть порушити ваші плани.

Китайський Сонник

Хтось допомагає тобі піднятися на стіну — щастя. Допомагаєш батькові керувати човном, судном — буде підвищення але службі. Допомагаєш людині потрапити до в’язниці — буде багатство і щастя. За допомогою коромисла несете гній — велике щастя і вигода.

Сонник Міллера

Надавати кому-небудь допомогу уві сні віщує удачу в прагненні зайняти високе положення. Якщо хтось допомагає Вам — сновидіння обіцяє сприятливі обставини і люблячих друзів поруч.

Сонник Цветкова

Сновидіння, в якому лунає крик про допомогу, віщує наступ дуже важкого періоду в долі сплячого. Тим темніше часи прийдуть наяву, ніж пронзительнее і голосніше буде крик.

Французький Сонник

Якщо уві сні Вам хто-небудь надає допомогу — це означає, що наяву Ви можете впасти в немилість. Самому допомагати уві сні кому-то — до судового процесу.

Сонник Менегетті

Допомога уві сні — втрати, невдячність або розорення.

Ісламський Сонник

Сновидіння з криком про допомогу несе втрату сил наяву.

Сонник Мандрівника

Допомога — відображення ставлення до допомоги як такої.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: