Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дядько, до чого сниться дядько уві сні

Дядько — авторитетна людина, яка уособлює собою родинні узи і нагадує уві сні сновидцу про його значущості. Сонники дають різнобічні тлумачення,, до чого сниться спілкуватися з ним або бачити в незвичайних обставинах.

Тлумачення сонника Міллера

Бачити уві сні свого дядька, по тлумаченню Міллера, знак того, що біда поруч — сумна звістка не змусить себе чекати. Якщо він живий, але приснився мертвим, означає: вороги не дрімають. До чого сниться сваритися — найчастіше за цим слід невелике нездужання, але іноді — розбрати. Якщо дядько виглядав втомленим, трапляться невеликі неприємності, які відіб’ються на взаєминах з близькими.

Спілкування

Сонник Для Всією Сім’ї повідомляє, що фінансове благополуччя буде досягнуто важкою працею. Людині, якій приснилася сварка на високих тонах, загрожує розлучення, а якщо лаятися з ним довелося незаміжньою дівчині, вона посвариться з родичами. У жінки, яка почула в розмові з рідним дядьком добрі вісті, чоловік просунеться по службі.

Новітній сонник Іванова стверджує, що слідом за спілкуванням з дядьком уві сні підуть неприємності у родичів. Сновидіння хтось введе в оману обіцянкою, яке не збирається виконувати.

Незручне мовчання при зустрічі, за сонником Для стерви, передрікає прикрі непорозуміння. До чого снилося, ніби він був п’яним: слід бути готовим до сумного повороту долі.

Між життям і смертю

Смерть і життя химерно переплітаються в сновидіннях. До чого сниться давно померлий дядько? Сонники вважають, це не приховує пророцтва, а відображає спогади про покійного. Слід згадати його згідно з традиціями.

До чого сниться, ніби живий в реальності дядько постав перед молодою панянкою уві сні в труні: її проблеми у взаєминах з батьками вимагають втручання психолога. До чого сниться його похорон і могіла — племіннику доведеться брати участь в судовому процесі.

Він приснився мертвим, так як сновидец вбив його уві сні — наяву хтось із далеких родичів помер і племінник став спадкоємцем, але ще не підозрює про це. Бачити, ніби дядько помер і намагатися переховати тіло покійного, свідчить про наявність важких спогадів, від яких хотілося б позбутися.

Якщо трапилася зворотна ситуація, і померлий приснився живим, треба чекати зміну погоди. Все, що покійний уві сні повідомив племіннику, має пророче значення, а до даних їм порад варто прислухатися. Людина, якій померлий дядько приснився безтурботним, може віддатися на волю долі.

В повному здоров’ї

Приснився нині живий дядечко — до сумного розставання з кимось із роду. Інше тлумачення сну дає сонник Від «А» До «Я»: наяву він піклується про племінника і готовий допомагати від щирого серця. Поява його уві сні — знак, що у нього розвивається ще не діагностоване захворювання. Якщо він рідний, то хворобу можна підозрювати у сновидіння.

Інтерпретація залежить від сформованих між родичами відносин. Якщо в реальності вони були дружніми, то далі ці зв’язки зміцніють, ворожими — сонник Деніз Лінн пророкує страшну ситуацію.

Бачити дядечка, з яким давно перервався зв’язок — до известиям від рідко з’являється в житті людини рідні.

Погані прогнози

Зустріти уві сні незнайому дядька, у якого випали зуби — до смерті родича.

Найсприятливіший варіант сновидіння — побачити дядю з дружиною. Дружина дядька — тітка — уособлює сварка і дрібні неприємності, передрікає осуд з боку оточуючих. Тільки якщо тітка виглядала щасливою і обіймала сновидіння, йому можна розслабитися і розраховувати на врегулювання конфліктів.

Сонник дядько, до чого сниться дядько уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: