Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дуб, до чого сниться дуб уві сні

Вважається дуже хорошим символом, побачити уві сні дуб, так як більшість сонників вважає, що подібні сновидіння обіцяють удачу і здоров’я. Якщо, звичайно, деревце був зеленим і міцним, засохлий ж дубок пророкує хвороби. Загалом, перед тим, як приступити до тлумачення,, до чого сниться цей велетень, згадайте всі подробиці своєї мрії.

«Пан Міллер, підкажіть, як бути!»

Сонник Міллера не скупиться на підказки,, до чого сниться дуб. Так, якщо уві сні ви бачите дубовий гай, то це означає успіх у всьому. А ось, для закоханих дубовий гай — це символ швидкої одруження.

Неоднозначне трактування має мрія, в якій ви бачите зламаний молодий дубок — такий сюжет означає приголомшливі сюрпризи, але не факт, що приємні. Бачите, що старе дерево-велетень вивернуте з землі з корінням — не нехтуйте дрібними проблемками, вони здатні «перерости» в глобальні неприємності. Особливо, якщо падаючи, воно повалило і молоде деревце.

Коротко про головне

Щоб дізнатися,, до чого сниться дуб, не обов’язково довго «ритися» в сонниках, досить заглянути в короткі трактування. Отже, приснилося, що ви:

 • Посадили дубочек — буде вам радість;
 • Залізли на дуб і розглядаєте з нього околиці — до підкорення «нових горизонтів»;
 • Заблукали в лісі, де ростуть одні лише дуби — впливова людина надасть вам допомогу;
 • Бачите, що на дуб села ворона і каркає — проблеми обернутися на благо;
 • Робите труну з дуба — до відмінного здоров’я.
 • Дерево-гігант, як символ процвітання

  Величезна кількість сонників пропонує тлумачення,, до чого сниться дуб. І хоча деякі з них відрізняються один від одного, всі вони пророкують удачу, якщо, звичайно, приснилося сильне і здорове дерево.

  Сонник Фрейда, наприклад, обіцяє активне статеве життя тим, хто уві сні лазив по гілках. Причому переживати про будь-яких захворюваннях не варто. А по Циганського сонником це могутнє дерево віщує міцний шлюб. А збірник сновидінь Деніз Лінн обіцяє неспішний, поступовий, але постійне кар’єрне зростання тій людині, хто уві сні обіймав дерево.

  Повалений «велетень», або Несподівані «повороти»

  Тлумачення сну, в якому ви бачите викорчуваний дуб, засмутить: вам доведеться розлука з рідною людиною. Так «вважає» сонник пастора Лоффа. А ось, в тлумачі сновидінь міс Хассе можна знайти таке трактування: якщо вам вдалося повалити дуб, то це означає, що в вас достатньо мужності і сили для того, щоб здійснити якийсь переворот.

  Наснилося, що блискавка потрапила в дуб? Сонник «Від А до Я» так пояснює дане бачення: несподівані, але радісні події увірвуться у ваше життя. А ось, якщо ви бачите, як опадають дубове листя, то чекайте хвороби і печаль. Особливо погано, якщо дубове листя осипалися, будучи зеленими.

  «Дари» дуба — знак процвітання

  Якщо вам наснився дубок з жолудями, то це говорить про те, що у вас народиться міцне потомство. А якщо ви трясли уві сні гілки з жолудями, то згідно тлумачу Мандрівника, вас очікує стабільне і досить нескромне дохід. Гірше, якщо ви не змогли дотягнутися до гілочок з жолудями — це ознака того, що за прибуток доведеться поборотися.

  Робити уві сні банний віник — до позбавлення від хвороб, а якщо ви зробили віник, щоб помсти підлоги, то ви «виметіть» зі свого життя заздрісників. Стіл ж, побачений у сні, гарантує постійний дохід і забезпечене життя. Особливо, якщо стіл заставлений різними наїдками.

  Сонник дуб, до чого сниться дуб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: