Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник драбина, до чого сниться драбина уві сні

До чого сниться звичайна драбина? В реальності отримаєте незначне збільшення доходів або вдало почнете якесь справа. Сонник нагадує: що розшифровка сновидіння залежить від багатьох нюансів, а також того, що запам’яталося уві сні найбільше.

Особливості розшифровки

Наснилася переносна драбина? Сонник впевнений, що тлумачення сну аналогічно значенням великої конструкції, але скоріше вказує на короткочасність якогось події.

Більш того, пересувна драбина символізує уві сні мобільність і можливість змінити ситуацію при додатку певних сил. Цей сновідних образ в основному виступає попередженням і підказкою, а не остаточним прогнозом.

Ваш вибір?

До чого взагалі сниться драбина? Вам уготована дорога, яка не принесе задуманого результату. Одночасно уві сні драбина дає зрозуміти, що перемога вже зовсім близько.

Наснилася хитка і ненадійна драбина? Вона відображає настільки ж непередбачувані зв’язки і відносини. Крім того, сонник вважає, що вам доведеться робити вибір буквально між гіркою істиною і солодкою брехнею.

Сталося бачити приставну драбинку? Готуйтеся до невдячності і деяким перешкодами в справах.

За Міллеру

До чого сниться драбина, на думку пана Міллера? Уві сні цей образ відображає цілеспрямований рух буквально через проби і помилки.

Ловіть шанс!

Наснилася залізна драбина, що лежить на землі? Уважно дивіться на всі боки і постарайтеся не пропустити унікальну можливість. Сонник впевнений: такий шанс випадає вкрай рідко.

Уві сні залізні сходи, яку вдається насилу переносити, символізує вашу допомогу комусь в дуже непривабливій і важкій ситуації.

Бачити, як драбинку тягають інші, означає, що хтось своєю поведінкою геть зіпсує вам настрій. Примарилося, що залізна драбина веде до безодні або на ешафот? Бережіться — власні необачні кроки доведуть життя до повного краху.

Що шукайте?

Довелося уві сні підніматися по драбині вгору? Для хворих сновидцев це символ швидкого одужання, для інших — життєвого успіху. Відповідно спускатися вниз — до повністю протилежним подій.

До чого сниться, якщо протягом однієї ночі доводилося то підніматися, то спускатися? Сонник вважає, що таким цікавим чином виражаються пошуки свого місця «під сонцем». Цей же сюжет вказує на деякі сумніви і вагання у виборі.

Наснилося, що ви піднялися на самий верх і відчули легке запаморочення? Наяву повагу і шану прийміть як належне, і не станете пишатися і зазнаватися.

Що робили?

Щоб остаточно зрозуміти,, до чого сниться банальна драбина, сонник рекомендує згадати інші дії з нею.

 • Просто бачити стоїть — уникнете невдачі.
 • Самому робити — працьовитість принесе успіх.
 • Лагодити, ремонтувати — складнощі у відносинах, зрада.
 • Встановлювати вертикально — пощастить у азартній грі.
 • Нести — заслужите повагу.
 • Лізти вгору — близький успіх.
 • Падати вниз — поразка, втрата надії.
 • Зупиніться!

  Наснилася палаюча драбина? Ваші очікування розвіються як дим. Уві сні спостерігати розбиту і зламану конструкцію означає, необхідно негайно припинити плани, інакше все втратите.

  Привиділося, що ви користувалися зламаною драбиною? Спроба зайнятися бізнесом обернеться невдачею. Якщо ж в ночі лестничка руйнується прямо під вами, то сонник пророкує: будь-які кроки в поточний період виявляться марними, і лише принесуть масу проблем і переживань.

  Сонник драбина, до чого сниться драбина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: