Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дятел, до чого сниться дятел уві сні

Ми звикли вкладати в слово дятел двоякий сенс — це символ працьовитості та наполегливості, що межує з виносом мозку. Залежно від виникаючих асоціацій, сонники трактують,, до чого сниться цей образ. Якщо ви побачили його уві сні — неодмінно дізнайтеся таємне значення.

Магічні знаки

Трапляється час від часу бачити уві сні одні і ті ж картини, пов’язані з дятлом? Сонники приписують їм явне пророче зміст:

 • Зник в дуплі — до наглої підтримки.
 • Вилетів з нього — до необхідності надати комусь допомогу.
 • Літав над лісом — до важливих новин в сфері бізнесу або службових справ.
 • Бігав по гілках — до вражаючих вчинків або успіхам дитини.
 • Довго вишукував личинки під трухлявій корою — до слави, грошей і душевного підйому, які стануть винагородою за працьовитість і талант.
 • Зустріч в гущавині лісу

  Якщо хворій людині довелося спостерігати уві сні птицю в природному середовищі, на дереві, він скоро піде на поправку. Приснився стукіт дятла, який сидить десь на дереві? Тлумачення сну: людини підстерігають якісь проблеми, з якими нелегко буде впоратися.

  До чого сниться бачити птицю досить великий, великої або в незвично яскравому забарвленню: сонники вважають, що можна очікувати якихось неймовірних і дуже приємних звісток. Відшукати дупло птиці на дереві — це знак, що попереду чекає самотність, причиною якого стануть шкідливі звички і недобрі вчинки.

  Інтимні моменти

  До чого сниться невтомний дятел? Якщо мимоволі асоціюється з вашим партнером, це явно свідчить про проблеми в сексуальному житті. Очевидно, що наяву наполегливість коханця в прагненні здійснити всі свої фантазії наштовхується на нерішучість і опір.

  Тим, кому приснився цей неофіційний символ впертість, сонники радять послабити рамки умовностей і віддатися експериментів: якщо партнер дійсно любимо і доріг, його ексцентричні ласки подарують яскраві відчуття.

  Як позбутися від домагань?

  Якщо людині, якій в реальному житті докучає настирливий залицяльник або сексуальна маніячка, раптом приснився дятел, у нього є шанс відв’язатися від настирливої ​​уваги. Сонники дають оригінальний рада: уявити уві сні, ніби стовбур, який довбає дятел, зроблений із заліза. Тому нічого не залишиться, як шукати здобич повкуснее і легше, а сновидіння наяву залишать, нарешті, в спокої.

  Сонник Міллера про взаємовиручку

  До чого сниться тримати дятла в руках? Бачити уві сні в руках — символ упевненості в своїх силах, вміння досягати всього самостійно. Наснилося взяти дятла в руки, а він перелітає на плече? Міллер попереджає: незабаром випаде нагода допомогти тому, хто менше інших пристосований до труднощів.

  Захоплення або досада?

  Сонники сходяться на думці, що дятел уособлює благородство, але тільки якщо викликає уві сні захоплення, а не роздратування. Якщо приснилося, ніби звуки ударів в лісі докучають, то це означає, що незабаром людини стануть переслідувати напади головного болю. До чого сниться, що дятел довбає дах будинку? Це означає, що добробут сім’ї в небезпеці, чекай біди.

  Сонник дятел, до чого сниться дятел уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: