Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дружина — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо в сновидіннях вам є ваша дружина, то незабаром ви розчаруєтеся в правильності обраного шляху. Може трапитися, що набридлі скандали з другою половинкою відіб’ють у вас бажання робити що-небудь для кар’єрного зростання та поліпшення добробуту сім’ї. Усміхнена вам дружина сниться до того, що час проблем пройде досить швидко без серйозних конфліктів та інцидентів.

Якщо снилося, що в ролі дружини ви виступали самі, це пророкує вам поява різних клопотів, пов’язаних з відкладеним в довгий ящик справою. Ви можете також потрапити під гарячу руку родича і стати учасником скандалу. Якщо у вас уві сні рябоє особа, то в реальності можете отримати вигідну пропозицію або солідний куш. Якщо уві сні ви радієте ролі дружини, то наяву ви можете дозволити собі все: будь-який ризик буде виправданий, тому що удача в справах гарантована.

Сниться, що ви дружина і конфліктуєте з чоловіком, — значить, насправді зробите такі вчинки, які розбудують ваших домочадців і викличуть їх обурення. Цей же сон може пророкувати хаос, який порушить звичний плин вашого життя.

Сучасний Сонник

Для чоловіка побачити уві сні одну — зі своїх дружин до серйозних сімейних неприємностей незабаром. Сварка чи бійка з дружиною — до сімейного спокою або хвороби одного з пари. Засмучена дружина снитися до сварок і розбрату в будинку, а привітна — до благополуччя і прибутку у великому справі. Сон, в якому ви б’єте свою дружину, знаменує те, що її необачне поводження може стати причиною великого скандалу і ганьби.

Якщо уві сні ваша дружина виходить заміж, готуйтеся до того, що незабаром вона побажає піти від вас. Такий сон також пророкує погіршення становища в бізнесі. Побачити дружину хворої — до спокою в сім’ї; красунею — до чвар і незлагод; в незвичайному вбранні — до несподіваним клопотам. Сон, в якому ви бачите дружину повією, означає швидкі неприємності і ганьба.

Французький Сонник

Обіймати власну дружину — такий сон означає, що ви дізнаєтеся щось про людей, які зараз від вас далеко. Можливо, вони скоро повернуться. Найчастіше сон пророкує успіх якогось почину. Дружина була уві сні щаслива і красива — значить, попереду обман, підступність і брехню. Її в сновидінні оточували домочадці — це говорить про те, що ви підете в поїздку, яка виявиться вдалою; будете благополучні. Приснилася дружина скривдженої — сон до поразки недругів. Якщо снилося, що дружина веселиться і танцює, то наяву чекає вас радість, а якщо вона плакала, це до проблем. Побачили смерть дружини — ви будете вражені чиєїсь невдячністю.

Китайський Сонник

Побачити уві сні подорож разом зі своєю дружиною — до втрати багатства, побачити дружину вагітною з розпущеним волоссям — до зради з її боку. Сон, в якому ви сидите поруч зі своєю дружиною або обіймаєте її, віщує радість. Якщо уві сні дружина подає вам воду для пиття — чекайте щастя, якщо вона одягається в парчеві вбрання — незабаром народитися шляхетний син. Бачити дружину голою — на превелике щастя, бачити її геніталії — до лайки. Сон, в якому дружина вас б’є, обіцяє нещастя і біди.

Сонник Мандрівника

Справи, проблеми, розбіжності. Для чоловіка відносини з дружиною (дружинами) це відносини і ситуації в його головній діяльності. Лащиться — прибуток; сварка. Перша дружина — повернення до старої справи. Красива, молода, добре одягнена — успішна діяльність. Неохайна, погано одягнена — невдачі, неприємності. Змінює — провал в справах. Чужа дружина — взявся не за свою справу. Гола — серйозний промах, фінансовий крах. Близькість — з нею прикрі затримки, зволікання. Бити — до любові і примирення.

Еротичний Сонник

Якщо сімейному чоловікові сниться його дружина, а неодруженому — то, що він одружився, це говорить про те, що незабаром він зустріне жінку, якій неодмінно побажає домогтися. Ваше бажання цілком здійсненне, але доведеться докласти чимало зусиль. До виникнення сексуальних відносин пройде чимало часу, від Вас буде потрібно терпіння і чуйність. Однак результат Ваших старань призведе в захват обох партнерів.

Сонник Цветкова

Для пані сон, в якому вона бачить себе дружиною, знаменує розчарування в чому-небудь і смуток. Бачити уві сні бійку з дружиною — до примирення, злагоди; лаятися з нею — до хвороби когось із подружжя. Сон, в якому дружина пестить свого чоловіка, віщує для нього отримання великого доходу, для дружини ж приснився надто ласкавий чоловік віщує неприємності в сім’ї.

Сонник Міллера

Бачити уві сні свою дружину — означає незавершені справи і чвари в будинку. Бачити уві сні, що Ваша дружина незвично привітна, значить, що Ви отримаєте прибуток від якоїсь важливої ​​і ризикованої торгової угоди. Для дружини бачити уві сні, що чоловік б’є її батогом, пророкує, що якісь її невдалі вчинки викличуть її суворий осуд в будинку, а потім загальний безлад і метушню.

Езотеричний Сонник

Дружина сниться до удачі і надання допомоги. Сваритися з дружиною — відносини покращаться. Хворіє — вдало влаштуєтесь в життя. У вашому сні вона померла — значить, насправді буде перебувати в доброму здоров’ї. Народила дитину — значить, надасть підтримку в справах. Спати з нею — грядуть приємні думки і заняття любов’ю. Цілувати її — посваритеся.

Англійська Сонник

Побачити уві сні свою дружину — це сон-попередження про можливе її захворюванні. Однак особливих причин для занепокоєння немає, оскільки одужає вона швидко. Для жінки бачити себе дружиною незнайомця — це означає, що самотність їй не загрожує.

Сонник Хассе

Приснилася дружина — отримаєте новина, яка вас порадує.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: