Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дублянка, до чого сниться дублянка уві сні

Сонник вважає, що все,, до чого сниться дублянка, характеризує прийдешнє і нинішнє добробут сплячого. У старовинних тлумачів можна зустріти аналоги символу, побаченого уві сні. Це респектабельна шуба і популярний в народі кожух. У більш пізніх інтерпретаціях фігурує сучасну назву цього імпозантного елемента зимового гардеробу.

Ефект новизни

Сонник пояснює, до чого сниться, як нова дублянка стає вашої. Незалежно від того, купуєте ви її, отримуєте в подарунок або навіть добування не зовсім законним способом, побачений у сні символ обіцяє стабільне збільшення достатку.

Придбана вами нова дублянка віщує підвищення на посаді і, відповідно, збільшення окладу або прорив у власному бізнесі.

Не поспішайте засмучуватися, якщо наснилося, як ви всього лише вибираєте дублянку, але не встигаєте уві сні її купити. Сновидіння обіцяє одноразовий, проте, відчутний дохід, наприклад, цінний подарунок

Якщо нова овеча шуба наснилася на чужих плечах, не виключено, що в реальній дійсності належить випробувати заздрість і досаду.

Бувала

Найчастіше стара верхній одяг уві сні відображає нещирість, з якою доводиться мати справу в реальному житті. Часом за зовнішню видимість благополуччя доводиться розплачуватися душевним спокоєм.

Сонник пояснює,, до чого сниться це бувалий зимовий вбрання посеред літа. Стара дублянка в даному випадку символізує прийдешнє засмучення.

Небажано виявитися без дублянки взимку. Сновидіння обіцяє обмануті надії.

Іноді старий кожушок відображає нестабільність фінансового становища, яке в дійсності сильно турбує сплячого.

З голови до п’ят

Штовхаючи,, до чого сниться дублянка, сонник бере до уваги особистість сновидіння. Якщо довга шуба приснилася жінці, її очікує вдале заміжжя або тривалий роман.

Довга дублянка може також уособлювати вигідне знайомство з високопоставленим впливовою особою, заступництво, спонсорство. Якщо наснилася довга шубейка, пророкування дарує надію на матеріальну допомогу, в якій саме зараз сильно потребує сновидец.

Кожух явно не по росту вказує на занадто високі запити і завищена зарозумілість.

Сновидіння-попередження

Якщо приснилося, як в нічних мріях похвалили шубку, надіти на вас, наяву не поспішайте радіти. Снотолкователь попереджає, що у вас чимало заздрісників, які тільки і чекають приводу для пліток з вашого боку.

Як повідомляє Українське тлумачення, дублянка уві сні віщує знаменні події, великі зміни, які можна порівняти за своїми масштабами з переїздом на нове місце проживання.

Коли дублянка уві сні виглядає зухвало розкішно і дуже до лиця сновидцу, сонник закликає наяву не хизуватися багатством або досягненнями.

Деякі старовинні тлумачі вважають, що все,, до чого сниться кожух, рано чи пізно спровокує велику сварку, скандал.

Зимовий одяг, недбало накинувся на голе тіло, в будь-яку погоду означає, що висока ймовірність зустріти обманщика.

Сонник іменинників стверджує, що той, кому довелось приміряти тілогрійку уві сні, незабаром зіткнеться з фінансовою проблемою. Знадобиться чимала грошова сума для досягнення конкретних цілей. Досить імовірно, що мова йде про прибутковій справі.

Сонник дублянка, до чого сниться дублянка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: