Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник душити, до чого сниться душити уві сні

Сновидіння з удушення одні з найнеприємніших, але в той же час — дуже інформативні. Те,, до чого сниться такий сюжет, може символізувати і неполадки в організмі, і підсвідому злобу, і події, які відбудуться в майбутньому. Згадайте, ви кого-то душили уві сні, або хтось стискав ваше горло?

Так само це сновидіння потрібно розглядати в сукупності з реальною життєвою ситуацією, з емоційним і психічним станом сновидіння. Тільки поєднання інтерпретації сонника і всіх перерахованих деталей дадуть повне уявлення про значення сну.

Якщо сновидец відчуває удушення коли спить

На питання хто може душити уві сні, наші бабусі охнути і на перебій почнуть робити припущення — одне надприродне іншого: і домовому щось в вас не подобається, і чорт прийшов помститися за гріхи, і сам антихрист вимагає вашу душу. Такі пояснення цілком прийнятні для тих, хто вірить в потойбічний світ.

Але якщо пропалений реаліст прокинувся вранці з виразним спогадом: «приснилося що мене душать», і при цьому в сновидінні все було як наяву, то це перший тривожний дзвіночок для звернення до кардіолога.

Нижче ми розглянемо і з позиції сонника, і з точки зору офіційної медицини, якщо вас душать уві сні як наяву. Але потрібно врахувати, що надприродне або наукове пояснення такого сюжету можна дати тільки якщо ви не бачите того, хто стискає вам горло, а просто відчуваєте задуха.

Найчастіше зустрічається тлумачення, що домовик душить уві сні, і при цьому сновидец навіть може бачити кошлату шевелюру і неясний образ захисника нашого будинку. Що зробити, щоб таке не повторилося? Сонник радить гарненько прибратися, пересунути меблі, або навіть зробити ремонт.

Перевірте сантехніку на протікання, подивіться, чи не сиреют чи кути від підвищеної вологості: домовому дуже не подобається вогкість. А ще сонник радить, якщо уві сні хтось душить, і ви вірите в те, що це домовик, то поставте поруч з ліжком хліб і молоко, щоб задобрити шкідливого дідка.

Фахівці окультних наук стверджують, якщо наснилося що душать уві сні, і при цьому ви відчували неконтрольоване почуття страху, то це біс або сам сатана зазіхає на безсмертну душу. Запросіть додому батюшку, поставте ікони по кутах — ото допоможе уникнути повторення кошмару.

З наукової точки зору, якщо сниться що тебе душать, то по всій видимості є проблеми з судинами і дихальними шляхами. Дізнатися в чому саме криється проблема можна по відчуттях: давящее почуття в грудях, від якого не можна зітхнути — явний ознака неполадок з серцем.

Відчуття, що локалізуються саме в горлі — це спазм бронхів або трахей, варто задуматися про здоров’я дихальної системи. У психологів теж є своє тлумачення, якщо вам довелося душити себе уві сні. Це ретельно приховується гірка образа на близьку людину так і проситься вийти назовні.

Існує й інше, не пов’язане зі здоров’ям науково обґрунтоване пояснення того, що значить якщо душать уві сні. Духота в кімнаті, щільно закриті вікна, або навіть включений на ніч фумігатор можуть викликати задушливе відчуття, пов’язане із захисною реакцією організму.

З боку бачити як душать уві сні, або самому стискати пальці на шиї жертви — сновидіння, яка не потрапляє до компетенції окультизму і медицини. Тут потрібно повністю покладатися на передбачення сонника, особливо якщо яскравих емоцій і почуттів не спостерігається.

До чого сниться душити людину або тварину

Якщо дівчині довелося душити уві сні жінку, то сонник вказує на хитке стан відносин з її коханим. Ревнощі, особливо нічим не обґрунтована, призведе до хворобливого і остаточного розриву відносин.

На зайву серйозність суджень сновидіння вказує те,, до чого сниться душити уві сні дитини. Сонник інтерпретує такий сюжет як спробу викорінити в собі всі хороші, позитивні якості, залишивши лише похмурість і нелюдимость.

Для чоловіка душити дружину уві сні — поганий знак. Сонник прогнозує, що її зрада і догляд вже зовсім близькі, і якщо ви не почнете з повагою ставитися до дружини, то вона піде від вас остаточно.

Якщо у відносинах з мамою немає напруженості, і ви не тримаєте на неї образу, то душити мати уві сні — попередження сонника про небезпеку. Обставини змушують вас приймати неправильні рішення, які можуть остаточно перекреслити позитивні душевні якості.

До чого сниться душити собаку? Сонник асоціює таку картинку із заздрістю, яку ви відчуваєте до свого хорошого друга. Потрібно самостійно прагнути до заповітної мети, а не розтрачувати себе на нице почуття заздрості.

Душити щура уві сні — позитивне ознаку сонника. скоро в одному з ваших приятелів розкриється личина обманщика і підлабузника. Коли ви позбудетеся суспільства лукавого людини, в житті відразу почне все налагоджуватися.

До чого сниться душити змію? Сонник каже, що в реальності ви намагаєтеся врахувати множинні інтереси — і свої і чужі, у виконанні своєї місії. Спробуйте спочатку досягти свого, а потім вже допомагати іншим, і тоді сили повернуться до вас.

Про те,, до чого сниться душити кішку, сонник дає неоднозначне пророкування. Якщо тварина пручається і дряпається, то вороги будуть підстерігати вас на кожному кроці життєвого шляху, будувати перепони.

Але якщо вам довелося душити кошеня уві сні, то сонник передрікає, що ви позбудетеся від поганого впливу своїх недоброзичливців швидко і легко. У цьому вам допоможе інтуїція і почуття самозбереження.

До чого сниться душити кота? Для жінки це попередження сонника про те, щоб вона не потрапила на гачок підступного і корисливого спокусника. Придивіться до своїх шанувальників, хтось із них не прив’язаний до вас настільки, щоб прожити все життя — він переслідує власні ниці цілі через спілкування з вами.

Хто стискав ваше горло?

Якщо вас душить небіжчик, який за життя був хорошим другом, то краще відвідати місце його поховання, прибратися там і принести їжі. Таким чином людина нагадує вам про дружні стосунки, які пов’язували вас раніше.

За іншим тлумаченням сонника, якщо душить уві сні помер родич, то наяву для досягнення реальних цілей вам не вистачає людяності. Те,, до чого сниться така картинка означає, що ви забуваєте про інтереси інших, переслідуючи лише свої.

Якщо в сновидінні вас душить змія, то сонник сигналізує про небезпеку. Очікувати неприємних подій потрібно як з боку конкурентів і ворогів, так і з боку правоохоронців, особливо якщо ви замішані в незаконних справах.

Уособленням сонника з аморальним спокусою може бути сюжет, де чорт душить вас уві сні. Стримуйте свої ниці хтиві бажання, вони завадять в життєвому шляху, не принісши належного задоволення, і відсунувши виконання бажань на тривалий термін.

Якщо біс душить уві сні, то наяву ви йдете невірної дорогою. Те,, до чого сниться така картинка, передбачає що в якийсь момент ви прийняли неправильне рішення, і якщо нічого не змінити, то події повернуться проти вас.

Для жінки несприятлива картинка, де чоловік душить її уві сні. Сонник радить не зв’язуватися з привабливими і небезпечними представниками протилежної статі. Таке спілкування не принесе в життя нічого крім негативу і поганих спогадів.

Навпаки, якщо вірну дружину душить чоловік, сонник передрікає зміцнення відносин, через перешкоди, які вам доведеться подолати рука об руку. Несприятливий для заміжньої сюжет, де її душить жінка. Чоловік поглядає «наліво», будьте уважні і не станьте жертвою зради.

Якщо відьма душить уві сні, то це може бути реальним дотиком надприродного життя сновидіння або сновідіци. Це попередження, що на вас може бути наслана серйозна псування. Сходіть до церкви і замовте молебень за своє здоров’я, і ​​може тоді неприємності обійдуть вас стороною.

Сонник душити, до чого сниться душити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: