Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник діра в підлозі, до чого сниться діра в підлозі уві сні

Попередження про небезпеку, несподівані повороти долі несе в собі сновидіння, в якому довелося бачити дірку в підлозі. Сонники віщують проблеми: хтось активно ставить проти вас пастки і пастки, якщо уві сні попало провалитися. Недогляд в справах, зіпсована репутація, погана компанія — це саме те,, до чого сниться будь-яка яма під ногами.

Про що попереджає сонник Міллера

Щоб не бути обдуреним наяву, відомий психолог рекомендує детально вивчити,, до чого сниться діра в підлозі:

 • Впасти в неї — до боргів і безчестя;
 • Немає можливості обійти або перестрибнути — до сімейних конфліктів;
 • Усувати неполадку — до легкого виходу з неприємної ситуації;
 • Пролізти в неї — впоратися з насувається проблемою;
 • Робити дірку самому — до невмілому поводженню з фінансами.
 • Пам’ятайте: дірявий настил уві сні означає ваші ж промахи і помилки. Особливо, якщо наснилося, що псуванням майна ви займалися особисто. Традиційні сонники стверджують, що репутація сновидіння виявиться скоро під загрозою.

  Постарайтеся зберегти шлюб

  Бачити уві сні, як на ваших очах утворилася діра в підлозі — погана ознака. У родині назріває конфліктна ситуація через брак коштів на необхідні речі. Якщо вам приснилося, що ви з діркою нічого зробити не можете, чекайте гучних скандалів від своєї половинки.

  Щоб зрозуміти, до чого сниться ремонт і усунення неполадок, згадайте, чи вдалося вам ліквідувати поломку. Якщо уві сні вийшло залатати дірявий настил, будьте впевнені — ви впораєтеся з дірою в домашньому бюджеті так само легко і невимушено. Сонники обіцяють відновлення рівноваги і примирення.

  Обережність і ще раз обережність

  Погано, якщо наснилося, що ви провалилися в дірку в підлозі. Бачити себе біля зіпсованого настилу, оступитися уві сні і догодити в дірку — означає, потрапити в погане товариство, де вас змусять робити погані справи.

  Сонники попереджають: чекайте підступу з боку чужих людей. Вас можуть підловити на хабарі, очорнити репутацію, змусити зробити правопорушення. Втрата пильності і контролю над своїми вчинками, надмірна довірливість, яка обернеться пасткою — це саме те,, до чого сниться різкий провал або потрапляння в пробоїну.

  Як впоратися з проблемою

  Не впадайте у відчай, якщо приснився дірявий паркет в приміщенні. Бачити, як хтось уві сні його ремонтує, допомагати закладати щілини — до вирішення складних завдань. Сновидіння означає, що ви не впали духом, продовжуєте сміливо боротися з обставинами.

  Сонник Ванги рекомендує відкинути емоції, подивитися на виниклу неприємність з боку. Тлумачення сну про дірку в підлозі у великій цілительки не зводиться до одних неприємностей. Навпаки, вона переконана, що сновидець здатний ще виправити свої недоліки і помилки, якщо вчасно одумається і не буде вплутуватися в сумнівні заходи.

  Сонник діра в підлозі, до чого сниться діра в підлозі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: