Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник диявол, до чого сниться диявол уві сні

Зустрічі з надприродним — далеко не рідкісне явище в царстві мрій, і уві сні можна побачити будь-яку нечисть — відьму, злого духа і навіть диявола. До чого сниться сюжет з таким відразливим істотою? Тлумачення сонника повністю залежать від деталей сновидіння.

Важливо визначити, в якому образі ви бачили демона: він був схожий на істота з езотерики, або ви побачили нечисту силу в особі будь-якого людини? Особливо уважно потрібно ставитися до сновидінь, де злий дух вселився в вас або близької.

Диявол у власному образі

Незважаючи на всю неординарність ситуації, де вам довелося побачити диявола уві сні, сонник іноді дає вельми прозаїчні тлумачення. Якщо ви зловживаєте алкоголем, то не виключено, що чорти почнуть вам ввижатися і в реальності.

Іноді в якості надприродного персонажа сну, можуть виступати сосем НЕ надприродні істоти, наприклад, в Тасманії є такий звір — тасманський диявол. І якщо він вам наснився, то сонник пророкує, що ви надаєте навколишньої дійсності занадто багато сенсу, важко реагуючи на різного роду події.

За сонником Міллера, диявол, який намагається вразити вас своїми здібностями — передвістя сумних подій в особистому житті. Звертаючи увагу на зовнішній лиск, ви часто забуваєте про душу, і з такою життєвою позицією, щастя в любові вам не бачити.

Бачити уві сні очі диявола, які грають відблисками червоного полум’я в темряві — дуже погана ознака. За інтерпретації сонника, чиясь зла воля може привести вас до великої біди, яка трапиться або з вами, або з близькими.

Маска демона

До чого сниться диявол в людській подобі? Такий сюжет несприятливий для молодих невинних дівчат. Якщо рис заманює вас до себе в оселю, і ви не в силах йому протистояти, то цілком ймовірно, що на вас поклав око людина з психічними відхиленнями — ви можете стати жертвою насильства.

Якщо ви побачили диявола в образі людини, і при цьому він був добре одягнений, привабливий, і вабив вас за собою, то сонник передрікає, що ви поринете в безодню пороку, і виною тому буде не ваша схильність до розгульного способу життя, а вплив лицемірного людини, що прикидається другом.

Викриття диявола чоловіки, і посильну опір його маніпуляціям — неоднозначний символ. Сонник стверджує, що вчасно розпізнане зло в особі привабливого хлопця, може відобразитися наяву, як викриття другої половинки в зраді.

Вигнання і боротьба з нечистю

Якщо вам сниться близька людина, одержимий дияволом, і вам довелося виганяти диявола уві сні, то сонник передрікає, що вам вдасться врятувати друга або родича від смертельної небезпеки.

До чого сниться вигнання диявола з незнайомця? Якщо обряд вигнання відбувається за всіма правилами, значить в реальному житті вам доведеться зіткнутися з незрозумілими явищами, які перевернуть ваш світогляд.

Заміжня жінка, якій довелося боротися з дияволом уві сні, повинна побоюватися підозрілих незнайомців. Сонник не виключає можливість появи зухвалого залицяльника, який поведе вас з сім’ї, і потім жорстоко зрадить.

Битися уві сні з дияволом — несприятливий передвістя, але тільки в тому випадку, якщо вам не вдалося побороти його. Ви зазнаєте невдачі, навіть на шляху, який був практично безпрограшним. Якщо вам вдалося перемогти диявола уві сні, то сонник віщує успішний результат безвихідній ситуації. Понад вам буде посланий знак, що показує правильний шлях.

Одержимість

Незважаючи на всю жахливу ситуацію в сюжеті, де в вас вселився диявол, сонник розповідає поганого про те,, до чого сниться такий сюжет. Насправді, вам буде надана можливість домогтися слави і почестей.

До чого сниться одержимість дияволом іншої людини? З точки зору психоаналітики, ви помиляєтеся щодо оточуючих вас людей. Вам властиво оцінювати якості, не спираючись на об’єктивну реальність, і це відлякує від вас друзів. Тікати від диявола уві сні — віддатися гонінням наяву.

Інтимні стосунки з демоном

Взагалі, будь-які близькі стосунки з потойбічними істотами або нечистю — завжди поганий передвістя, тому цілуватися з дияволом уві сні — є пророкуванням сонника про зраду самого близького на даним момент людини.

Якщо вам довелося займатися сексом з дияволом уві сні, то в реальності вас буду оточувати натовпу поклонників, яким зовсім не важливі ваші внутрішні якості — вони створять з вас бездушного ідола.

Розмови з потойбічним світом

Якщо вам довелося чути голос диявола уві сні, і ви йому корилися, погоджувалися з ним, то сонник застерігає вас від необдуманих дій. Будь-яка дія, зроблена в запалі сильних почуттів, може принести за собою непередбачені, фатальні наслідки.

До чого сниться розмова з дияволом? Якщо обмінюючись з сатаною думками, ви грубити, і показуєте свою сміливість і безстрашність, то в реальності до вас буде прихильною доля. Швидше за все, ви розбагатієте, отримавши виграш або спадок.

Для ділового чоловіка укласти угоду з дияволом уві сні — поганий знак. Сонник попереджає, що не потрібно довіряти навіть перевіреним партнерам по бізнесу. Найближчим часом всі обставини складуться так, що ваша невдача, обернеться щастям для інших.

До чого сниться договір з дияволом? Якщо уві сні ви продали свою душу сатані, і підписали договір власною кров’ю, то вас чекає ганебна життя, повна похоті і низинних бажань, але ви не будете задоволені цим.

Сонник диявол, до чого сниться диявол уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: