Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник духи, до чого сниться духи уві сні

Будь-які запахи, які ви відчули уві сні, звичайно означають якийсь образ людини або певної події. Тому перш ніж спробувати зрозуміти,, до чого сниться сюжет, в якому ви бачили духи, слід обов’язково згадати аромат. При цьому потрібно відновити в пам’яті всі виниклі асоціації і почуття. Часто саме від цих особливостей залежить точне тлумачення сонника.

Підносити в дар

Отримати уві сні духи в подарунок від чоловіка — до задоволень, які будуть пов’язані з певним ризиком. Також трактується це сновидіння, як символ того, що сплячу намагається завоювати людина, байдужий їй. Жіночий тлумач пояснює,, до чого сниться стати володарем заповітного флакончика, презентованого коханою людиною. Якщо приснилося, що духи — подарунок від коханого, то в житті чекають розваги та задоволення. Дарувати парфуми кому-небудь — з вашої вини близьким доведеться зайнятися марною справою. Сонник Странніков такий сон пояснює, як передвістя прийдешніх неприємностей або розчарування в любові. Якщо уві сні вам подарували парфуми — наяву чекайте визнання в любові. Ще один варіант,, до чого сниться подібне — початок великої справи, яке буде пов’язане з численними клопотами.

Купівля і вибір парфумерії

Купувати парфуми — до необхідності тверезо оцінити ситуацію. Можливо, ви тешіте себе марними ілюзіями. Залежно від особливостей, це сновидіння також може передвіщати майбутні хвилюючі події і приємні переживання. Побачити, як хтось інший купує уві сні ароматну парфумерію — незважаючи на те, що все йде добре, ваші плани не здійсняться. Сонник Странніков радить не впадати у відчай, а просто почекати більш підходящого часу для втілення мрії в реальність. Наснилося, що ви вибирали парфуми? Зрозуміти,, до чого сниться таке, можна, заглянувши в Універсальний тлумач. Універсальний сонник попереджає, що наяву вам доведеться робити вибір між приємним і не дуже. Його правильність залежить від обставин сюжету і вашого емоційного стану в ньому.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера трактує це сновидіння по-різному. До чого сниться той чи інший сон підкажуть невеликі деталі. Так, ніжний запах означає щасливе пригода. А ось дуже сильний аромат швидше свідчить про душевні переживання. Приймати надушену ванну — до переживання хвилюючих подій в житті. Якщо вам було приємно купатися, то і в житті будете відчувати себе щасливою. Пролити духи — знак досить сумний, швидше за все, наяву ви позбудетеся джерела задоволень. Якщо приснилося, що ви нюхали духи, готуйтеся отримати звістку від коханої людини. Також вас може очікувати довгоочікувана зустріч з ним. Але, якщо при цьому аромат буде занадто сильним і навіть неприємним, то вас чекають інтриги.

Різні тлумачення

Якщо дівчині присняться духи або парфуми, то тлумач дає надію на те, що в майбутньому її чекає щасливе заміжжя. Причому відбудеться це досить скоро. Якщо спляча заміжня, то обіцяються просто хороші події в реальності. Бачити уві сні цілий флакон духів — до отримання якогось приємного подарунку. А ось розбитий флакон сонник Езопа трактує як неприємний знак. Найімовірніше, заповітним мріям не судилося втілитися в життя. Взагалі, слід приділити особливу увагу сюжету, в якому ви відчули запах парфумів. Приснився чоловічий парфум сонник тлумачить як позитивний знак. Для жінок це означає присутність в житті сильного і мудрого чоловіка. Жіночий парфум має більш неприємне значення. Сонник Гришиной радить поберегти власне здоров’я та емоційний стан. Не виключені слабкість, хандра, загальне нездужання, смуток і печаль.

Сонник духи, до чого сниться духи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: