Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник діамант — до чого сниться?

Сонник Лонго

Древні казали про це дорогоцінному камені приблизно наступне. Побачив його уві сні буде любити і буде любимо. Дружина буде для нього безцінним скарбом, і вони будуть щасливі разом все життя. Купця, якому пощастило побачити такий сон, чекає ціла річка золота, що ринула в кишеню. Безплідна жінка зможе після одного тільки такого сну зачати і народити дитя. Словом, кожна людина після цього сновидіння отримає те, чого він хоче, і навіть більше.

Сонник Лоффа

Діамант — камінь, що втілює багатство, любовний потяг і силу. Це самий твердий і найцінніший з усіх дорогоцінних каменів. Бачити уві сні діаманти — це вказівка ​​на прагнення до багатства або, навпаки, відображення ваших думок про його тлінність. Як ви вважаєте, інші живуть заможнішою або біднішими вас? З якими почуттями пов’язана поява діамантів уві сні: страхом і розгубленістю або гордістю і самовдоволенням?

Сонник Фрейда

Діамант — це символ міцності, тому, коли він приснився, відносинам поки нічого не загрожує. Через цінності і краси їх часто крадуть, тому і для вашої коштовності — відносин з коханою людиною — існує подібна загроза. Найімовірніше, це відбудеться з вини партнера-лідера. Він надмірно часто підкреслює, що здатний щасливо жити і поодинці.

Сонник Міллера

Бачити себе власником діамантів — дуже сприятливий сон, що передвіщає почесті і визнання Ваших заслуг. Для молодої жінки бачити в сні, що улюблений дарує їй діаманти, означає, що весілля її буде дуже красивою і безліч друзів буде радіти разом з нею. Втратити діаманти — це найщасливіший сон, який пророкує ганьбу і нужду.

Сучасний Сонник

Діамант сниться до успіху у всьому. Чоловікові, який уві сні придбав діаманти, бачення передбачає, що керівництво помітить його працьовитість і завзятість, оцінить їх по достоїнству і запропонує підвищення. Якщо людині сниться фальшивка, то йому не світить нічого доброго: його мрія в реальності так і не збудеться.

Сонник Менегетті

Діамант може означати або найвищі цінності «над-я» (сам по собі дорогоцінний камінь марний для життя, проте багато хто прагне до його володіння), самі ригідні боку особистості, або ж дію, яке веде до поділу на сегменти, втрати цілісності.

Еротичний Сонник

Для молодої жінки сон про діаманти віщує веселу, багату весілля, щасливе заміжжя і велика кількість друзів. Втратити діаманти уві сні — саме погана ознака, що обіцяє біди і позбавлення.

Сонник Мандрівника

Знайти — взаємна щасливе кохання; Бачити — фальшиві оманливі почуття.

Сонник Хассе

Діаманти ж сняться до проявів жадібності, зраді і фальшивої дружбу.

Сонник Цветкова

Знайти діаманти — взаємна любов. Також см. Алмаз.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: