Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник душ, до чого сниться душ уві сні

Сновидіння, особливо яскраві, чіткі, з повною гамою відчуттів, завжди несуть в собі смислове навантаження, яка може відображати і події майбутнього, і вихід зі складної ситуації в сьогоденні. До снам-провісників належить і те,, до чого сниться душ. Але для з’ясування повної картини передбачення сонника, потрібно згадати деталі і відчуття уві сні.

Яку воду ви відчули у себе на шкірі — холодну або гарячу? Чи приємно вам було стояти під бризками води? Чи перебував з вами поруч хто-небудь? Відповівши на всі ці питання, ви отримаєте достовірну інтерпретацію сонника.

За сонником Лонго, приймати душ уві сні — підсвідоме відображення огиди до вчинків оточуючих. Ви занадто часто замислюєтеся про аморальність чужих дії, при цьому не дивлячись на те, що зробили ви. Ставтеся до всього простіше, життя не настільки погана.

Сонник Хассе дає іншу інтерпретацію того,, до чого сниться митися в душі. В недалекому майбутньому, не докладаючи максимуму зусиль, вам вдасться отримати гарну винагороду. Але не радійте завчасно, для подальшого щастить доведеться постаратися.

До чого сниться купатися в душі за сонником мандрівника. Якщо ви просто милися під водою комфортної температури, то вас чекають серйозні випробування, які змусять вас потривожити. Якщо ж краплі були холодними, то ви придбаєте можливість об’єктивно подивитися на себе і ситуацію, що склалася, і прийняти єдино вірне рішення.

Стояти під душем уві сні, і при цьому не дочекатися, коли з нього поллється — символ, що залежить від причини такої неполадки. Якщо ви побачили що на лійці накопичився товстий шар вапна, то на шляху до мети доведеться подолати велику перешкоду. Але якщо причина в тому, що ви не можете відкрити кран, то вас чекає повний крах в бізнесі.

Для дівчини уві сні купатися під душем на вулиці — значить «обілити» себе перед пліткарів. Сонник передрікає, що ви будете вести праведне життя, і недругам просто напросто буде не до чого прискіпатися. Чутки за вашою спиною більше не зіпсують настрій і відносини.

До чого сниться купання в душі? Сонник Фрейда передбачає одруженим і заміжнім сновидцем відродження пристрасті і прилив нових сил для подальшого скріплення шлюбного союзу. У сім’ї настане мир і гармонія.

Холодний душ, але не настільки, щоб від нього покритися гусячою шкірою, а приємний, охолоджуючий — передвістя сонника про поліпшення в фінансових справах. Такий сюжет може бути і пророкуванням очищення розуму від зайвих думок.

Якщо ви побачили уві сні душову кімнату, значить в реальності вам доведеться зіткнутися з людиною, який відкриє очі на багато що відбуваються події, допоможе вам розібратися в складній ситуації.

За теорією психоаналізу, прийняти душ уві сні — знак того, що ви вже покаялися за досконалий дурний або непристойний вчинок. В реальному житті ви не знаєте, як побороти почуття провини, яке, навіть не дивлячись на давність події, не дає вам спокою.

Події в душовій кімнаті

Цікаві передбачення сонника, якщо вода в душі — тепла або прохолодна — ллється не з того крана. Якщо уві сні ви включили холодну, а вас з ніг до голови ошпарило окропом, то в реальності ви оступитеся, помилитеся в людину, якій досі незмінно довіряли.

Навпаки, отримавши замість температури як в лазні душ з крижаної водички уві сні, підготуйтеся до розчарування в коханій людині. Сонник пророкує, що замість бурхливої ​​пристрасті ви отримаєте лише витвережували холодне ставлення, що межує з байдужістю.

До чого сниться душова? Сонник дає різні тлумачення, в залежності від того, була кімнатка для водних процедур розрахована на одну людину, або це був громадський душ.

У другому випадку, сонник попереджає, що вам доведеться випробувати відчуття тривоги за близьких людей. На то будуть досить об’єктивні причини — хтось із ваших родичів затіває ризиковане підприємство, через яке вам доведеться похвилюватися.

Відособлена, одиночна душова кабіна уві сні, особливо холодна і темна, свідчить про прийдешнє самоті, повній відсутності підтримки як від рідні, так і від друзів. Але якщо в душовій було напар, то допомогу до вас прийде в найпотрібніший момент.

За сонником Міллера душ — знак тривоги за коханого. Причому переживання будуть пов’язані не стільки з турботою про доброму здоров’ї другої половинки, скільки про сердечності і гармонійності взаємин.

Приймати душ в одязі — поганий знак. Проблеми наваляться на вас в найвідповідальніший момент, і ви не будете до них готові. Але якщо уві сні ви відчули задоволення від таких водних процедур, то з неприємностями буде легко впоратися.

Для чоловіка бачити знайому дівчину в душі уві сні — знак її прихованої симпатії. Та ви й самі давно відчуваєте, що вона до вас небайдужа, і якщо це почуття взаємне — зробіть перший крок на зустріч.

Заміжня жінка, яка уві сні бачила себе голою в душі, може сподіватися на подарунок від чоловіка. А, до чого сниться митися в душі уві сні з чоловіком? Наяву в родині існує напружена обстановка, і їй хочеться розслабитися, відчути тепло чоловічих обіймів, отримати задоволення від спілкування з протилежною статтю.

Сонник душ, до чого сниться душ уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: