Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дуб — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо в сновидіннях ви часто бачите дуб, то вам хочеться зрівнятися з ним по силі, витривалості, можливості постояти за себе і виграти будь-який поєдинок. Вам подобається успіх, і ви хочете завжди бути на гребені хвилі. Ви відрізняєтеся богатирське здоров’я. Снилося, що ви садите молоді дубки, то незабаром займетеся реалізацією нового проекту, успіх якого обрадує вас і принесе фінансову стабільність. Якщо цей сон вас відвідав на неділю або понеділок, то він вказує, що ви потрапили в тупикову ситуацію і намагаєтеся знайти єдино вірний вихід.

Сон, в якому ви відпочиваєте під дубом, або ж сниться, як ви ховаєтеся за деревом, вказує, що ви потребуєте в сильну людину, а його допомога вам знадобиться вже в найближчому майбутньому. Дуб, на якому тремтять самотні листочки, вказує сплячому на те, що в його житті з’являться такі перепони, які він не зможе подолати. Але не потрібно боятися проблем, які можуть виникнути на роботі або зі здоров’ям: час все розставить по своїх місцях. Що впав дуб сниться до того, що неприємності, можуть прийти з будь-якого боку. Таке ж значення має сон, в якому людина спіткнувся об коріння дерева.

Дуб, обвішаний жолудями, або дубовий гай сняться до того, що незабаром на сновидіння обрушиться грошовий дощ, будь-які розпочаті ним заходи будуть завершуватися успіхом і приносити йому підвищення по службі. Того, кому снився зламаний дуб, намагаються попередити про дивовижні сюрпризи. Майбутній нареченій дубовий гай сниться як вказівку на те, що вона зробила правильний вибір, її обранець зробить її щасливою, а їх спільне життя буде наповнена радістю, благополуччям, взаєморозумінням.

Англійська Сонник

Побачити в сновидінні великий дуб з розкидистою красивою кроною вважається дуже щасливим знаком. Діловим людям він віщує отримання хорошої постійної роботи. Молодому чоловікові таке сновидіння повідомляє, що він почне якусь справу, і воно буде просуватися цілком успішно. Крім того, він одружується на жінці, яка має цілим сонмом достоїнств — красою, розумом, сміливістю і твердістю характеру. Після такого сну ви зможете подолати всі випали на долю. Крім того, він віщує незмінне тихе сімейне щастя і щасливу енергійну старість.

Молода жінка після такого сну може розраховувати, що її чоловік буде відрізнятися привабливістю, силою, відмінним здоров’ям, працьовитістю. Він буде готовий віддавати всі сили утримання будинку на належному рівні, доставляти максимум задоволення дружині і приділяти увагу своїм дітям, їх вихованню та навчанню. Дуб з величезною кількістю жолудів — це символ безмежного процвітання і багатства. Висохле або згниле дерево, що з’явилося уві сні, віщує крах сокровенних устремлінь і мрій; нужда і втрати стануть вашим долею в кінці життєвого шляху.

Сімейний Сонник

Побачити уві сні прекрасний дуб — передвісник довгого життя, багатства, прибутку. Закоханим сон про дубі (діброві) віщує щасливе спільне проживання. Квітучий дуб уві сні — знак великого багатства і почестей. Якщо вам присниться, що дуб з жолудями, то вас чекає багатство. Збирати жолуді — до великого успіху, пошани і багатства. Зламаний дуб уві сні — передвісник несподіваного несприятливого повороту в ваших справах. Висохлий дуб — знак втрат, несприятливий збіг обставин і невиконання бажань.

Дуб зрубаний або вивернутий з коренем — до великої біди. Сволота дуб — до перемоги над могутнім ворогом. Дубове листя у вашому сні — провісники почесті і зростання добробуту. Однак якщо уві сні листя будуть в’янути на ваших очах, опадати або будуть засохлими, то чекайте розчарувань, втрат, переживань. Вінок з дубового листя бачити у себе на голові — почесті і багатство. Дивіться тлумачення: вінок, дерева. Діброву уві сні побачити — знак поліпшення вашого стану і успіх в справах.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні Ви побачили високий товстий дуб, це говорить про те, що Вас очікує активна і тривала статеве життя, при цьому Вам найменше загрожує венеричне захворювання. Вашому здоров’ю можна тільки позаздрити. Ви міцні як тілом, так і духом. Вам не властиві різного роду душевні муки, депресії, оскільки ви не самокритичні, ніколи не ставите під сумнів свою спроможність як статевого партнера. Рідкісні невдачі в ліжку Ви схильні пояснювати втомою Вашого партнера, але ніяк не на власні тимчасовими проблемами.

Незважаючи на те що у Вас є всі підстави пишатися своїм професіоналізмом в ліжку, не варто весь час підкреслювати свою перевагу над партнером, навіть в тому випадку, якщо він (вона) і сам згоден з цією аксіомою. Подумайте про те, що Ваша поведінка може поранити кохану людину, а тому грайте роль безкорисливого вчителя і не вимагайте взамін безумовного поклоніння і підпорядкування.

Сонник Ванги

Стояти в сні, сховавшись під кроною величезного дуба, — знак того, що незабаром вас чекає зустріч з багатим впливовою людиною, який буде сприяти вам. Цю людину пошле сам Господь Бог, вирішивши нагородити вас за ваші страждання. Бачити уві сні зламаний або засохлий дуб — свідоцтво того, що ви будете дуже сильно розчаровані в своєму керівництві. Ви очікували від нього багато чого, але, на жаль, воно думає лише про себе. Іноді такий сон пророкує смерть старого мудрого людини.

Збирати уві сні впали з дуба жолуді — пророцтво того, що ви вигідно зумієте скористатися отриманими раніше знаннями і набутим досвідом. Спостерігати уві сні за хитним від вітру дубом — знак того, що всі спроби ваших недоброзичливців нашкодити вам закінчаться невдачею з однієї простої причини: ви просто не будете звертати на їх підступи ніякої уваги.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вам пощастило побачити не один дуб, а цілий гай цих дерев, значить, ви досягнете більшого матеріального достатку і успіху в багатьох областях діяльності. Якщо дуб в вашому сні виявляється усипаним жолудями, можете сподіватися на те, що в реальності значно збільшиться ваш добробут, доля будемо до вас вподобу в будь-яких ваших починаннях, благополуччя вам посміхнеться. Якщо за сюжетом сну дуб зламали, значить, будьте готові до раптових сюрпризів, які приголомшать вас. Якщо дуб є в сновидінні до закоханих, це хороша прикмета: незабаром розпочнеться їх життя разом, і цей спільний старт буде вдалий завдяки сприятливим обставинам.

Сонник Хассе

Побачити уві сні дуб — до користі, яку ви зумієте з чогось витягти, на превеликий достатку; був сухим — обставини складуться невдало і змусять вас засмучуватися; звалити дуб — продемонструєте відвагу і мужність.

Сонник Мандрівника

Міцне здоров’я (звичайно ж, в залежності від того, як він ще виглядає); успішна діяльність.

Езотеричний Сонник

Серйозно захворієте.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: