Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник душа, до чого сниться душа уві сні

Душа, яка прилетіла уві сні — досить поширене явище в нічних мріях. Тлумачачи,, до чого сниться цей символ, сонник не бачить особливих причин для занепокоєння. У той же час, подібні візити нерідко містять цінну інформацію: попередження, важливі поради. Саме з цієї причини до них слід ставитися уважно.

Сонник Міллера

Сонник Міллера вважає, що той, хто бачив уві сні, як його душа виходить з тіла, в реальній дійсності вкладає душу в ідеї, які не варті того. Значення приснився підтверджує той факт, що сплячого лякає образ, який йому привидівся.

Якщо приснилося, як душа відділяється від фізичної оболонки і літає навколо, наяву сплячому загрожують неприємності, винуватець яких — він сам. На жаль, обраний ним шлях веде зовсім не до наміченої мети, а в глухий кут неслави.

Сонник Міллера також пояснює, до чого сниться, як в межі вашої аури вторглася чиясь душа. Якщо уві сні організмом сновидіння заволоділа чужа сутність, в скрутній ситуації можна сподіватися на підтримку ззовні. Подія уві сні має однакове значення незалежно від того, це був дух живої людини або ж померлої людини.

Думка інших провісників

Сучасний сонник пропонує дещо іншу трактування, роз’яснюючи, до чого сниться, як душа виходить з тіла. Побачений уві сні сюжет — доля пристрасних натур, готових, що називається, вийти з себе по будь-якого приводу. Трохи самоконтролю вам не зашкодить.

Коли сплячий тільки розповідає приснився співрозмовникам про те, як душа відділяється від фізичної оболонки, в той час як по розвитку сюжетної лінії нічого подібного не відбувається, наяву сновидіння очікують дивовижні відкриття, нові знання, інтелектуальне спілкування.

Сновидіння, в якому приходить сутність померлої людини, часом викликає цілком зрозумілу тривогу. Сонник пояснює,, до чого сниться такий незвичайний символ. Ви отримаєте те, в чому найсильніше потребуєте: хворий — зцілення, бідний — джерело доходу, самотній — шанс створити сім’ю.

Бачення також може бути віддзеркаленням реальних подій, наприклад, туги за близькій людині, який покинув цей світ. Віруючі люди нерідко розцінюють образ як знак згори, заклик пом’янути покійного. Ніщо не заважає саме так і вчинити відповідно до ваших традиціями.

Інтерпретація Майя роз’яснює, до чого сниться, як душа добре знайомого вам людини не тільки літає, а й вступає в контакт. Сонник вважає добрим знаком, якщо вдалося поговорити з безтілесної сутністю живого або померлого. Добрі духи пропонують вам свою і допомогу.

Духовний початок

Якщо приснилося, як душа покидає фізичну оболонку для того, щоб вселитися в іншу, трактування зводиться до того, що сплячий відкрив в собі творчий початок, і на цьому терені його чекає успіх.

Ясновидиця Ванга стверджує, що той, чия сутність уві сні виходить з нього, приділяє велику увагу свого внутрішнього світу, духовну чистоту і гармонії з собою.

Якщо сюжет, в якому дух покидає вас, повторюється неодноразово, то, що вам приснилося, означає, що ваш земний шлях виявиться набагато довший, ніж ви зараз можете припустити. Езотеричний сонник стверджує, що вас чекає нове втілення на цій планеті.

Якщо привиділося, як душа покидає межі аури, відокремилася і віддаляється все далі і далі, сновидіння символізує реальні жалю про втрату або втрачені можливості.

Сновидіння, в якому душа відділяється від персони, може уособлювати мрії про звільнення від обтяжливих зобов’язань, неприємного спілкування, втоми. Значення трактування підтверджують умиротворення і полегшення, яке супроводжує ці нічні марення.

Застереження

Східна мудрість вважає сюжет, в якому тонке тіло відокремилося, недоброю ознакою. Незабаром ви можете почути погані новини про те, з ким в нічних мріях це сталося. Якщо ви бачили уві сні себе в цій якості, в найближчий період будьте гранично обережні.

Якщо наснилася душа собаки, тлумачення віщує суспільство нав’язливих людей, нежданих гостей, набридливих шанувальників. Значення побаченого уві сні можна «скасувати», якщо пов’язати на зап’ястя чорну мотузочку.

Сонник душа, до чого сниться душа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: