Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник двері — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Взагалі, двері уві сні означають перешкоди. Якщо двері самі відкриваються перед вами уві сні, то це означає, що все задумане вами може здійснитися і вас чекає успіх у справах. Сон про відкриті двері віщує жінці, що скоро вона заведе нового коханця. Відкрити двері самому уві сні — знак того, що вам не буде кого звинувачувати чи дякувати за те, що трапилося. Нові двері побачити в своєму будинку — до додатку сімейства або зміни способу життя, пов’язаного з новими проблемами. Тим, хто очікує народження дитини, такий сон пророкує народження сина. Двері, які зачинилися перед вами і ті, які ви не змогли відкрити, — до невдач. Шукати і не знайти двері у власний будинок — знак перешкод в справах, хворим такий сон пророкує, що його хвороба триватиме дуже довго і може закінчитися смертю.

Зупинитися біля зачинених дверей уві сні і дзвонити в неї або телефонувати означає, що в даний момент здійснення ваших задумів залежить від інших людей. Чекайте розчарувань. Вдалим слід вважати сон, в якому після ваших дзвінків двері відкриються і ви ввійдете в неї. Відкриті двері уві сні бачити — до подарунка або несподіваного приємному події. Замки на дверях означають підступи недоброзичливців. Закривати двері на ключ уві сні — знак швидкого вступу в шлюб для жінок. Якщо уві сні двері в вашу квартиру або будинок несподівано розчинилися, то чекайте неприємних звісток, які доставлять вам багато клопоту. Іноді такий сон пророкує горе і втрату близької людини. Деяким сон пророкує, що скоро їм доведеться змінити місце проживання.

Скрип дверей уві сні попередить вас про неприємний візит. Палаюча яскравим полум’ям двері означає зустріч з друзями, яких ви прийміть з розпростертими обіймами. Вигорілі двері уві сні — віщують нещастя, яке може трапитися з одним з членів вашої сім’ї або з тим, хто бачив такий сон. Сон, в якому ви побачили, що забули закрити двері, означає, що з власної вини ви втратите гроші або понесете збитки. Входити в двері уві сні — знак того, що ви робите, якоюсь справою, яке доставить вам чимало клопоту.

Якщо вам присниться, що уві сні ви увійшли двері рідної домівки, то ваші тривоги вщухнуть і душа знайде заспокоєння в колі близьких. Сон, в якому ви побачили, як за кимось зачинилися двері, означає швидку розлуку з цією людиною. Для подружжя такий сон означає розлучення (якщо ви бачили або знаєте, що двері зачинилися за вашим чоловіком). Стук в двері чути уві сні — погана прикмета. Чекайте поганих звісток — це біда стукає в ваш будинок. Якщо вам присниться, що ви намагаєтеся закрити двері, а вона при цьому падає, то остерігайтеся нещасного випадку. Якщо уві сні двері впаде на когось, то цій людині наяву загрожує небезпека. Дивіться тлумачення: Будинок, Вогонь, Ключ.

Сонник Фрейда

Двері, як і ворота, є символом жіночих статевих органів, статевого отвору. Їх символіка досить близька. Якщо ви стоїте перед зачиненими дверима, то ви хочете зробити предмету своїх прагнень пропозицію вступити в статеві стосунки, але не наважуєтеся. Якщо ви стоїте перед зачиненими дверима, тягнете за ручку, а двері не замкнені і легко відкривається, то ваш знайомий (-а) давно мріють про сексуальні контакти з вами і з радістю підуть назустріч вашим бажанням. Якщо ви забули або загубили ключі від будинку, то в ваших сексуальних стосунках не все в порядку. Проявіть більше ласки і такту у відносинах з партнером.

Якщо ви не можете відкрити двері, то у вас можливі розлади в статевій сфері. Якщо ви покриваєте двері лаком, фарбуєте її або оббивають, то ви дуже ревниві, причому, в більшості випадків необгрунтовано, і легко збудливі; ваші сексуальні контакти можуть бути короткими через передчасного сім’явиверження. Якщо ви ставите нові двері, то ви мрієте про часту зміну сексуальних партнерів. Якщо ви виходите з дверей, то ваш сексуальний партнер вас обтяжує, і ви хочете з ним розлучитися.

Якщо в будинку хтось є, але вам не відкривають, то у вас серйозний сексуальний конфлікт з вашим партнером, вам ніяк не вдається налагодити сексуальні відносини; для налагодження відносин, може бути, вам необхідно звернутися до фахівця. Якщо ви боїтеся відкрити двері, то у вас сильний страх перед початком сексуального життя, або сексуальними контактами з даними партнером. Якщо ви відкриваєте двері кому-небудь, то це говорить про вашу сексуальну незадоволеності. Якщо чоловік знаходить уві сні двері відкритими, то він не може пробачити своїй подрузі попередні сексуальні зв’язки.

Китайський Сонник

Велика і високі двері — багатство і знатність. Бачити, що за дверима нікого немає — великі неприємності. Ворота або двері зроблені з каменю — віщує довголіття. Ворота, двері наглухо закриті або завалені — справи не ладяться. Двері розсипаються на шматки — буде не приємна ситуація. Двері широко розчиняються — віщує щастя і вигоду, удачу. Дракон (змія) вповзає в двері — віщує багатство, прибуток. Ламаються, приходять в непридатність двері, ворота — віщує велике нещастя.

Міняти двері на нові — народження благородного сина. Відкривається маленькі дверцята в кімнату — передрікає любовний зв’язок. Відчиняти двері — багатство. Відкриваються двері, що ведуть в могилу — удача в усіх справах. Стулки дверей несподівано розорюються — віщує щастя. Стулки дверей несподівано розорюються — щастя і вигода, удача. Чиниш або міняєш двері або ворота — віщує щастя.

Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви входите в двері — це віщує Ваші марні спроби позбутися від наклепників і недоброзичливців. Єдина двері, в яку Ви входите в своїх снах — двері будинку Вашого дитинства — обіцяє Вам в майбутньому щастя і оточення споріднених душ. Якщо Ви дивіться на двері вночі під проливним дощем — це обіцяє Вам непрощенні витівки і легковажні зустрічі.

Бачити інших входять або виходять з дверей — означає можливі труднощі у приведенні в порядок Ваших справ; для селян і політичних діячів цей сон сповнений особливо поганих ознак. Якщо двері несподівано зривається з петель при Вашій, спробі закрити її, і при цьому ранить кого-то — сон передвіщає небезпеку Вашим друзям.

Сонник Цветкова

Відкриті двері символізує розділену любов, щедре приношення; замкнені — перешкода, зустріч з несимпатичними людьми; палаючі — візит до вас друзів; нові — народження сина. Відкриті двері сняться: жінкам — до любові, чоловікам — до появи в їх житті жінки; не могли знайти двері — до перешкоди; відчинилися уві сні самі — до успішних справах.

Сонник Менегетті

Це неоднозначний символ. Ви повинні з’ясувати, до якого контексту він відкриває шлях — до позитивного або негативного. Є зазначенням на стан нерішучості. Його наслідком може стати або позитивне вкладення, або регрес, тобто млявість або механістичність.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні ви входите в двері будинку, в якому виросли, це означає, що в майбутньому вас чекають щастя в любові і гармонійні сімейні стосунки. Однак будь-яка інша двері, в яку ви входите, обіцяє вам розчарування в любові і зраду близької людини.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви входите в двері — ваші спроби позбутися від наклепників і недоброзичливців будуть марними. Якщо двері несподівано зривається з петель при спробі закрити її і при цьому ранить кого-то — небезпека загрожує вашим друзям.

Езотеричний Сонник

Відкриті двері — обережно! Вас заманюють в мережі в своїх цілях. Якщо двері в будинок — то в справу, якщо в транспорті — то в шлюб, якщо з дому — в фінансову аферу. Закрита — вам заважає незнання якихось законів.

Сонник Хассе

Наснилися двері в будинку відкритими — чекає вас щедрий дар; побачити двері на замку — це до зустрічі з неприємними людьми; скриплять — до неприємного візиту; горять — до візиту приятелів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: